Skocz do zawartości

Prison Break [FOX] 2016


erix

Rekomendowane odpowiedzi

 

Byl odcinek specjalny na koniec sezonu. Ale raczej słaby. I ta typiara co gra Sare to chyba jedyna aktorka na ktora nie moge totalnie patrzec, W(pipi)iała mnie w kazdym filmie w którym grała .

Mnie też ona wkurwia, podobnie jak Kate z Lostów. No tępe dzidy. 

 

 

mnie kate denerwowała póki nie zobaczyłem tego:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Lel. Przestałem to oglądać jak trafili do kolejnego więzienia (chyba w Panamie). Teraz pewnie jakiś Irak albo Iran. Ta rodzinka musi mieć niezłego pecha.

To co mnie wnerwiało lata temu to super grzeczna wersja więzienia. Czasy się trochę zmieniły i może pokażą coś ostrzejszego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie rozumiem tylko czemu w trailerze pokazują tak kluczową sprawę jak

 

 

to, że uda im się go wyciągnąć... Chyba, że to się stanie po 2-3 odcinkach a reszta będzie znowu ucieczką xD

 

 

Prison Break szanuję mocno zwłaszcza za pierwsze 2 sezony. 1 sezon sztosik, drugi sezon bdb, trzeci meh, a czwarty to beka. Nawet w sumie teraz oglądam z dziewczyną 2 sezon, bo nigdy nie oglądała tego serialu, ale teraz piąty sezon, znowu więzienie, da fuck? Jak oni to wyłumaczą, że majkel znalazł się znowu w jakimś iranie czy hui wie czym ? Dziwne to wszystko, jeszcze się okaże, że cały ten 5 sezon to majaki

 

umierajacego majkela smazonego pradem zmiennym na koneic 4 sezonu

 

Odnośnik do komentarza

znowu więzienie, da fuck? Jak oni to wyłumaczą, że majkel znalazł się znowu w jakimś iranie czy hui wie czym ?

 

Nie wiem, pewnie tytuł serialu "Prison Break" może mieć coś wspólnego z uciekaniem z więzienia.

 

najlepszy serial zaraz po BB wraca, mega.

 

:pawel::rotfl:

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Ale przecież to będzie ssać po całości, tak jak wszystko powyżej połowy pierwszego sezonu.

 

 

no i chyba dlatego niektórzy czekają na ten serial? Ja osobiście odpuszczam, ale szykuje się niezła beka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...