Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na drugim moście poszło ok 50 żyć ale jakoś zaliczone bez triku z linami. Mega upierdliwy etap, na szczęście potem jest już tylko łatwiej

 

Dobrze, ze triale nie zabierają żyć   xD 

 

Ja tymczasem ogrywam 2'ke. I tu pytanie do starych wyjadaczy. Dlaczego czasem w rogu odlicza mi czas z 60s w dół ???

Odnośnik do komentarza

Uffff udało się. Wczoraj wpadła platyna w pierwszym Crashu. Było ciężko, ale z opowieści z forum czekałem na prawdziwy dramat, jednak skill pozostał xD Skończyłem również Stormy Ascent, został tylko trial, który może sprawić problem bo poziom jest faktyczne szurnięty, zwłaszcza końcówka i mój osobisty nemezis z dwoma wysuwającymi sie podestami naraz.

Dzień dwa przerwy i biorę się za dwójeczkę, tu już raczej będzie spacer po parku.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie ile w sumie mln pudełek się rozeszło (praktycznie przez całe wakacje był liderem sprzedaży) oraz jak długo będziemy musieli czekać na zapowiedź CTRemake ;) ?

Tylko to raczej już koniec dominacji Crasha, w tym tygodniu premierę ma Uncharted, za dwa tygodnie - Destiny 2, a potem kolejne duże premiery. Ale pewnie dalej będzie się utrzymywał gdzieś w top10.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Sam jeszcze nie testowałem, ale jeśli relic z The High Road jest za trudny, to zamiast niego można przejść poziom z DLC, trofeum wpada po zdobyciu 25 reliców.

Słuszna uwaga. Z tym, ze to nie jest takie proste chyba. Żebyś sie nie przeliczył :)

 

Wiem :) Kilka momentów jest ciężkich, zwłaszcza skok z ostatniej kładki w połowie poziomu, no i skoki po ptakach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ta trylogia świetnie pokazuje jak zmienił się rynek gier. Jedynka trudna jak diabli, wbicie platyny to nie lada wyczyn. Dwójka zdecydowanie łatwiejsza, choć time triale jakoś bardziej wyśrubowane, mam tylko jedną platynę i resztę złota, w jedynce 3/4 to platyny. Trójka natomiast to jakiś żart pod względem stopnia trudności, przez całą grę padłem może 20 razy w większości z własnej głupoty.

Ogólnie cała trylogia wypada wspaniale, miły powrót do czasów PSXa.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie niektóre skoki były niewykonalne. Np. ostatni skok w bonusowym levelu w Slippery Climb. Dwie godziny powtarzałem ten bonus i ni chu.ja nie mogłem doskoczyć. Po prostu się nie dało, próbowałem każdą możliwą metodą. Na filmikach ludzie doskakują jakby nigdy nic. Chodzi mi o ten moment:

https://youtu.be/dchjegWAALg?t=4m29s

 

I jeszcze jak się na tym filmiku wybija ze środka skrzyni a ja wybijając się nawet z samego końca i tak nie dałem rady. Próbowałem nawet zeskakiwania tam z góry i dupa, olałem to koniec końców. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie niektóre skoki były niewykonalne. Np. ostatni skok w bonusowym levelu w Slippery Climb. Dwie godziny powtarzałem ten bonus i ni chu.ja nie mogłem doskoczyć. Po prostu się nie dało, próbowałem każdą możliwą metodą. Na filmikach ludzie doskakują jakby nigdy nic. Chodzi mi o ten moment:

https://youtu.be/dchjegWAALg?t=4m29s

 

I jeszcze jak się na tym filmiku wybija ze środka skrzyni a ja wybijając się nawet z samego końca i tak nie dałem rady. Próbowałem nawet zeskakiwania tam z góry i dupa, olałem to koniec końców. 

A trzymałeś X czy puściłeś? Trzeba cały czas trzymać to Crash dalej wyskoczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...