Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pękło 100% w pierwszym Crashu, zostały tylko triale, gdzie będę starał się o platynkę.

 

W międzyczasie odpaliłem też drugiego Crasha na moment i szczerze mówiąc, jakoś nie czuję tego klimatu. Jedynka była moją pierwszą grą na PSX-a ever, a trójeczka jedną z moich ulubionych. Dwójka jakoś nigdy mi szczególnie nie podpasowała. Cóż, po wyplatynowaniu jedynki biorę się za kolejną gierkę z której z nadpoczętych kolekcji (Uncharted, Halo, WipEout) by odpocząć od CB.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o czasówki to jedynie drugi most mnie naprawdę tak wymęczył całkiem, całkiem, że była ochota rzucić padem o TV. Natomiast reszta do ogarnięcia, nawet ten nieszczęsny dla mnie zameczek :P

 

@Peebuls 

 

Trudniejszy, wszystko przez nieszczęsne żółwie :P

Edytowane przez Dreyes
Odnośnik do komentarza

Dobra, pier.dole tego CR3. Boże, co za syf czesc - seria zatraciła swoje korzenie, platformowe etapy dla debili i masa, MASA gów.n w postaci jazdy na motorze, latania samolotem, ujezdzania tygrysa czy pływania pod wodą. Miała byc różnorodnosc, a wyszło totalnie zle. Przeszedłęm i nie robie na pewno platyny bo ledwo udało mi się skończyc.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najgorsze sunset vista.

 

Zrobilem 1 most na zloto, drugi -  jeszcze nie ruszany Na sunset vista - zloto. IMO mosty sa znacznie bardziej wymagajace. Sunset Vista ma ogromny czasowy zapas na zloto. Przez pierwsza polowe visty przebilem sie plynnie, na koncowce przez zepsuty skok stracilem dobre 20-25 sekund a upragniony relic i tak wpadl.

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

 

Najgorsze sunset vista.

 

Zrobilem 1 most na zloto, drugi -  jeszcze nie ruszany Na sunset vista - zloto. IMO mosty sa znacznie bardziej wymagajace. Sunset Vista ma ogromny czasowy zapas na zloto. Przez pierwsza polowe visty przebilem sie plynnie, na koncowce przez zepsuty skok stracilem dobre 20-25 sekund a upragniony relic i tak wpadl.

 

Ja przypadkowo zrobiłem SV jednym duszkiem i mam platynowy relic, po tym jak ćwiczyłem ja godzinę. 

I tak jak mówiłem..  zrobiłem pierwszy most na złoto :czesc:  Tylko, ze zacząłem o 10pm, a jest 2:15 nad ranem :obama: .

Świetna giera. 

Odnośnik do komentarza

Jest platyna w jedynce. Musze przyznać, że po przerwie powrót do jedynki był bardzo przyjemny. Triale na trzeciej wyspie robiłem z przyjemnością, etapy bardzo "rytmiczne", jak się złapie tempo, to wszystko idzie mega płynnie i szybko.

 

Grałem też na analogu,ta kilkudniowa przerwa chyba zrobiła swoje, bo szło mi bezproblemowo. Ewentualnie to przez zmianę telewizora,bo teraz gram na starym LG 42LF2500 i momentami myślałem że może jakis patch wyszedł,bo grało się znacznie lepiej niż wcześniej. A wcześniej grałem na nowszym Samsungu i z Analogiem było ciężko,wiec ten LG pewnie ma sporo niższy input lag.

 

Zacząłem też dwójkę, w sterowaniu czuć fajny progres, Crash porusza się znacznie swobodniej, a ślizg + skok dają frajdę. Poziom trudności elementów platformowych zdecydowanie niższy, teraz bardziej skupili się na przeciwnikach. Gram dalej ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem N.Sane Trilogy jest tym dla oryginalnej trylogii, czym SNESowe Super Mario All Stars było dla NESowych oryginałów, ładniejsza grafika, kilka gier na jednym nośniku, ale przez lekko zmienione sterowanie remake nie zastąpi oryginałów, jest za to świetnym uzupełnieniem, część rzeczy jest lepszych w remaku, część w oryginalnej wersji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...