Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze gram na domyslnej szybkosci gry i w demo fajnie mi sie gralo PvP, ale w pelnej wersji mam wrazenie jakby bylo jeszcze wolniej niz w demie przez co np. podania czy zwody trzeba robic z duzym wyprzedzeniem. Potestuje jeszcze i zobaczymy :)

 

EDIT: chyba znalazlem winowajce - skalowanie do 4K. W 1080p gra sie tak jak offline w demo.

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

4K takie dobre

4K - tyle dobra :D Myślę, żę większe znaczenie może mieć wykorzystanie HDR niż skalowanie do 4K. Generalnie nie planowałem wymiany konsoli na nowszą bo przy obecnych mocac konsol to całe 4K to tylko marketing, ale F17 i tak zamierzałem kupić a dodatkowo Live mi się skończył, więc sprzedałem starego One'a i cała podmianka na nowy zestaw wyniosła mnie 150 zł. Całkiem dobry deal biorać pod uwagę wielkość konsoli, schowany zasilacz i lekko podrasowanego pada. No i gwarancja od nowa.

 

Z tego co widzę, to trzeba będzie znowu skupić się na obronie bo napastnicy potrafią samym balansem ciała wkręcić obrońcę, a na dodatek nie ma już tego idiotyzmu, że obrońca dogania napastnika na 5-10 metrach (catch-up bug - jak to w ostatnich latach nazywany był ten "fenomen" w PESach). Wolę jednak dobrze się ustawiać/czytać grę i uważać za normalne, że Bale czy CR7 mogą mi uciec, niż to że Mertesacker dogania Aubameyanga na 10 metrach.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Fajna sprawa z tym The Jurney. Będę miał powód, żeby grać przeciwko AI. Ale nie podoba mi się kamera Gwiazdy. Powinna być non stop za plecami zawodnika jak w grach TPP, a my dowolnie manewrowalibyśmy po boisku. +100 punktów do imersji. A tak to trzeba grać z telewizyjnej.

 

Mam aż ochotę zobaczyć sobie filmy Goal. Widziałem dwa, nawet nie wiedziałem, że to trylogia :)

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na amerykanskim ps store jest info ze pelna gra dostepna od 27ego, ale pewnie nie da rady odpalic fulla u nas?

Jak kupisz u nich za $ to spokojnie odpalisz 27 na swoim pod warunkiem, że konto na którym kupiłeś ustawisz jako podstawowe.

 

Ale w Fifie z USA prawdopodobnie nie będzie języka polskiego, no i nie wiem jak ze sklepem (fifa points), kiedyś na PS3 nie działał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...