Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie ja odbieram swoj pre-order na legalu we wtorek, mozecie minusowac   :reggie:

Z czym do ludzi jak w ea access gierkę już pobrałem i grałem, a po skończonym trialu wklepuję kodzik z bundle'a który od wczoraj leży kupiony. Chciałeś się pochwalić, ale nie wyszło :/.

Odnośnik do komentarza

 

No wlasnie ja odbieram swoj pre-order na legalu we wtorek, mozecie minusowac   :reggie:

Z czym do ludzi jak w ea access gierkę już pobrałem i grałem, a po skończonym trialu wklepuję kodzik z bundle'a który od wczoraj leży kupiony. Chciałeś się pochwalić, ale nie wyszło :/.

 

 

 

Kod możesz wklepać już teraz, nie wykasuje ci triala z ea acces a gra będzie oznaczona jako zakup przedpremierowy.

Edytowane przez mars75
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

No wlasnie ja odbieram swoj pre-order na legalu we wtorek, mozecie minusowac   :reggie:

Z czym do ludzi jak w ea access gierkę już pobrałem i grałem, a po skończonym trialu wklepuję kodzik z bundle'a który od wczoraj leży kupiony. Chciałeś się pochwalić, ale nie wyszło :/.

 

 

 

Kod możesz wklepać już teraz, nie wykasuje ci triala z ea acces a gra będzie oznaczona jako zakup przedpremierowy.

 

No ale skończy się trial i dzisiaj o północy będzie już mógł grać w fulla czyż nie?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No wlasnie ja odbieram swoj pre-order na legalu we wtorek, mozecie minusowac   :reggie:

Z czym do ludzi jak w ea access gierkę już pobrałem i grałem, a po skończonym trialu wklepuję kodzik z bundle'a który od wczoraj leży kupiony. Chciałeś się pochwalić, ale nie wyszło :/.

 

 

 

Kod możesz wklepać już teraz, nie wykasuje ci triala z ea acces a gra będzie oznaczona jako zakup przedpremierowy.

 

No ale skończy się trial i dzisiaj o północy będzie już mógł grać w fulla czyż nie?

 

 

Gra uruchamia się jeszcze jako trial bo zostało mi jeszcze 5 godzin ale w zakładce gry i programy na kafelku fify jest informacja że zakupiono w ramach przedsprzedaży, więc pewnie w dniu premiery gra się odpali bez zakładki informującej że to trial z ea access. 

Odnośnik do komentarza

Daj znać kruku czy działa Ci FIFA normalnie po wpisaniu kodu na cyfrę jak Ci się skończył trial z Access. O ile w ogóle Ci się skończył :sorcerer:

 

 

Cały weekend było grane w Godrizon 3 więc zanim ja FIFĘ odpalę to oooo panie

Odnośnik do komentarza

 

a kiedy można podjechać i kupić w media expert?

w grudniu po południu.

 

Mowione jest, ze nie brdzie Fify wczesniej w duzych sieciach, moze maly sklepik cos gdzies opchnie. Czytasz cos poza manual grajmy na manualu? :)

 

 

'Mówione jest' ... przez kogo? Rozumiem, że pisała to wyrocznia. 

Ja pisałem, że w poprzednich latach fifa ukazywała się w większych sieciach typu Saturn, rtvEuroAgd przed premierą. Niektórzy mieli takie przecieki i okazywały się prawdziwe - dlatego pytam.

Chyba, że coś się zmieniło i wszyscy chcą byc bardziej święci od papierza i sprzedawać dopiero w czwartek.

Odnośnie 'małych sklepików' mam info, że czekają i może będą mieli w środę, ale wątpie, że tego typu przedsięwzięcie logistyczne jak wysyłka Fify17 do sklepików i sieci w całej Polsce skończy się tym, że wszyscy dostaną swoje kopie w środę o 23:59 by móc sprzedać dopiero w czwartek 29 września. KTOŚ MUSI MIEĆ TO WCZEŚNIEJ. 

