Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się zgodzę z Pajgim, stali wyjadacze pamiętają Iss-a bez klubów a zawodnicy z państw to no name było i co, grało się świetnie, zaraz napiszecie że czasy się zmieniają itp, ale zrozumcie że licencję kosztują a Konami to nie EA i podobno jeszcze im budżet uszczuplili, wiec tak to wygląda, zobaczymy te demo jak będzie tak dobre jak mówią testerzy to mi to wystarczy, wgram sobie kluby z patchy i będzie ok, ja lubię grać a nie oglądać :)

Odnośnik do komentarza

no Wojtasowi to nic nie przeszkadza, bo chlop gra z 3 kolegami z osiedla na kanapie. To nie jest indyk, przypomne tylko, ze  nawet gdy wydawali najgorsze czesci to srednio sprzedawali 3-4 mln kopii, a przeciez mieli tez lata tluste, gdzie w niektorych miesiacach wyprzedzali FIFE na liscie sprzedazy. Zamiast w tytul zainwestowac to wola usiasc dupa na fanow, zrobic kolejna budzetowa wersje - przeciez fanatycy kupia!

Najwyzej za 4 miesiace gdy pchli targ bedzie juz zasypany kopiami PESa bedziemy w temacie czytac o przyszlorocznym powrocie krola i nowych nagrodach dla Konami z E3.

Az przypomnial mi sie ten filmik - no idealny obraz tego czym ta firma jest:

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W tym ksztalcie to kolejny raz to bedzie fajna gra na mini zlot w krakowie lub na odwiedziny w zakopcu. Singiel z konsola to skrypt, multi bez licencji i trybow i filtrow to rzenada, a stalego kompana na kanape nie mam. Niestety znowu widze edycje do zaorania dla mnie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

no pajgi zawsze utrzymuje, że to inny silnik i w ogole, dla mnie oprócz tego, że na ps4 gracze są bardziej responsywni i ładniejsza graficzka nie widzę tej róznicy

Oczywiście, że to są inne gry. Różnice czuję właściwie od momentu chwycenia pada. Zupełnie mi nie chodzi o grafikę, ale jak ktoś nie widzi tego, że animacje i fizyka zawodników są inne, to mniejszych detali też nie zobaczy. Tak było w dwóch poprzednich edycjach, nie wiem jak będzie teraz.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wszytsko fajnie,ale co z tego,ze mamy Liverpool ,skoro oni utracili reszte licencji,jesli to prawda to troche bezsens.

Nie ma Bayernu,Realu,Juventusu,

Zobaczcie https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/license/

 

Bo partnerstwo daje im jeszcze możliwość stworzenia otoczki.

Grając Liverooolem kibice będą śpiewać np Never walk alone , podobnie będzie w przypadku BVB i Barcelony (chymny, przyśpiewki , ogólny klimat na stadionie )

 

Licencje stracili, ale jest na PS4 pełny option File, to oznacza, że community przygotowuje plik instalacyjny (już jest w "produkcji ")

Ty kopiujesz go na USB, klikasz i automatycznie wygrywają się wszystkie koszulk, nazwy klubów, twarze trenerów . Wszystko to działa również online.

W tym roku brak licencji to banał .

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

 

Wszytsko fajnie,ale co z tego,ze mamy Liverpool ,skoro oni utracili reszte licencji,jesli to prawda to troche bezsens.

Nie ma Bayernu,Realu,Juventusu,

Zobaczcie https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/license/

Bo partnerstwo daje im jeszcze możliwość stworzenia otoczki.

Grając Liverooolem kibice będą śpiewać np Never walk alone , podobnie będzie w przypadku BVB i Barcelony (chymny, przyśpiewki , ogólny klimat na stadionie )

 

Licencje stracili, ale jest na PS4 pełny option File, to oznacza, że community przygotowuje plik instalacyjny (już jest w "produkcji ")

Ty kopiujesz go na USB, klikasz i automatycznie wygrywają się wszystkie koszulk, nazwy klubów, twarze trenerów . Wszystko to działa również online.

W tym roku brak licencji to banał .

 

 A obiecasz mi ,że  zrobie to  równie szybko jak na PS3? Czy będzie czekała mnie zabawa paru godzinnej aktualizacji każdego grajka osobno?

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

 

 

Wszytsko fajnie,ale co z tego,ze mamy Liverpool ,skoro oni utracili reszte licencji,jesli to prawda to troche bezsens.

Nie ma Bayernu,Realu,Juventusu,

Zobaczcie https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/license/

Bo partnerstwo daje im jeszcze możliwość stworzenia otoczki.

