Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hdr robi różnicę ale zrozumieją to tylko ci co zobaczą to na żywo. Oglądałem mad maxa w 4k z hdr i potem mad maxa bez hdr . Ta ostrość światła, cieni czy kolorów. Słońce szczególnie dla mnie robi wrażenie i na pustyni to widać idealnie.

Odnośnik do komentarza

W halo 5 ta rozdzialka wariuje. 60fps jest stabilne, ale na mapach, gdzie sa jakieś ploty, barierki etc te zabki z 720p naprawdę bola. Ale to zalezy od mapy, np ta w śniegu wygląda dobrze. W doomie prawie w ogóle nie mamy poszarpanych krawędzi i nie widać skalowania rozdzielczosci w locie. W H5 cienie się 3m pezed Toba spawnia, to samo tekstury z LOD. Nie wspominając już o kamieniach na podłodze i "kratkownicy" pod nimi. Tej grze przydałby się DX12 i stale 900p zamiast tej skaczacej rozdzielczosci, ktora przez większość czasu i tak na 720p siedzi.

Odnośnik do komentarza

Na pc musialbym gry chyba w 320x240 odpalać by mieć 30fps :D chociaż w sumie dalej gram na pc. W sumie poza steamem to prawie rynek na pc nie istnieje. Niby sa gogi i originy ale to nie to samo... pal licho optymalizacje, teraz co roku trzeba "low enda" za 1000zl kupować bo midrange za 1200-1700zł... Swoja droga odpalam gry z x360, taki tron, deus ex, xcom, rdr i wiele innych z gwg wygląda świetnie. A to przecież gry z poprzedniej generacji. Jednak od gier z następnej generacji wymaga się troche więcej. Niestety tylko niektorym się udalo( mgsV, far cru, bsttlefront, doom, diablo 3). Nie brakuje tez wpadek jak ark:survival evolved i watch dogs czy the crew bez dodatku.

Edytowane przez Kriss_Hietala
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

o GURWA jaka promocja w muve

 

https://muve.pl/promocje/xbox-one-s?utm_campaign=Muve_Internal&utm_medium=post_muve.pl&utm_source=facebook.com&utm_content=XboxOneS

 

Xbox One S w wersji 1TB z XBL na 6 miesięcy, ea access, trzema grami (np. z Forzą Horizon 3, Fifą 17 i Doomem) za 1749zł. Zakładając że wartość Forzy i Fify to 200zł, Dooma 100zł a EA Accessa 60 zł to wychodzi około 1200zł za konsolę :obama: ja już zamawiam

Odnośnik do komentarza

A dlaczego mają nie działać? Mają mieć większy zasięg i dodany Bluetooth do łączności z PC. 

Na stronie Microsoftu można kupić ten kontroler taniej - X-kom ma za 269 zł a sklep MS za 239 zł z wysyłką gratis:

http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/controllers/xbox-wireless-controller

Ja wybiłem sobie z głowy Elite Gears of War Controller i czekam na czerwonego Crimson Omen. Chętnie takiego sobie sprawię. Powinien się fajnie komponować z czerwonymi słuchawkami Siberia 200, które mam zamiar kupić.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...