Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

LOL. Ścigałki bez licencji też powinny kosztować 1/5 ceny? Uncharted pewnie tyle kosztuje, bo Drake ma licencje na zabijanie.

 

Bardzo przykry news z tym brakiem dema w obecnym tygodniu. Szykował się urlop pod znakiem męczenia do nieprzytomności demka razem z kumplem :(

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

LOL. Ścigałki bez licencji też powinny kosztować 1/5 ceny? Uncharted pewnie tyle kosztuje, bo Drake ma licencje na zabijanie.

 

Bardzo przykry news z tym brakiem dema w obecnym tygodniu. Szykował się urlop pod znakiem męczenia do nieprzytomności demka razem z kumplem :(

 

Tu nawet nie ma czego bronić, brak licencji to sikanie w gracza. Ja omijam, ty łykaj.

 

Te weganku - jak już nie wiesz co napisać to minusuj po każdym poście ok? 

Edytowane przez KoBik
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszytsko fajnie,ale co z tego,ze mamy Liverpool ,skoro oni utracili reszte licencji,jesli to prawda to troche bezsens.

Nie ma Bayernu,Realu,Juventusu,

Zobaczcie https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/license/

 

Mam nadzieje,ze bedzie sie dalo zrobic szybkiego patcha,bo w tamtym roku to skandal ,kazda koszulke ,stroj wyjazdowy,kit bramkarza osobno sie robilo i to trawo latami.

Nie moga zrobic tego jak za czasow ps3,3 x nacisneles i miales wszystko.

Odnośnik do komentarza

Już to pisałem, ale powtórzę. Konami może wydać gierkę z jednym stadionem, bez jednej licencji, ale jak zrobią dobrą grę, to po kiego mi te miliony cieszynek czy najazdy kamery na prawdziwych trenerów. To jest wisienka na torcie, przynajmniej dla osób, które cenią sobie dobry gameplay, chociaż są też tacy, którzy "klimat"  stawiają na pierwszym miejscu: "nie ma licencji? Gdzie BPL? A nowa fryzura Xa, ma ją przecież od miesiąca? (pipi)nia, nie gram". Tacy ZAWSZE wybiorą FIFA. Jeżeli przenoszenie plików z saveami faktycznie będzie działać na starych zasadach, to ja już w ogóle nie widzę problemu (scena i tak zrobi więcej prawdziwych mord niż EA).

Odnośnik do komentarza

Ale online sobie nie zagrasz tym co sciagniesz. Jedynie stroje bedziesz mial inne i twarze.

Z reszta, nie wiem czy zauwazyles ale swiat poszedl troche do przodu i wypadaloby, zeby ta giereczka oferowala cos wiecej niz w roku dajmy ja to 2006.

Odpalasz pesa online i co robisz? Na(pipi)iasz barca real do porzygu. Wczesniej byl jeszcze bayern do wyboru ale juz wypadl.

No stary to trzeba byc na prawde konkretnym mozgiem, zeby przez tyle lat nie rozwinac tytulu o tak ogromnym potencjale.

Dema jeszcze nie ma a ta gra juz budzi politowanie. Niech ktos to zaora.

Odnośnik do komentarza

Już to pisałem, ale powtórzę. Konami może wydać gierkę z jednym stadionem, bez jednej licencji, ale jak zrobią dobrą grę, to po kiego mi te miliony cieszynek czy najazdy kamery na prawdziwych trenerów. To jest wisienka na torcie, przynajmniej dla osób, które cenią sobie dobry gameplay, chociaż są też tacy, którzy "klimat"  stawiają na pierwszym miejscu: "nie ma licencji? Gdzie BPL? A nowa fryzura Xa, ma ją przecież od miesiąca? (pipi)nia, nie gram". Tacy ZAWSZE wybiorą FIFA. Jeżeli przenoszenie plików z saveami faktycznie będzie działać na starych zasadach, to ja już w ogóle nie widzę problemu (scena i tak zrobi więcej prawdziwych mord niż EA).

Dobra pajgi, ale są granice żenady. I nie wierze, że PES to będzie dobra gra a przynajmniej nie będzie nią w trybie online bo singlowo od czasów 2015 bardzo chętnie gram w PESa, ale jednak do multiplayera wole lepiej zrobioną w tym aspekcie FIFE. Zresztą 2016 był nawet w aspekcie offline taki sobie więc wiesz takie gadanie. Ja ta mam w pompie licencje jak już mówilem, ale jednak biorąc całkoksztalt PESa to widać w tym jakąs taką fuszerke.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Bluber dobrego słowa użył, fuszerka, ale Konami ma tę przewagę, że sobie powiedzą "po co licencje, albo nas kochacie albo nienawidzicie, kupujcie dla gameplayu" :reggie: I mają rację, bo fanatycy i tak kupią nie zważając na nic. W sumie PES zawsze był mocno surowy w praktycznie wszystkich aspektach, od menu, przez licencje, na muzyce kończąc (choć w dwóch ostatnich edycjach muzykę fajną wrzucili, a nie słynna Guantanamera z 14), no ale jak na 2016 to trochę wstyd tyle stracić.

