Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dla mnie niektóre skoki były niewykonalne. Np. ostatni skok w bonusowym levelu w Slippery Climb. Dwie godziny powtarzałem ten bonus i ni chu.ja nie mogłem doskoczyć. Po prostu się nie dało, próbowałem każdą możliwą metodą. Na filmikach ludzie doskakują jakby nigdy nic. Chodzi mi o ten moment:

https://youtu.be/dchjegWAALg?t=4m29s

 

I jeszcze jak się na tym filmiku wybija ze środka skrzyni a ja wybijając się nawet z samego końca i tak nie dałem rady. Próbowałem nawet zeskakiwania tam z góry i dupa, olałem to koniec końców. 

A trzymałeś X czy puściłeś? Trzeba cały czas trzymać to Crash dalej wyskoczy.

 

Trzymałem. Żadnym sposobem nie mogłem doskoczyć. Nawet rozbijając skrzynkę wyżej. Próbowałem się wybijać z samego końca i nic.

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy w takich przypadkach jak powyższy może miec znaczenie input lag telewizora?

Byc moze to jest problem.  Podaj model i serie tv, albo sam znajdź tutaj: http://www.hdtvtest.co.uk/news/input-lag

Powyżej 20ms moze byc problem. Ja osobiście nie miałem z tym problemu. Zaliczyłem cały lvl na 100%, została czasówka na kiedys tam.

Odnośnik do komentarza

 

Panowie, czy w takich przypadkach jak powyższy może miec znaczenie input lag telewizora?

Byc moze to jest problem.  Podaj model i serie tv, albo sam znajdź tutaj: http://www.hdtvtest.co.uk/news/input-lag

Powyżej 20ms moze byc problem. Ja osobiście nie miałem z tym problemu. Zaliczyłem cały lvl na 100%, została czasówka na kiedys tam.

 

Gram na tym TV:

https://www.amazon.de/LG-43LH570V-Fernseher-DVB-T2-Triple/dp/B01C8TFMWQ

Na tej ani na innej porównywarce nie ma podanego IL ale pewnie od 20ms jest wyższy.

Odnośnik do komentarza

Zrobił ktoś czasówkę w Stormy Ascent? Wczoraj robiłem dwa podejścia, kilka godzin psu w budę ^_^ ale jest coraz lepiej. Polegam jak zwykle pod koniec, na dwóch podestach wysuwanych jednocześnie, raz udało się to padłem na tych ptakach. Najbardziej wkurzające jest to, że cały poziom od nowa, a trwa ok 3 minut. Ale będzie satysfakcja z przejścia tego :greeting:

Odnośnik do komentarza

Zrobił ktoś czasówkę w Stormy Ascent? Wczoraj robiłem dwa podejścia, kilka godzin psu w budę ^_^ ale jest coraz lepiej. Polegam jak zwykle pod koniec, na dwóch podestach wysuwanych jednocześnie, raz udało się to padłem na tych ptakach. Najbardziej wkurzające jest to, że cały poziom od nowa, a trwa ok 3 minut. Ale będzie satysfakcja z przejścia tego :greeting:

 

 

Stormy Ascent(level z dlc) zaliczone na złoto - 3:37  :fsg:  Platynowy relic da radę na spokojnie zrobić. 

 

Masz mnie w znajomych na psn. Powinno Ci się wyświetlać :p

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Zrobił ktoś czasówkę w Stormy Ascent? Wczoraj robiłem dwa podejścia, kilka godzin psu w budę ^_^ ale jest coraz lepiej. Polegam jak zwykle pod koniec, na dwóch podestach wysuwanych jednocześnie, raz udało się to padłem na tych ptakach. Najbardziej wkurzające jest to, że cały poziom od nowa, a trwa ok 3 minut. Ale będzie satysfakcja z przejścia tego :greeting:

To jest chyba najgorszy skok do wykonania w całej trylogii, przynajmniej dla mnie. Ja to przeskoczyłem tak, że w momencie jak wylądowałem na pierwszym podeście, robiłem jeszcze mały krok do przodu i skok, i jakoś się udało. 

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanko: jeśli zgine na początku planszy przed checkpointem muszę wychodzić do menu i jeszcze raz włączyc w planszach w których nie można zginąć aby zdobyć gem?

Niestety tak. Restartować można tylko w time trailach. Skopali to trochę, zwłaszcza, że loadingi nie są zbyt szybkie.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...