Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Chciałbym, żeby MS dał wolną ręka wszystkim deweloperom i jeżeli sobie zażyczą wersje tylko na koksa, to robią to z pominięciem wersji z 2013. Twórcy Scorna na Twiterze pisali o czymś podobnym. Bo chyba MS w takiej sytuacji nie miałby nic do gadania?

 

To jest niemozliwe, z oczywistych powodow.

 

 

ja mam "zwykly" full hd a mam prosiaka i bede mial scorpio :) kupuje dla lepszej kultury pracy, wiekszej wydajnosci przede wszystkim. a jak w przyszloscik upic tv 4k to bedzie jak znalazl :lapka:

ja tak jak Rayos, full HD póki co a i tak łykam dla szybszych loadingów i większej wydajności

 

 

XboX nie bedzie mial downsamplingu z 4K do 1080p ? Nie wierze.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym, żeby MS dał wolną ręka wszystkim deweloperom i jeżeli sobie zażyczą wersje tylko na koksa, to robią to z pominięciem wersji z 2013. Twórcy Scorna na Twiterze pisali o czymś podobnym. Bo chyba MS w takiej sytuacji nie miałby nic do gadania?

bzdura, olać ponad 30mln klientów dla lepszej grafy? Hejt byłby ogromny.

 

 

Porównanie dla ludzi z TV FHD, nie spodziewałem się aż tak dużych różnic (downsampling z 4K do FHD):

 

http://www.xboxygen.com/News/26025-Xbox-One-X-sur-TV-1080p-oui-c-est-plus-beau-et-on-le-prouve?lang=fr

no grubo  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Można trochę wstrzymać się z hype'owaniem - kolega dostał właśnie maila od RTV Euro AGD, że będzie mógł odebrać konsolę w salonie 7 listopada po godzinie 14:00.

Ja wcale nie chcę konsoli jutro, pojutrze, w niedzielę lub poniedziałek. W dniu oznaczonej premiery po szychcie chcę prawilnie jak biały człowiek podjechać swoim autkiem pod salon i wyjechać stamtąd z konsolą w bagażniku. Najważniejsze jest dla mnie to, że mój egzemplarz jest już w takim stadium, że praktycznie trzymam już na nim łapę :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Można trochę wstrzymać się z hype'owaniem - kolega dostał właśnie maila od RTV Euro AGD, że będzie mógł odebrać konsolę w salonie 7 listopada po godzinie 14:00.

 

takiego samego maila dostałem już wcześniej, ale często miałem tak, że w euro można było wcześniej odebrać coś :) ale nie wiem jak ma sięsprawa z preorderami i takimi koxami, nie wiem czy dotrzymują terminów czy nie... 

O to to , @Czezare dobrze prawi, najważniejsze, że właściwie konsola już leszy w naszych rękach :D 

Odnośnik do komentarza

Daddy

 

Ale, jak deweloper sam chciałby zrobić coś takiego? Zrobić wersje PC i Xbox X i Pro. Ich życzenie. Wspomniałem o twórcach Scorna, bo sami o czymś takim napisali. Ciekawe, co w takiej sytuacji miałby do powiedzenia MS!

 

No wysłali by im grę do certyfikacji i byłoby hola hola a czy ta gra chodzi na facie? No nie bardzo panie Spancer, za słaby sprzęt. No to wypjerdalać mi z tym. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...