Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, funditto napisał:

Jak kupujesz trzy gry rocznie to spoko, jak ktoś kupuje 10, 15 albo i więcej to już te 2 dychy na grze trochę znaczą 

 

Na premierę kupuje się gry generacji, a nie sandboxy typu dej zgon z oceną 8/10 na meta.

 

Poza tym za 2 tygodnie już będzie taniej :sapek: 

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, spokojnie, tu nie chodzi o biedę, bo wtedy nie kupował bym gier na premierę. Ja po prostu nie lubię przepłacać, jak wiem że mogę coś kupić taniej to nie kupuję drożej :cool2: a poza tym jeździć po całym mieście i szukać gierki też nie bardzo mi się chcę, lubię jak kurier przyniesie do domku ;)

A poza tym tylko się spytałem który sklep internetowy najlepszy, który byście polecili, a Wy od razu wnikacie w czyjeś zasady/preferencje :dry:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale się uczepiłeś chłopie :dry:

W dżungli nie ma sklepów, to nie ma po co jeździć, mieszkam w mieście powyżej 150tyś mieszkańców, dlatego sklepów sporo, zainteresowanie grą też jest niemałe, więc może być różnie z dostępnością. Ale już nie ważne, nie brnijmy w to, na pewno sobie poradzę, żeby móc w dniu premiery zagrać :cool2: dzięki wszystkim za "pomoc" :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Aha, tak jak to było z Sekiro, czy Resident Evil 2...:no:

Dlatego nie chcę żeby się powtórzyła sytuacja z wyżej wymienionymi tytułami, bo w sklepach w dniu premiery, czy kilka dni po tych gier już nie było...

Ok, zamówiłem, wg zapewnień sprzedawcy gra dojdzie w dniu premiery, a może nawet dzień wcześniej, wszystko w temacie, dziękuję wszystkim, rozejść się :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, oFi napisał:

Na premierę kupuje się gry generacji, a nie sandboxy typu dej zgon z oceną 8/10 na meta.


Użytkownik @oFi ? Chyba jednak przestanę szanować... :sir:
 

5 godzin temu, II KoBik II napisał:

Problemy z dostępnością to były na premiere PS4 a nie gierek gdzie w każdym sklepie sie od nich uginają. Bez przesady. 


Ktoś tu zapomina o NieR Automata czy ostatnio chociażby Sekiro...
Ale o tytuły od Sony to raczej nie ma się co martwić - będzie tego pełno na półkach.

Odnośnik do komentarza

^ ^ lol to długa gra, troche poczekasz.

 

Troche fot z photo mode z reddit bez spoilerów, ogólnie to ci co grają są zachwyceni grafiką jak na open world

 

 


D4iF8PoXoAEmp0M.jpg

D4iF8PnWwAAKlDZ.jpg

D4jNpYFX4AAMeFb.jpg

xLxFqHe.png
 

 

 

Chyba będzie lekka customizacja postaci, tu Deacon ma inną czapkę :D

8x4xfeuavct21.png

 

I w tym momencie kończe z czytaniem czegokolwiek, lada chwila będą latały spoilery.

 

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ależ będę gwałcił Photo Mode :banderas:
Ostatnio rzadko używam w gierkach (może oprócz The Division 2), ale pamiętam, jak w przypadku Horizona co chwila były widoki, że trzeba było pstryknąć fotkę - teraz czas na kolejny open world od Sony, który powoduje taką potrzebę :)

Mam tylko nadzieję, że więcej tu survivalu, niż strzelania w stylu World War Z, bo w tym drugim to trochę beka z zombiaków, jak się rozpadają na kawałki po jednym strzale.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dziś wyszedł patch 1.03 - 17gb, gra razem zajmuje już prawie 80gb. Jeden z recenzentów napisał, że skończył gre w 100%, zajęło mu to bodajże



tydzień (nie napisał ile grał), ale zajmie to pewnie około 60h.

 

Nie czuć po nim podjarki, napisał że gra daje fun i spodoba się fanom ubi, taki Far Cry na sterydach z zombie i motorem - jego słowa.

Grał na PRO w 1080p, gra czasami spadała do 15fps, jest sporo problemów z fps, ale też nie jakaś mega tragedia. Napisał że ciężko wyobrazić jak to działa na zwykłym PS4, grał na patchu 1.02 ofc.

Z plusów to świetna fabuła, voice acting, dialogi, muzyka, warstwa artystyczna. Nie pisał nic że gra jest nudna, po prostu fun.

 

Więcej nie czytam

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wszyscy, którzy narzekają na UBI-sandboxy nie mają tu czego szukać najwyraźniej, bo znów będzie to samo pyerdolenie.
Ja nie mam nic przeciwko takim grom, jeśli mają fajny świat, odpowiedni klimat i wciągającą opowieść, więc myślę, że dostanę swoje "The Last of Us w sandboxie".
Martwi mnie tylko ten performance, skoro na PROsiaku tak dropi, to co będzie na mojej czarnulce... Oby to nie był poziom spyerdolenia z Just Cause 3...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...