Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszym obcowaniu z konsolą czas na pierwsze wnioski. Wg mnie to najpiękniejsza konsola, jaką kiedykolwiek stworzono. Po prostu CACKO! To, że jest najmocniejsza i to zdecydowanie nie ulega również najmniejszej wątpliwości. To jak wygląda "głupie" Call of Duty!OMFG!!! :obama: Najlepiej wyglądająca gra jaką dotąd w swoim życiu widziałem.Szczęki szukałem w kotłowni. Swoje robi oczywiście odpowiedni TV 4k. Nie wszystko jednak złoto. Jestem umiarkowanie rozczarowany głośnością urządzenia. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że koks jest nieco głośniejszy od mojego prosiaka, nie mówiąc o starym facie Łoniaku, który był cichy jak grób. Rozczarowanie jest tym większe, ze przedpiścy chwalili ten element. Ja np S-ki nigdy nie miałem, więc nie wiem jak głośna była ta konsola, jednak w stosunku do premierowego fat-a - duży krok wstecz.

Nie wiem, może trafił mi się taki akurat egzemplarz (Scorpio Edition). Może rzecz ulegnie poprawie wraz z kolejnymi apdejtami urządzenia. Pamiętam, że mój stary łoniak zaraz po zakupie wydawał z siebie słynne i znane wielu "świerszczenie". Już chciałem oddawać urządzenie do serwisu, ale się powstrzymałem. Cierpliwość się opłaciła, bo apdejt wyciszył konsolę niemal do zera. Tu liczę na podobne posunięcie ze strony M$.

Odnośnik do komentarza

No to ewidentnie trafiłeś złą sztukę. Mojego prosiaka trochę słyszałem (co prawda trafiła mi się dobra sztuka i to był lekki szum), tak scorpio puki co chodzi cudnie i go nie słyszę (prócz napędu przy instalacji ale to w każdej konsoli). Czesto z konsolami to jest loteria niestety.

Odnośnik do komentarza

Przy AC Origins w 4K HDR mój Skorpion wczoraj też wyraźnie wchodził na wyższe obroty i mocno się grzał. W daszu za to konsola niesłyszalna w ogóle. Trochę jednak ciasno ją ustawiłem, dzisiaj zobaczymy po małych poprawkach. Z ciekawości, pionowo czy poziomo u Ciebie stoi?

U mnie poziomo.

Odnośnik do komentarza

U mnie poziomo ale w szafce ma dużo miejsca z tyłu i po bokach może u ciebie za ciasno schowana? Ja przy ac origins słyszałem odrobinę głośniej ale bez porownania z pc switchem w docku czy moją ps4. A grzeje się niemiłosiernie po kilku godzinach wolfem i ac w 4k:)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj pierwszy chapter QB ograłem, w tle cały czas pobieranie i cisza jak makiem zasiał, moją eSkę czasami dało się usłyszeć, o suszarce grejtnes ałeits stojącej obok nie wspomnę, a tu na razie cisza. Project Scorpio w pionie na podstawce. 

 

W ogóle to QB za(pipi)iste jest, jak ktoś nie grał to niech bierze za te 50zł bo aż żałuje, że nie ograłem tego wcześniej. No i grafa teraz wyrywa z butów.

Edytowane przez subek
Odnośnik do komentarza

Jak gram w niektóre gry ze wstecznej kompatybilności i porównuje to z wsteczną na Xbox One S, to mam wrażenie, że tu na XONEX zachodzi coś więcej niż zwykła emulacja. Efekty są za dobre - taki upscale nie byłby możliwy. To wygląda czasem jakby wersje emulowane miały odblokowane tekstury, tak jakby ktoś na PC zmienił low na high, bo wzrost ich jakości jest zdumiewający.

 

W ogóle - emulacja na XONE X to jest perła, paradoksalnie - najbardziej zachwyca mnie właśnie jakość emulacji i to co się dzieje z grami z X360 :D

Nosz... gierki ze starych Xboksów są dla mnie na obecną chwilę główną atrakcją X1X i, po tym co słyszę tu od Ciebie i nie tylko, to gdybym miał te 2 koła do wywalenia, pewnie zafundowałbym sobie taki niepozorny emulatorek. :D Tymczasem chyba dopisuję na listę zakupową na kiedyś tam. :)

Odnośnik do komentarza

Mój Skorpion w trybie 4K i HDR jest całkiem głośny i słyszę go przez słuchawki... Aczkolwiek jestem z tym pogodzony, ponieważ muszę go trzymać w małej i dość ciasnej wnęce w komodzie, który niestety nie ma idealnej wentylacji. Z drugiej strony wolę już głośną konsolę z działającym chłodzeniem, niż zepsutą z powodu cichego i niewydajnego chłodzenia.

 

Ewentualnie wywalę PS4 za telewizor i wyciągnę półkę na której teraz stoi (co zrobi więcej miejsca we wnęce)  8)

Odnośnik do komentarza

Mój Skorpion w trybie 4K i HDR jest całkiem głośny i słyszę go przez słuchawki... Aczkolwiek jestem z tym pogodzony, ponieważ muszę go trzymać w małej i dość ciasnej wnęce w komodzie, który niestety nie ma idealnej wentylacji. Z drugiej strony wolę już głośną konsolę z działającym chłodzeniem, niż zepsutą z powodu cichego i niewydajnego chłodzenia.

 

Ewentualnie wywalę PS4 za telewizor i wyciągnę półkę na której teraz stoi (co zrobi więcej miejsca we wnęce)  8)

 

Na Twoim miejscu dałbym mu więcej miejsca, bo z głośnej konsoli może się zrobić zepsuta konsola ;)

Odnośnik do komentarza

Wiem, dzisiaj pokombinuję w tym temacie. FAT miał o tyle dobre chłodzenie, że wymagał miejsca przede wszystkim z góry, natomiast XOX potrzebuje wolnego miejsca z tyłu i tutaj mam problem...

BTW - VR w teorii nie działa na XOX, ale po podłączeniu sprzętu Mixed Reality do konsoli można zobaczyć znajomą twarz ;)

Odnośnik do komentarza

Niby fajnie, że się zajmują starszymi grami i to wygląda lepiej jak w pierwowzorze, ale moim zdaniem to oni powinni się skupić na nowych grach i to zarówno na multiplatdormach jak i exach a nie odgrzewają kotlety. Przecież większość nas już w to grała. Konsola jest mocna to idziemy do przodu, a my tu ogladamy się wstecz.

 

Ganisz ich za to, że ich nowy sprzęt robi to do czego został stworzony, czyli żeby wszystkie gry wyglądały i działały lepiej? Trochę dziwne podejście ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...