Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam @Fanek? Trenujesz silną wolę, czy już wszystkie obejrzałeś? :kaz:
Powiem, że ja się ledwo powstrzymuję - dawno nie było tytułu, na który miałem taki hype od samego początku. Ostatnio tylko RDRII tak rozpalał moją wyobraźnię, ale to też dopiero od gameplayów - wcześniej miałem wyebane - tutaj jaram się od samego początku i już się piątku nie mogę doczekać :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Embargo na recki upływa w czwartek, więc to chyba jakaś samowolka internetowa po prostu.
@Kolos28 takie free-roamingi bez misji mogę obejrzeć, ale chyba się powstrzymam, bo jakby nie było to nawet miejscówki są spoilerami - wolę mieć ten efekt WOW, jak sam gdzieś dotrę i będę nawalał w SHARE :)

Odnośnik do komentarza

Zebrane kilka ciekawostek, przewrażliwione osoby mogą uznać to za spoiler, więc taguje:

 

- gra ma 3 poziomy trudności: easy, normal, hard

- upadki zabierają hp

- radio komunikacja speaker DS



- nie ma loadingów przy wchodzeniu do budynków i zmianie regionów

- nie można zmieniać ubrań samemu

- aim assist jest on i off

- 6 różnych regionów, jak lasy śnieg lawa

- do 99% budynków można wejść

- jest fast travel który zjada gas motoru

- jest dużo znajdek do zebrania, razem 240

- nie wszystkie zwierzaki są zarażone, są też zdrowe

- jest 40 hord w grze

- 9 rodzai różnych freakersów

- plecak ograniczony, ale można rozbudować

- każdy obóz ma inne graty na sprzedaż

- jest craft ziółek i broni

- waluta to uszy freakersów XD

- można się chować w koszach na śmieci

- jest poziom hałasu na mapce

- chowanie w trawie

- deszcz zagłusza twój hałas poruszania się

- horda 300 freaków uważana jest za małą

- hordy od 300 do 1000

- freakersy jedzą, śpią, nawet szamają siebie

 

to co już więcej nie czytam :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kolos28 napisał:

Kolejny film tym razem English Version i ponad 50min.


Ten koleś, co grał to jakaś ameba - typ wyraźnie nie ogarnia pada, do tego te wjazdy motocyklem w sam środek obozowisk bandytów - nie dało się tego oglądać :)
Już widzę, jak będę zostawiał swojego stalowego rumaka jakieś 100m od celu i podchodził cichaczem, żeby jak najwięcej ubić w stylu stealth :banderas:
 

1 godzinę temu, XM. napisał:

 


No powiem, ze robi wrażenie - nigdy wcześniej czegoś takiego w gierkach nie widziałem. Pamiętam, jak w ACIII jarałem się zmiennymi porami roku i tym, że las, po którym jeszcze niedawno śmigałem wśród liści, teraz jest pokryty białym puchem, ale żeby takie real-time to nie kojarzę, żeby ktoś zrobił coś wcześniej na tym poziomie.

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wredny napisał:


Ten koleś, co grał to jakaś ameba - typ wyraźnie nie ogarnia pada, do tego te wjazdy motocyklem w sam środek obozowisk bandytów - nie dało się tego oglądać :)
Już widzę, jak będę zostawiał swojego stalowego rumaka jakieś 100m od celu i podchodził cichaczem, żeby jak najwięcej ubić w stylu stealth :banderas:
 


No powiem, ze robi wrażenie - nigdy wcześniej czegoś takiego w gierkach nie widziałem. Pamiętam, jak w ACIII jarałem się zmiennymi porami roku i tym, że las, po którym jeszcze niedawno śmigałem wśród liści, teraz jest pokryty białym puchem, ale żeby takie real-time to nie kojarzę, żeby ktoś zrobił coś wcześniej na tym poziomie.

No, to jest krok dalej od tego co było w Horizonie. Tam piękny śnieg na już pokrytych śniegiem terenach. Tutaj od zupełnie suchych do zaśnieżonych. 

 

Obejrzałem tylko początek i efekt końcowy. To jak to wyglada wole po raz pierwszy zobaczyć u siebie na żywo :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2019 o 13:38, Wredny napisał:

No ja również, ale piłem do tego, co się odyaniepawlało w temacie Horizona - że UBI-szajs, że wydmuszka itp. Tu będzie to samo, bo niektórzy nie potrafią oceniać całości, tylko poszczególne elementy, wywalając z równania to, co nie pasuje do ich koncepcji.
Dla mnie taki Horizon był świetnym pakietem, zawierającym wspaniałą grafikę, intrygującą historię i kapitalną główną bohaterkę, ale niektórzy olewają aspekt fabularny i piszą tylko o mapie zayebanej śmieciami, albo o zyebanej walce wręcz (choć taka była, nie przeczę).
Podobnie w The Last of Us - kapitalna całość, wreszcie gra w klimatach "zombie", którą tak samo dobrze się przeżywa, jak w nią gra (w przeciwieństwie do TWD od Telltale, gdzie było się skazanym jedynie na oglądanie), a tu jakieś pyerdolenie o "drabinach" i próba umniejszania zayebistości temu tytułowi.

Skoro niektórzy wzorem Siary (zgREDa, nie użytkownika) zatrzymali się na ośmiobitówkach i to jest dla nich wzorem zayebistego szpila, a nowe gry są dla nich puste, to jest pełno indyczych pixel-artów na rynku, więc po chooy się męczyć z czymś, do czego i tak delikwent jest nastawiony wrogo?


Kierwa Wredny potrafisz ubrać w słowa sporo prawdy.

Odnośnik do komentarza

A no tak - waluta :nosacz3:
Oprócz koślawego biegania i śrenio klimatycznego HUDa, te uszy to niezła beka - to już kapsle z Falloutów mają większy sens :)
Serio, na jakiej zasadzie to ma działać? Niby rozumiem ideę, bo byle łapciuch ucha freakerowi nie utnie, bo niebezpieczne itp, ale przecież to gnijący (po odcięciu, wiem, że to nie zombiaki) kawał mięsa - ani tego zjeść, ani z tego kapci nie zrobisz... No chyba że jednak jadalne i mają jakieś właściwości - może wyjaśnią to w jakiś sensowny sposób.

Odnośnik do komentarza

Może to ma niby działać tak, że im ktoś więcej zambiakow zabije (i udowodni to pokazujac uszy) tym jest bardziej przydatny dla postapokaliptycznego, przewartosciowanego społeczeństwa i jest na tyle wartościowa jednostką w porównaniu do innych, że może liczyć na różne profity, utrzymanie itd bo po prostu zapewnia innym bezpieczeństwo i przeżycie? Innego sensownego wytłumaczenia na ten moment nie widzę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...