Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra dostała update dla PS4 Pro.

 

PS4 Pro Support added for:

- Enable Screen-Space Reflections

- Higher quality shadows

- Improved texture appearance

- More texture memory (stable streaming)

- Anisotropy 16x (from 4x)

- Improved visual fidelity

- Less LOD usage

- Dynamic lights show up further

- Particles are allowed to draw more pixels per effect

Ta gra nawet na Pro jest niegrywalna - worst frame pacing ever - lekki ruch kamera i czlowiek ma wrazenie ze gra w 15 fpsach - techniczny potworek - po ponad godzinie zamknąłem aplikacje i usunąłem z dysku.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Gra dostała update dla PS4 Pro.

 

PS4 Pro Support added for:

- Enable Screen-Space Reflections

- Higher quality shadows

- Improved texture appearance

- More texture memory (stable streaming)

- Anisotropy 16x (from 4x)

- Improved visual fidelity

- Less LOD usage

- Dynamic lights show up further

- Particles are allowed to draw more pixels per effect

Ta gra nawet na Pro jest niegrywalna - worst frame pacing ever - lekki ruch kamera i czlowiek ma wrazenie ze gra w 15 fpsach. Nie wiem odrzuca mnie to na tyle od tej gry, ze po ponad godzinie zamknąłem aplikacje i usunąłem z dysku.

 

Całkowicie się z powyższym zgadzam. Już demo Preya na prosiaku bardzo słabo działało i wyglądało. Jakaż przepaść pod tym względem pomiędzy Prey a takim na przykład The Surge. Niemiecki dryl, technika i porządek kontra francuskie bałaganiarstwo...

Odnośnik do komentarza

Czezare xd no niemiecka technika jakoś w przypadku Lords of the Fallen się nie sprawdziła. 

Do końca może nie. Trzeba też wziąć pod uwagę na bardzo trudnego partnera (CGI Games), którego mieli pichcąc TLotF. Zdziwiłbyś się jak duża różnica jest pomiędzy TLotF a The Surge na korzyść tej drugiej gry rzecz jasna...

Odnośnik do komentarza

Hahaha, dobre sobie. :D

Stary przestań się ośmieszać

 

 

One the one hand, the patch added PS4 Pro support to Prey – a feature the back of the box claimed right from release – along with other useful fixes and correction for the annoying input lag on PS4.

 

On the other, it’s introduced a stack of stutter due to frame-rate pacing problems. That’s according to Eurogamer‘s Digital Foundry, which described the patch as “a massive own goal”, arguably a “retrograde step” for PS4 players and “just not acceptable” in the linked report and video above.

 

“Input latency has been fixed – the game is much more responsive now – but the knock-on effect is that, put simply, the game is a stuttering mess in motion. We’ve often reported on bad frame-pacing in the past, but nothing could prepare us for the severity of the problem in Prey,” the report notes.

 

“This is, without a doubt, the worst instance of irregular frame delivery we’ve encountered, giving the illusion of a much lower frame-rate. In addition, as the game uses an adaptive v-sync solution, there is now a plethora of torn frames present in each and every scene along the top portion of the image. Taken as a whole, Prey no longer feels smooth to play.”

Odnośnik do komentarza

Ja Iziego rozumiem z tą złością i irytacją. I nie dziwie się, że jej przypływie puścił grę do przysłowiowego żyda. Kiedyś zrobiłem wraz z sześcioma kumplami to samo na okoliczność CoD Black Ops na PS3. Żenujący, agrywalny technicznie szrot. Po dwóch tygodniach wszyscy już graliśmy w to na X360. Żeby nie było, że czepiam się tylko gry na konsoli Sony to podobny badziew był z polską wersją Diabolo 3 na Xbox One. Stuttering krwawo mordował jakąkolwiek przyjemność z grania...

Odnośnik do komentarza

Izi to co innego. Pisze, że crap i szkoda na to czasu. Kiedy wersja na PS4 jedynie jest niedorobiona. Mając dwie konsolę czy nawet PC, to nie problem. Bo te wersje są dobrze zrobione. Tymczasem ze słów iziego można wywnioskować, ze sama gra jest do dupy, kiedy czepia sie jedynie stutteringu. Brak w tym konsekwencji i tyle. Sama gra jest zrobiona po mistrzowsku. Wersja na PS4 jest najgorszą ze wszystkich trzech technicznie. To jest fakt ale pisanie, że to crap nie argumentując tego, że jedynie chodzi o technikalia, to już nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza

Rwanie grafiki tak jakby Ci to powiedzieć, gra Ci momentami płynnie działa, a momentami Ci zatrzymuje obraz, no coś w ten deseń, wkuwiająca ever rzecz jaka może być w grach :/ Pamiętam, że takie coś miałem w Diablo 3 na PC i był to spory problem - dzięki tej grze dowiedziałem się, co to ten magiczny stuttering - jest gorsze od spadków fps.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Z Eurogamer.pl:

 

Stuttering

 

Problem ten występuje przez nieregularne opóźnienia w wyświetlaniu klatek obrazu. Liczba klatek na sekundę być w rzeczywistości mniejsza, niż pokazywana przez aplikacje pomiarowe.

 

W wyniku tego problemu obraz wydaje się „szarpać”, nawet przy wysokiej liczbie klatek na sekundę.

 

Nie doświadczyłem tego. Może jestem ślepy ale po prostu tego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Nieregularne dostarczanie klatek, masz wtedy wrażenie, że gra która technicznie chodzi w 30fpsach działa dla nas poniżej tego framerate'u. Bloodborne też na to cierpiał, ale z tego co widzę nie aż na taką skale.

Odnośnik do komentarza

Izi to co innego. Pisze, że crap i szkoda na to czasu. Kiedy wersja na PS4 jedynie jest niedorobiona. Mając dwie konsolę czy nawet PC, to nie problem. Bo te wersje są dobrze zrobione. Tymczasem ze słów iziego można wywnioskować, ze sama gra jest do dupy, kiedy czepia sie jedynie stutteringu.

A mozesz zacytowac, ktory post dokladnie wprowadza Cie w blad ? Bo ja nigdzie sie nie odnosilem do samej gry - niby jak skoro wyraznie napisalem, ze nie da sie w nia grac. To co mam napisac? - MISTRZOSTWO SWIATA - najlepiej z zamknietymi oczami! 

Crap - bo gra za niecale 2 paki jest nie grywalna! - przepraszam, ze teraz nie pobiegnę do sklepu i nie kupie kolejnej wersji na Xboxa albo PC, bo moze tam nie ma p(pipi)dy przed oczami! Jak kiedys 2 raz najdzie ochota to wezme z G2A za 5 zl, badz z torrentow bo to co wczoraj zobaczylem na konsoli to jest q(pipi) SKANDAL (a trzeba jeszcze pamietac o ich 2 wersjach na PC, recenzenckiej i gorszej konsumenckiej). No szanujmy sie troche !

 

Tymbardziej j(pipi)ac / 10  :cool:  :lapka:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...