Skocz do zawartości

Typer EURO 2016


Rekomendowane odpowiedzi

typuję teraz 2 kolejkę bo w tygodniu będę bez neta.

 

2 kolejka

Rumunia - Szwajcaria 1:1

Francja - Albania 3:0
Rosja - Słowacja 2:1
Anglia - Walia 2:1
Ukraina - Irlandia Północna 1:1
Niemcy - Polska 3:1
Czechy - Chorwacja 0:1
Hiszpania - Turcja 3:0
Włochy - Szwecja 1:2
Belgia - Irlandia 2:0
Islandia - Węgry 0:2
Portugalia - Austria 2:0

Odnośnik do komentarza

Niech będzie, mam zbyt dobre serce. Dobrze by było jakby jeszcze Wojtas i Olschmitz dosłali, ale ich sprawa.

 

Wynik, gra Francji i Rumunii powszechnie znane, a tu "spóźnialscy" typują ową Francję na mistrza, naturalnie tak samo byłoby gdyby żaboyady dostały w pizdę i zagrały piach...

januszEuro2016 brzmi lepiej :lapka:

Odnośnik do komentarza

No ale żabojady zagrały trochę piach :P

 

Wiedziałem, że w przypadku spóźnień będą takie głosy i chciałem tego uniknąć, po to was popędzałem i przypominałem. Co proponujecie w takim razie. Najwyżej skasuję Codename'owi i Danielowi_reyesowi typy mistrzostwa i króla strzelców - pasuje? Jak już oczekujecie sprawiedliwości na 100% to ją dostaniecie :lapka:

Odnośnik do komentarza

no ja też bym wolał zaliczyć te głosy, no bo bez przesady, szanse na to że Francja nie wyjdzie z grupy nawet w przypadku przegranej z Rumunią to było jakieś 2%. A z królem strzelców to chyba też po tym meczu nie powinno być problemu, bo ani Codename ani Reyes nie wytypowali Girouda czy Payeta.

 

Więc zdrowy rozsądek podpowiada żeby te głosy uznać, ale od was zależy czy lepiej trzymać się żelaznych zasad.

Odnośnik do komentarza

@Karolek. Oczywiście, ktoś wygrał jeden mecz i od razu ma być mistrzem. Szkoda, że nie dosłałem typów dzisiaj to byłbym nazwany superhipermegajanuszem, gdybym postawił w ostatecznym rozrachunku na zwycięstwo Polski, a co gorzej Niemiaszków.

 

@c0r. Pewnie, zrób co uważasz za słuszne. Chcę po prostu postawić jakieś wyniki i zobaczyć ile punktów uzbieram z innymi forumowiczami :) a kto wygra i zostanie królem strzelców to będzie moja sprawa. Wczoraj i dzisiaj w januszowym obstawianiu wyników przy wspólnym oglądaniu meczów z rodziną (3-4osoby) wygrałem całe 26złotych (dwa dokładne wyniki) przy 6stce wyłożonej. W puli cały czas jest całe 4złote bo nikt nie odgadł dokładnego wyniku meczu Niemcy - Ukraina. Polecam taką zabawę dla Januszów.

Odnośnik do komentarza

Haha, ty karolek jesteś zdrowy? c0r daj spokój normalnie zalicz głosy. Wygrana z Rumunami = wygrana euro xddddd

 

Hihi, właśnie uświadomiłeś mi, że jednak chyba mnie zaćmiło wtedy (to pewnie ten budweiser 0,3 wszedł za agresywnie). Mam nadzieję, że pójdziemy twoim zdrowym tokiem rozumowania i typowanie mistrza i strzelca wydłużymy na całą pierwszą kolejkę bo w końcu jedna wygrana i 3 punkty Francji, Niemiec, czy Hiszpanii nic nie oznacza ani nie sugeruje. Głosujmy, co proponujecie? Czy może wolicie żelazne zasady sztywniaki? Jaki niby regulamin ustalony i zaakceptowany 2 tygodnie temu? To tylko zabawa, no weźcie, proponujcie.

 

Haha, a pamiętacie w poprzednich edycjach jak ktoś się z typami spóźnił nawet o 2 minuty to już mu nie zaliczał ten co prowadził wtedy, dziecinada panie były prowadzący, ty byłeś niezdrowy, a nawet chory bym powiedział ostrzej.

Odnośnik do komentarza

No dobra, w takim razie Daniel_reyes i Codename, wykreślę wam już te typy mistrza i króla strzelców, niech już będzie ta sprawiedliwość jak się lud domaga. Macie szczęście że to tylko 5 punktów a nie 15, więc wiele nie stracicie, a i tak jest mała szansa że dobrze wytypujecie :D

Odnośnik do komentarza

2 kolejka

Rumunia - Szwajcaria 0:1
Francja - Albania 2:0
Rosja - Słowacja 2:1
Anglia - Walia 2:1
Ukraina - Irlandia Północna 0:0
Niemcy - Polska 2:0
Czechy - Chorwacja 0:1
Hiszpania - Turcja 2:0
Włochy - Szwecja 2:0
Belgia - Irlandia 1:0
Islandia - Węgry 1:0
Portugalia - Austria 2:0

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...