Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Jasna sprawa. Chcieliby żeby 10 mln minimum się sprzedawało tylko baza użytkowników nie jest na tyle duża żeby tyle opychać. Prawie jak z vitą. Mało konsol, niska sprzedaż gier, jeszcze mniej gier bo mało konsol. Jeśli nic nie drgnie w temacie po e3 to generalnie jeśli ktoś nie jest napalony na wyższą rozdziałkę i płynniejszą animację to spokojnie ogra wszystko co pojawi się przez kilka lat na one.

Odnośnik do komentarza

Janusze powiedzą 'ale ma MS ma pieniądze'.

Korporacja ma, dział XBOX spada od 2013r

Jeden wzlot był w czasie jesiennych premier i ONE S.

 

Inwestycja jaką jest Xbox One zwraca się poniżej oczekiwań, to też zamykane są studia 'darmozjady' i anulowane murowane średniaki.

Czy przewidziane są środki na gry ? Sądzę ze nikt nie jest tak głupi, by nie widzieć co sprzedaje konsolę jako system.

Raczej będzie w co pograć ale nie w tym roku- chyba ze Spencer zaskoczy

Odnośnik do komentarza

Ja po przeczytaniu tego wywiadu gdzie mówi o wszystkim i o niczym jestem coraz bardziej pesymistyczny jeśli chodzi o zaskakiwanie przez spencera. Obym się mylił. Nadal będę z xboxem ale cała ta polityka ms jakaś drętwa się wydaje. I tak ms zarabia ma usługach a sprzedaż nie jest jakaś tragiczna bo gdyby była to myślę że tam nikt by się nie (pipi)ił i ucięliby łeb xboxowi. Inaczej niż u sony gdzie oni na tym głównie jadą bo reszta działów leży.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym od siebie dodać ze Scorpio specs które ujawnił M$ jak i sposób prezentacji jak najbardziej przypadł mi do gustu. Zupełnie inne nastawienie aniżeli w 2013r, teraz na E3 mogą spokojnie skoncentrować sie na grach zamiast „terafankach". Osobnym tematem sa gry jestem pewien ze poza zapowiedzianym SoT, SoD2 i Crackdown 3 kolejne ekskluzywne tytuły pojawia sie najwcześniej w przyszłym roku. Powód jest prosty kto kupi 3 w.w. jezeli przykładowo okaże sie ze M$ ma deal z Epic na new IP!? MS nie moze sobie pozwolić na kolejne inwestycje tylko po to żeby te gry przeleżały na półkach sklepowych! Ja najbardziej nastawiam sie na C3 ze względu na motyw destrukcji i sam fakt ze nie jest to tytuł ze świętej trójcy. Czuć już poprostu w tym temacie przesyt.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

nowy material od Eurogamera nt. Project Scorpio a w nim :

 

"We wanted [native 1080p Xbox One games] to run at full native 4K with a rock-solid frame-rate with a whole bunch of performance left over to showcase and actually improve the visual experience in many other ways beyond render resolution," Andrew Goossen tells us. "And then our other goal was that we wanted to get 900p games up to full native 4K. That's a little bit harder. Some of 900p games - day one port - they should be running fine, solid at 2160p. For other games it's going to be more work than you'll traditionally do in terms of console optimisation but we wanted to get those 900p games at 2160p."

 

Czyli jak gra byla w 900p to tak naprawde nie wiadomo jak bedzie z tym natywnym 4K.

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-the-scorpio-engine-in-depth

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Jak zrobią checkerboard renderowac na dla 720/900p to i tak dobrze bo jak pokazuje PS pro te 1800p z szachownicą(nie pamiętam czy to jest renderowane w 1800p a potem z szachownicą podbite do 2160 czy natywnie w 1440p i z szachownicą renderowane do 1800/2160) daje dobre efekty i niewiele różni się od natywnego 4k. Oczywiście jeśli podejdzie z lupą i zoomem 400% jak to robi Candyland na porównania HDD to wtedy zobaczysz różnicę.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, że będzie lepsza moc obliczeniowa tylko na co mi ta konsola premium skoro dobrych exow brak. Ta polityka wkrótce całkowicie zabije markę i legendę Xboxa. Już sama integracja z Win10 to wg mnie strzał w kolano.

 

Usługi sieciowe są lepsze ale czy to wystarczy? Spencer musi dawać szansę studiom wewnętrznym a nie kasować gry jak Scalebound. Sony też mogło tyle razy skasować TLG a tego nie zrobiło. Zwłaszcza że MS stać na finansowanie gier na wyłączność. Polityka kompletnie bez sensu i nawet Scorpion nie namiesza zbyt dużo jeśli na E3 nie pojawia się konkretne zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Sonowcy jaraja sie horizonem, uncharted, bloodborne, niohem, yakuza, ratchetem.

 

Dopoki ms nie szedl w strone win na xboxa wychodzily exclusivy czyli powody dla ktorych warto sie zastanawiac nad kupnem konsoli. Teraz zaczyna sie wybor czy lepiej kupic pc czy scorpio. Z jednej strony i na jednym i drugim ms raczej korzysta wiec traca tylko konsolomaniaki.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Już skończcie ******** o tych ex'ach. Dobre ex'y wychodzą regularnie, ale jak ktoś ma ograniczone upodobania co do gier, to już jego problem. Na każdej konsoli wychodzą zupełnie inne gry i to jest ten plus, że na każdej z nich nie musimy grać w to samo.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Sonowcy jaraja sie horizonem, uncharted, bloodborne, niohem, yakuza, ratchetem.

 

Dopoki ms nie szedl w strone win na xboxa wychodzily exclusivy czyli powody dla ktorych warto sie zastanawiac nad kupnem konsoli. Teraz zaczyna sie wybor czy lepiej kupic pc czy scorpio. Z jednej strony i na jednym i drugim ms raczej korzysta wiec traca tylko konsolomaniaki.

Nie zrozumiałeś, ale nie spodziewam sie od ciebie zbyt duzej kumacji wiec ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...