Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

dają sobie tyle czasu po prostu, zawsze piszą dostawa 3-7 dni standardem upsem a paka zawsze dwa dni robocze maks leci. kilka razy zamawiałem z ms bezpośrednio i zawsze było git.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

Mam nadzieję, że się podoba. Było dużo pytań o fachowy test odtwarzacz Ultra HD Blu-ray itd. oraz udało się spojrzeć na pierwsze gry. Powiem Wam, że nie spodziewałem się takiej przepaści między zwykłym xboxem. Aż mnie ciarki przechodzą na myśl, że jest szansa np. na Horizona 3 w natywnym 4K w 60fps. Po tym co widać do tej pory potencjał mocy jest ogromny i jednak nie ma ściemy z tym natywnym 4K. Zresztą może to być osiągane na dowolne sposoby i szczerze jest to dla mnie obojętne: jeżeli efekt będzie taki jak np. w Titanfall 2 to nic mi więcej do szczęścia nie jest potrzebne bo większych różnic względem mocnego pieca nie odnotowuję. A na wielkim ekranie wygląda to obłędnie. A tam zawsze brakuje rozdzielczości itp.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Hej, chcę kupić tę konsolę, jakie gry na początek polecacie?

Gdyby ktokolwiek myślał o marnowaniu czasu na tego posta to ostrzegam: to troll.

To samo było z Mendrkiem który rzekomo chciał PC kupić. Szkoda marnować czas na odpowiadanie, bo potem te odpowiedzi najwyżej w Console Wars wylądują.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Hej, chcę kupić tę konsolę, jakie gry na początek polecacie?

Gdyby ktokolwiek myślał o marnowaniu czasu na tego posta to ostrzegam: to troll.

To samo było z Mendrkiem który rzekomo chciał PC kupić. Szkoda marnować czas na odpowiadanie, bo potem te odpowiedzi najwyżej w Console Wars wylądują.

 

Zadałem normalne pytanie. Jakie więc gry mogę kupić z Xboksem One X?

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam nadzieję, że się podoba. Było dużo pytań o fachowy test odtwarzacz Ultra HD Blu-ray itd. oraz udało się spojrzeć na pierwsze gry. Powiem Wam, że nie spodziewałem się takiej przepaści między zwykłym xboxem. Aż mnie ciarki przechodzą na myśl, że jest szansa np. na Horizona 3 w natywnym 4K w 60fps. Po tym co widać do tej pory potencjał mocy jest ogromny i jednak nie ma ściemy z tym natywnym 4K. Zresztą może to być osiągane na dowolne sposoby i szczerze jest to dla mnie obojętne: jeżeli efekt będzie taki jak np. w Titanfall 2 to nic mi więcej do szczęścia nie jest potrzebne bo większych różnic względem mocnego pieca nie odnotowuję. A na wielkim ekranie wygląda to obłędnie. A tam zawsze brakuje rozdzielczości itp.

 

 

Podobało. Smiem wątpić, czy znajdę w necie bardziej fachową i techniczną recenzję, szczególnie odtwarzacza Ultra HD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Hej, chcę kupić tę konsolę, jakie gry na początek polecacie?

 

Gdyby ktokolwiek myślał o marnowaniu czasu na tego posta to ostrzegam: to troll.

To samo było z Mendrkiem który rzekomo chciał PC kupić. Szkoda marnować czas na odpowiadanie, bo potem te odpowiedzi najwyżej w Console Wars wylądują.

Zadałem normalne pytanie. Jakie więc gry mogę kupić z Xboksem One X?
Rozi BF1 w 4K na najlepszym padzie. Czujesz to? :) Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Po co ta marna prowokacja, to temat dla prawdziwych entuzjastów gry w 4k nawet w obesrane multiplatformy, którę będą wyglądać fenomenalnie na tym łoniaku.

Obejrzałem w hdr tego GoWa 4 i mały opad szczeny, wygląda to zaiste świetnie, na pewno jest to jakaś konkurencja dla mocnego PC, a cena jakieś 2,5 razy niższa.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Hajp nakręcacie, że aż mi sie zachciało ale... Po co mi skoro nie mam tv HDR ani nawet 4K. A po co mam kupować taki tv skoro nie mam sprzętu by na nim odpalić dobry sygnał. Ile muszę wywalić na tv by był godny XoXa? I raczej mi chodzi o optimum stosunku cena/jakoś? Da radę do 3k coś?

Odnośnik do komentarza

Chyba średnio, natomiast nie wiem czy czytałeś recenzję na hdtv którą przygotował gmeru gdzie wyraźnie zaznaczył, że konsola skaluje obraz z 4k do 1080p efektem czego jest brak ząbkowania, a w tych, którę są "ulepszone" masz dostęp do lepszych tekstur i innych ficzerów np gyrosy 4 z możliwością wyboru czy ultra wypas 30 klatek czy mniejszy wypas 60klatek.

Do tego oczywiście najwyższa kultura pracy i szybsze loadingi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...