Grając Liverooolem kibice będą śpiewać np Never walk alone , podobnie będzie w przypadku BVB i Barcelony (chymny, przyśpiewki , ogólny klimat na stadionie )

 

Licencje stracili, ale jest na PS4 pełny option File, to oznacza, że community przygotowuje plik instalacyjny (już jest w "produkcji ")

Ty kopiujesz go na USB, klikasz i automatycznie wygrywają się wszystkie koszulk, nazwy klubów, twarze trenerów . Wszystko to działa również online.

W tym roku brak licencji to banał .

A obiecasz mi ,że zrobie to równie szybko jak na PS3? Czy będzie czekała mnie zabawa paru godzinnej aktualizacji każdego grajka osobno?
Tak, będzie to jak na PS3

Szybko i chwilkę . Obiecuję :)

 

Bayernu nie będzie ale Juventus i Real będą ale pod Fake nazwami .

To wszystko zmieni plik instalacyjny, który już jest niemal na ukończeniu .

Po wgraniu OF działa to także online . Czyli zagramy Online Real Madryt vs Juventus w oryginalnych strojach i skladach. Oczywiście jeśli dodamy do gry Bayern czy Znicz Pruszków, to faktycznie tymi drużynami nie zagramy ONLINE.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Probowalem sprawdzic, ale jak widze w lidze hiszpanskiej CT BLUE WHITE, AN CYAN WHITE, PV BLUE WHITE to rownie dobrze moga tam Znicz wrzucic.

Poza Bayernem sa jeszcze jakies braki w porownaniu z poprzednia edycja ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Probowalem sprawdzic, ale jak widze w lidze hiszpanskiej CT BLUE WHITE, AN CYAN WHITE, PV BLUE WHITE to rownie dobrze moga tam Znicz wrzucic.

Poza Bayernem sa jeszcze jakies braki w porownaniu z poprzednia edycja ?

Widzisz CT BLUE WHITE bo jakąś to musieli nazwać. Ludziom którzy robią OF też łatwiej będzie zidentyfikować Manchester UTD bo to MAN RED i oni dodatkowo mają listę od Konami.To prawda, nie ważne jakie mają nazwy drużyny, ważne jakie są jako FAKE i, że mają oryginalne składy . Bo wszystkie FAKE drużyny zmienione OF-em na oryginalne nazwy można uzywac w grze online.

Reasumując !

Legią Warszawa nie zagramy ONLINE nawet jeśli sami ją dodamy do gry, ale jeśli Legia byłaby w grze jako FC Green WHITE to oznaczało by to tyle, że po edycji plikiem instalacyjnym można by było grać Legią ONLINE !

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

No ale jak ktoś mieszka w lesie i nie ma dostępu do neta, żeby ściągnąć ten plik, a chciałby jednak zagrać online Realem, to co, hmmm? Serio rozbrajają mnie te płacze. Jeżeli KONAMI zwali gameplay i nie poprawi jakości działania online, to najlepsze licencje świata nie pomogą. To mnie interesuje, a nie to, że sobie nie zagram Bayernem, gracze coreowcy ogarnijcie się.

 

No właśnie TrueGrand. Konami chwali się np. poprawą usługi online, czy w ogóle nie poruszają tego tematu?

 

Dla mnie sporym plusem jest kanapowy tryb VERSUS, gdzie gra ma zapamiętywać wyniki meczów i sporządzać z nich raport stylu gry.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Konami nie mówi o usłudze online, bo to było bez zarzutu w 80℅ meczów .

Imput lagi (często uczucie mini laga), wylewy krwi do mózgu obrony, rozbieganie się stoperów do boków ta są tanie formy handicapow (skrypty) .

Ciężkie Skrypty czuć było już w demie PES 2016, gra była banalna jak Need for Speed. W NFS Gdy miales 15 wypadków to przeciwnicy i tak czekali abyś ty mógł ich wyprzedzić na najbliższym zakręcie ,następnie ile byś nie jechał czychali tuż za twoimi plecami . Podobnie było w PES 2016 już w demie . Gdy prowadziło się mecz 2-0 nagle AI kiwalo czytając imput lagi z PADA (chore), a jeśli byłeś za dobry w defensywie to pakował gola z zerowego konta po błędzie bramkarza .

Tego w PES 2017 nie ma , ponoć nie będzie skryptu powrotu, ktory sprawiał, że PES 2016 online w grach rankingowych to była farsa . Ale nic więcej o grze online powiedzieć nie mogę .

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...