Skocz do zawartości

Civilization VI


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Steam to platforma sprzedaży gier. Instalujesz aplikację Steam, tworzysz tam konto i dodajesz sobie gry do konta, które później możesz ściągać i odpalać przez Steam. Działa to jednocześnie jako platforma i zabezpieczenie DRM. Zaleta jest taka, że grę możesz ściągać na różnych urządzeniach i masz bibliotekę "w chmurze", nie musisz mieć nawet płyt do grania. Wada jest taka, że raz przypisanej gry do konta nie "odpiszesz", przypisana zostaje na zawsze. Sprawia to, że nawet pudełkowa gra, ale z aktywacją na Steam, nie nadaje się do odsprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Steam to platforma sprzedaży gier. Instalujesz aplikację Steam, tworzysz tam konto i dodajesz sobie gry do konta, które później możesz ściągać i odpalać przez Steam. Działa to jednocześnie jako platforma i zabezpieczenie DRM. Zaleta jest taka, że grę możesz ściągać na różnych urządzeniach i masz bibliotekę "w chmurze", nie musisz mieć nawet płyt do grania. Wada jest taka, że raz przypisanej gry do konta nie "odpiszesz", przypisana zostaje na zawsze. Sprawia to, że nawet pudełkowa gra, ale z aktywacją na Steam, nie nadaje się do odsprzedaży.

Nie sądzę, żeby ten model sprzedaży miał przed soba przyszłość. Ten cały Staam padnie po roku, zobaczycie, a za dwa nikt nie bedzie o tym wynalazku pamiętał

Odnośnik do komentarza

 

Sorry, że ci się wciąłem, dopiero teraz zauważyłem.

 

Na tym sprzęcie CIV VI nie będzie działać optymalnie, ale powinieneś cieszyć się grą używając trybu strategicznego, który nadchodzącej wersji będzie wyglądać bajecznie.

 

Dodaję screen:

 

 

t11dgxe7wlqx.jpg

 

Odnośnik do komentarza

:o Pomyśleli o czymś takim? Szanuję jak poje,bany. Jeśli w tym trybie gra będzie śmigać na takich samych sprzętach na jakich chociażby Civ V śmigało to będzie bosko. Irytuje mnie czasami, że Civ V nie da się pograć w jakiejś estetycznej, ale mało wymagającej oprawie.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=5KdE0p2joJw

 

Premierowy zwiastun. Jestem pod wrażeniem :) Nie wiem, jak wklejać link z YT, aby od razu się wyświetlił. Fajnie jakby ktoś mi to wytłumaczył - nauczę się na przyszłość :)

PS. Grę u nas będzie można odpalić w piątek o 1:00 w nocy. Mam nadzieję, że dostanę w czwartek gdzieś wersję  pudełkową...

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...