Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie trochę dziwi wydanie dwóch konsol w niedalekim czasie.

Slimka ok, zastąpi klasycznego X-klocka, a Scorpion - to coś droższego i z premierą bardzo daleką.

Nie byłem nigdy w obozie MS i zatem, dla kogo te nowe sprzęty? Mam czekać na Scorpiona, czy kupić slimkę, a za jakiś czas żałować, że nie mam 6 teraflopów?

Chociaż i ta wersja Slim, ma podobno lepsze bebechy od standardowej konsoli. Co z posiadaczami starej konsoli? Będą mieli dłuższe loadingi :/

Dzieje się lipa na rynku konsol, podziały na lepszych/gorszych, już nie tylko dotyczą danej marki. Ale pojawią się "wojenki" wewnątrz obozów :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie i Moldara (bo dziś o tym rozmawialiśmy) jak będzie wyglądać kultura pracy tego modelu, czy konsola dalej będzie tak cicha ?

Jestem właśnie tego bardzo ciekaw, Microsoft zmienia się trochę w Sony, zrobmy najlepszą konsole, to może też zróbmy slima, zasilacz do środka i niech wyje jak ps4, bo przecież ludzie to i tak kupują ^^

 

Praca Xbox one to ideał, oby tego nie popsuli.

Odnośnik do komentarza

Zaczęło się do premium 20GB, przez Xenon (?), Falcon, Japer, jakiś tam elite, Slim w macie, slim w piano black itd. 
Sprzedałem i kupowałem to co mi się bardziej podobało :)
Psuły się te, które miało 90nm i RRoD ;)

Xbox One S moim zdaniem nie będzie się psuł (uszkodzenie kul BGA) mimo wbudowanego zasilacza, ze względu na technologię wykonania CPU/GPU i naprawdę niski pobór mocy, a co za tym idzie mało-watowy zasilacz :)

 

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Niby beka z tym zasilaczem itp itd, ale w moim wysluzonym jasperze padl jakis czas temu i gdyby byl wewnetrzny moglbym konsole wyrzucic do smieci.

Zasilacz w konsoli stanowi jedynie moduł, każdy kto potrafi się posługiwać śrubokrętem jest w stanie go wymienić w 30minut :)

Oczywiście to sytuacja skrajna bo można się (po gwarancji) udać do byle jakiego serwisu i naprawić to za grosze. 

 

Dalej uważam, że jednostka wbudowana w konsolę to słuszny krok w przód :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...