Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Nintendo? A na chvj komu specsy, łapcie tu listę gier w jakie zagracie w najbliższym czasie na naszym nowym sprzęcie, have fun!

Wyszło zaje,biście, multiplatformowa Zelda którą ogrywam na Wii U, kiepski Bomberman, zestaw minigierek za $40, i trzyletni Binding of Isaac (ok, ze świeżym dodatkiem) w pudełku za chorą cenę. Pozamiatali tymi grami na Switcha, no k,urwa nie ma co zbierać :obama:. Czym jest Switch jak nie właśnie sprzętowym gimmickiem w tym momencie?

 

Że co? Że już niedługo, już na święta będą niszczatory jak Mario? No to spoko, w takim razie Scorpio ma jeszcze dobrze ponad rok idąc tą logiką, bo do premiery jeszcze daleko, a później ma spokojnie trzy kwartały wyrozumiałości.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zresztą, śmiesznie tak oglądać prezentację Sony dotyczacą PRO i te filmy od DF dotyczące SCORPIO, a potem przypomnieć sobie prezentację Switcha. Widać jak bardzo odmienne podejście do gier wideo mają te 3 firmy. Dwie pierwsze skupiają się na terafankach, ramach, 4k, hdrach i innych pierdołach nie pokazując w zasadzie żadnych gier. Nintendo? A na chvj komu specsy, łapcie tu listę gier w jakie zagracie w najbliższym czasie na naszym nowym sprzęcie, have fun!

Ale Ty porównujesz prezentacje nowej konsoli (Switch) do prezentacji ulepszonych wersji PS4 i One. Przypomnij sobie zapowiedź PS4 - były technikalia, ale i sporo gier. Gorzej było z One i TVTVTV, ale dostarczyli gry miesiąc później na E3.

Odnośnik do komentarza

na chvj mi nowa, mocniejsza konsola jak gier nie ma? jak na E3 nie dowalą do pieca nowymi, dobrymi grami, to stawiam na skorpionie krzyżyk. Prezentacja mnie nie zachwyciła, jasne, 4k@60fps w FM6 robi wrażenie, zwłaszcza, że silnik przenieśli w 2 dni, no ale...  

 

Zresztą, śmiesznie tak oglądać prezentację Sony dotyczacą PRO i te filmy od DF dotyczące SCORPIO, a potem przypomnieć sobie prezentację Switcha. Widać jak bardzo odmienne podejście do gier wideo mają te 3 firmy. Dwie pierwsze skupiają się na terafankach, ramach, 4k, hdrach i innych pierdołach nie pokazując w zasadzie żadnych gier. Nintendo? A na chvj komu specsy, łapcie tu listę gier w jakie zagracie w najbliższym czasie na naszym nowym sprzęcie, have fun! 

 

No ok, ale Scorpio to jednak delikatnie inna grupa docelowa niż Switch. Produkt premium celowany w maniaków sprzętu i wydajności - na Switchu na bank nie ograsz wszystkich muliplatform, a na Scorpio się pojawią i to w najlepszej jakości.

 

Mnie to się nie podoba, ale na bank będzie sporo osób, które będę chciały Scorpio tylko po to, aby kozaczyć z najlepszą wersją Battlefielda czy innego popularnego tytułu. 

Odnośnik do komentarza

Deklarować kupno konsoli bo parę tabelek pokazali to tak średnio dla mnie.

 

O kupnie PS4 wiedziałem nawet kiedy była posucha i wyczekałem odpowiedniego momentu. Ze Scorpio będzie podobnie, ale już mając na uwadze premierę Destiny 2 wiem, że z racji usługi sieciowej, ekipy i pada ogram na Scorpio. Czy kupię od razu? Pewnie nie. Czy kupię w przyszłości? Na 100%.

Odnośnik do komentarza

macie rację koledzy, ja tak tylko śmieszkuję sobie abstrahując od kluczowego tematu. Dajcie mi dobre gierki na tym Xboxie One/Scorpio, które zamiotą na najmocniejszej konsoli na rynku, to się pomyśli nad upgradem. 

 

kończąc ot:


 trzyletni Binding of Isaac (ok, ze świeżym dodatkiem) w pudełku za chorą cenę. 

 

 

:[ policz sobie ile na stemie kosztuje normalnie isaac z dwoma dodatkami. 35 dolcow, cale 5 dolcow mniej niz na switchu :[  W PUDELKU. o PS4/X1 nie wspomne bo tam afterbirth+ jeszcze nie ma 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

 trzyletni Binding of Isaac (ok, ze świeżym dodatkiem) w pudełku za chorą cenę. 

 

 

:[ policz sobie ile na stemie kosztuje normalnie isaac z dwoma dodatkami. 35 dolcow, cale 5 dolcow mniej niz na switchu :[  W PUDELKU. o PS4/X1 nie wspomne bo tam afterbirth+ jeszcze nie ma 

Ty, to weź pożycz.

Odnośnik do komentarza

z konsoli slabszej od podstawowego ps4 mamy przeskok na revizje mocniejsza niz ps4pro - spokojnie to wystarczy do natywnych 4k w grach, ktore juz wyszly po patchu

 

ale w przyszlych projektach tych 6terafankow nie widze, nie liczac gier w okolicach premier to za jakis czas pewnie natywne 4k zobaczymy tylko w indykach i zacznie sie upscaling tylko z wyzszych rozdzielczosci wzgledem prosiaka

 

no i zostaje kwestia studiow zewnetrznych, nie liczac playground, ktorzy sa swietni, reszta to wyrobnicy techniczni, microsoft chce sie scigac na grafike, a nie liczac rozdzielczosci boje sie, ze gierek poziomu wizualnego horizon i u4 to na tym sprzecie nie zobaczymy

Odnośnik do komentarza

a nie liczac rozdzielczosci boje sie, ze gierek poziomu wizualnego horizon i u4 to na tym sprzecie nie zobaczymy

 

Oczywiscie, że nie zobaczymy. MS nigdy nie miało studiów 1st party które specjalizowałby się w tworzeniu tak dopieszczonych wizualnie gier jak te w/w GG i ND to światowa czołówka i tylko Santa Monica może im podskoczyć jesli chodzi o wizualia. Tak było na poprzedniej generacji, tak jest teraz i tak bedzie zawsze. 

Odnośnik do komentarza

Odnosiłem się do postu Kyo, ale opcja 499EUR jest scenariuszem w który jestem stanie uwierzyć. Chociaż wolałbym tańszą konsolę ofc :D

No ja nie, bo tańsza na tym poziomie cenowym przy takich parametrach = cięcie kosztów = kolejna konsola z głośnym chłodzeniem, plastkiem z bazaru lub innymi atrakcjami.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...