Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Banan91PL napisał:

O północy zaczynam mmm nie mogę się doczekać uwielbiam te klimaty nie miałem hajpu ale w sumie już mam  materiałów nie oglądałem w ogóle praktycznie z gry oprócz tych z e3 itp. Co jak co ale exy sony to kwitesencja konsolowego grania . Oby tylko na podstawowej plejce jakoś to chodziło, taki horizon śmiga gładko a wyglada przepięknie 

Tyle tylko, że Horizon to pozycja z 2017 roku, czyli zapewne powstawała z myślą o zwykłych PS4.

Tutaj może być niestety gorzej. Sam mam premierową PS4, a szwagier PS4pro i nie da się ukryć, że dodatkowa moc prosiaka robi swoje. Nie jest to aż taka widoczne jak między premierowym X0 a X0X, ale różnica jest spora.

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Voytec said:

Pomijając grafikę, czy techniczne rzeczy nt otwartego świata - najbardziej ze wszystkiego cieszą mnie informacje o unikalnej i świetnej historii. To moje największe oczekiwanie w stosunku do DG. 

 

Byle do jutra :)

Dla mnie wlasnie jest to najwiekszy plus tych exow od sony. Historia ktora jest napisana z glowa. Ma to jakies rece i nogi tak aby mnie zaciekawic, wciagnac i trzymac przy konsoli. Jak porowna sie z innymi duzymi sandboksami AAA no to jest przepasc imo. Mam nadzieje ze na motorku bedzie sie spoko jezdzilo bo automatycznie zwiedzanie swiata bedzie duzo przyjemniejsze ;)

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Duże serwisy raczej niezbyt łaskawe - na razie 6.5 od IGN i 5/10 od Gamespotu.

Szczerze mówiąc to z ostatnich gameplayów liczyłem na "siódemki" i "ósemki"

 

https://www.gamespot.com/reviews/days-gone-review-hog-mild/1900-6417130/?ftag=GSS-05-10aaa0b

 

 

ACG ocenił na"DEEP SALE" jeżeli nie lubi się zombi i open worldów, ale generalnie ma dość pozytywne wrażenia z grania.

 

Edytowane przez Cedric
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Przejrzałem kilka recek i widzę, że sporo osób narzeka i obniżyło oceny za pewną moralną wątpliwość Deacona w fabule. Przykładzik z jednej recenzji:

 

Cytat
The thing is, Deacon sucks. He doesn’t just suck because he moves around the world as if he’s just learning to walk and super frustrating to control around packs of zombies, he sucks because the game tries to present him as a morally complex anti-hero and it doesn’t land. It’s one thing to present players with a character they’re supposed to feel conflicted about, but what am I supposed to do with a person who says you “can’t shoot a woman unless you have to,” while later selling a woman he saved to a labor camp, knowing she’ll spend her whole life digging ditches for the tyrant running the place?
2

 

Warto to brać pod uwagę - gra spróbowała, wywaliła się na ryj, ale dla mnie to ciągle ciekawsze (czy lepsze to nie wiem) niż moralnie przezroczyste gry od UBI.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...