Odnośnik do komentarza

W pes 16 zawodnicy maja licencje na mordownie i to doslownie moglbys kogos zabic na boisku a sedzia jak w KOREA JAPONIA 2002 udaje,ze nie widzi.

Ba,jeszcze by trupowi pokazal czerwona kartke za symulke.

 

Mam nadzieje,ze my club bedzie mial powzne zmiany,to jest skandal,ze gracz ktory dostaje czerwona kartke,moze grac w nastepnym meczu,ale jesli typ bez pilki wejdzie ci w nogi i spowoduje kontuzje,to twoj gracz pauzuje 3 mecze.

Kto to do chuya testowal?

 

z tego co widzialem,w pes 17 nie ma juz takich jaj,ze typ bez pilki wchodzi jak gdyby nigdy nic,czerwien albo sedzia puszcza gre i dostaje zolta.

Odnośnik do komentarza

No pamiętam że 16 była nieźle spier'dolona, pamiętam że byłem napalony jak nigdy, bo 15 wymiatała, kupiłem na premierę, a przez 3 miesiące (tyle upłynęło czasu od pierwszego do ostatniego grania, może trwa to do teraz xD) w grze dosłownie nie było fauli (przez te kilkanaście godzin gry z AI dostałem ze 2 faule może), w dodatku nawet grając na najwyższym poziomie trudności bramkarze rzucali się z prawie sekundowym lagiem, tak że gole wchodziły bez żadnego problemu i na najwyższym poziomie trudności szło wygrywać po 6-0. Żeby bramkarz coś obronił to trzeba było strzelić prosto w niego :rayos:

 

Wyje'bałem z dysku i wróciłem do 15, do tej pory nie wiem czy wprowadzili jakiegoś patcha poprawiającego te błędy. Data Pack z aktualizacją składów wrzucili chyba na początku listopada, i ludzie grali praktycznie 2 miesiące w składach z końca sezonu 14/15, bez okna transferowego. Matko, ile ja się wtedy nawku'rwiałem na Konami...

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

ja to mam bekę, że tak się wszyscy zarzekali, że pes na ps4 to nowa jakość. no i grałem sobie taki smutny w pesa 15 na pc jak biedak,w gorszą wersję. kupiłem ps4, kupiłem pesa no i powiem wam, że konami wam wszystko wciśnie. gdyby na ps4 rozegrać 10 meczów i między nie włożyć powiedzmy 3 z PC, to nikt by się nie kapnął.

 

co nie znaczy, że gra jest zła. jest spoko tylko raz, że nie jest to nowa jakość, a dwa, że te faule to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza

jezu jaka bieda - 5 stadionow, kolejne druzyny przekreslone - w trybie online Barca vs Barca ktorys rok z rzedu, bo nawet juz konkurencyjnych zespolow nie bedzie, do tego pewnie aktualne sklady po nowym roku, a twarze wrzuca z patchem kolo marca. Gardze mocno.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

kiedyś licencje się nie liczyły bo w iss/pes grało się reprami...a jak ktoś chciał pograć właściwymi teamami to brał niedorozwinietą fifkę...która nawet w czasach świetności pesa miała lepszą sprzedaż  ^_^ no ale to było...dawno temu

 

teraz każda dziura licencyjna to ból bo nikt nie chce grac w półprodukt, sęk w tym że klubowe licencje to oś gry, takie EA też potraciło licencje na repry i nikt tego nawet nie zauważył - natomiast każda nawet najcieńsza nowa dodana liga do gry to boost do sprzedaży co widać np po naszej Lotto Ekstraklapie 

 

co do "wygrywamy i tak gameplayem" to bym się spierał :/ detekcja kolizji niezmienna od x lat, rżną teraz na potęgę z EA biorąc od nich całe tryby gry (myClub) albo elementy gameplayu (drybling pod trick stick, cieszynki itd) co wcześniej było nie do pomyślenia...zawartość gry ta sama, a licencje mają świetne LM, EL...nic z tym nie robią od lat, niewykorzystany potencjał to mało powiedziane

 

ogólnie plotki się potwierdziły że na PESa 2017 dostali przycięty budżet, ale fajnie że chociaż kilka deali złapali...

 

poniżej jeszcze jedna żenada która wypłynęła ;) PC vs PS4

 

_1838153b.jpg

 

 

konamifcbarcelona_1822593b.jpg

 

 

 

przynajmniej przestali kłamać ;p

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...