Odnośnik do komentarza

Byłem w Empiku. Nie zdążyłem podejść do kasy, a sprzedawczyni już krzyczała, że fifa w czwartek dopiero... W Euro było 2 gości starszy chciał sprzedać, ale na kasie stał jakiś młody wydygany i powiedział, że dzień przed premierą sieć może już sprzedawać i nawet zaproponował na ten dzień preorder, żeby mi w środę nie brakło xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo nigdy nie bylo embargo na ta gre - no jak z manualem - nie wiem czego Ty chlopie znowu nie rozumiesz?  Ze nikt nie chce placic pol miliona kary za wczesniejsze sprzedanie giereczki jakiemus Magyverowi z Warszsafki?

 

Czyli od tego roku jest embargo? Wystarczyło tylko tyle napisać: Tak było w przeszłości, ale od tego roku jest embargo, za którego złamanie grożą grube kary i nie ma co liczyć na grę wcześniej niż na środę.

Mam nadzieję, że każdy Twój przytyk odnośnie manuala sprawia, że Twoje ego wystrzeliwuje do góry. 

 

edit: tak nie czytałem każdej wypowiedzi w tym temacie. Proszę o pokutę i rozgrzeszenie. 

Dziękuję za informację i życzę wszystkim bez ea akcess miłego oczekiwania na premierę. 

 

edit 2: poszukam w regulaminie czy mogę się poskarżyć na dyskryminację mojej osoby. 

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

ja (pipi)e - na 13 stronie o tym rozmawialismy juz 4 razy i tam dokladnie to napisalem, sam brales udzial w dyskusji piszac, ze moze mi sie dystrybutorzy z PESem pomylili - 15 stron dalej pytasz 4 raz o to samo. Do tego nie wiem ile Ty masz lat, zeby Ci takie rzeczy tlumaczyc, ze dostawe gier sklepy zawsze maja przed premiera, a nie w srode o 23.59 i to wlasnie umowy zabezpieczają strony przed wcześniejsza sprzedaż kopii. Jeszcze na przyslosc (bo moze Ci sie kiedys przyda) - wystarczy, zeby 1 sklep sprzedal przed premiera, jak ktos to udowodni to wszyscy moga wystawiac na polke, ale nie chce mi sie wierzyc, by taka siec jak Euro cos takiego od(pipi)ala.

ja tylko jestem ciekaw jak dystrybutor moze wyegzekwować kiedy i gdzie została sprzedana jakas pudelkowa gra.

No musi to udowodnic, ale ludzie sie boja sprzedawac. 2 dni nikogo nie zbawi, a kary sa z kosmosu - zreszta ile juz mandatow znajomi zlapali za sprzedawanie gier bez paragonow - to zupelnie inne czasy niz kiedys, teraz nawet na forum ludzie sie do urzedow skarbowych podpierdalaja!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja (pipi)e - na 13 stronie o tym rozmawialismy juz 4 razy i tam dokladnie to napisalem, sam brales udzial w dyskusji piszac, ze moze mi sie dystrybutorzy z PESem pomylili - 15 stron dalej pytasz 4 raz o to samo. Do tego nie wiem ile Ty masz lat, zeby Ci takie rzeczy tlumaczyc, ze dostawe gier sklepy zawsze maja przed premiera, a nie w srode o 23.59 i to wlasnie umowy zabezpieczają strony przed wcześniejsza sprzedaż kopii. Jeszcze na przyslosc (bo moze Ci sie kiedys przyda) - wystarczy, zeby 1 sklep sprzedal przed premiera, jak ktos to udowodni to wszyscy moga wystawiac na polke, ale nie chce mi sie wierzyc, by taka siec jak Euro cos takiego od(pipi)ala.

 

Przepraszam. Pewnie objawia się moja bipolarność. 

 

edit: sprawdziłem stronę 13 i nie ma tam NIC O DOSTĘPNOŚCI pudełka przed dniem premiery. 

To o czym pewnie piszesz miało miejsce na stronie 12. Zacytuję: 'Kiepska wiadomosc dla tych, ktorzy lubili pare dni przed premiera kupic swoje kopie. Nastapila zmiana dystrybutora w Polsce i wprowadzaja embargo, co wraz z umownymi karami wiaze sie z brakiem mozliwosci zagrania wczesniej.'

Nie rzuciło mi się wcześniej w oczy. 

Pozdrawiam i przepraszam za niedokładne czytanie wątku. 

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...