Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

300 euro= 1299zł, brałbym, 500gb mi styka spokojnie.

 

U nas będzie drożej, nawet obniżka starego modelu nas nie obejmuje. Obstawiam, że najtańsza będzie coś koło 1499zł

 

Czy z tym brakiem pada to oni tak na serio?

 

Przecież będzie pad. Nie siej fermentu.

Odnośnik do komentarza

Nie siejcie fermentu z tym padem :gayos:

 

 

The new Xbox Wireless Controller is included with all Xbox One S consoles and will be available worldwide for individual purchase for $59.99 USD.

 
 
In the box
 
Xbox One S console
2TB hard drive (internal)
Xbox Wireless Controller with 3.5mm headset jack
Console stand (for vertical orientation)
HDMI cable
AC power cable
14-day Xbox Live Gold trial

 

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

"We have the same SOC architecture as Xbox One today," explains a Microsoft spokesperson. "For games that want to take advantage of HDR, we gave developers access to a small amount of additional processing power." The additional processing power won't be significant, and it appears it's limited to HDR titles.

 

http://www.theverge.com/2016/6/14/11934898/microsoft-xbox-one-s-additional-processing-power

 

to tyle w kwestii większej mocy

Odnośnik do komentarza

 

super to wygląda

 

edit: nie doceniałem tego ale już ukazało się parę artykułów mówiących o tym i okazuje się, że One S za 300$ będzie najtańszy odtwarzacz 4k Blu Ray na rynku. Ponoć najtanszy odtwarzacz Samsunga to 400$. Ciekawe czy to wpłynie na sprzedaż.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Mazzeo: może i najtańszy odtwarzacz 4K na rynku, tyle że na naszym, polskim rynku nie ma jeszcze filmów 4K.

W ogóle dziwi mnie to, że format blu-ray, nie wyparł płyt DVD. W sklepach nadal pełno tanich płyt DVD, oraz drogich blu-ray. A gdy kupowałem kompa, to koniecznie chciałem mieć nagrywarkę blu-razy, by wypalać sobie filmy i oglądać na konsoli, ale jakoś nie wyszło:/

Odnośnik do komentarza

 

 

W ogóle dziwi mnie to, że format blu-ray, nie wyparł płyt DVD.

 

Dlatego, że BluRay w czasach dostępu do szybkiego internetu szerokopasmowego jest przeżytkiem. Jest wolny, niezbyt pojemny i drogi. Przyszłością będą raczej nośniki flash, a wiele szybszym dostępie do danych i zdecydowanie mniejszych wymiarach. Marzy mi się z resztą stacjonarka oparta o gry na kartach flash.

Edytowane przez Wezyriusz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mazzeo: może i najtańszy odtwarzacz 4K na rynku, tyle że na naszym, polskim rynku nie ma jeszcze filmów 4K.

W ogóle dziwi mnie to, że format blu-ray, nie wyparł płyt DVD. W sklepach nadal pełno tanich płyt DVD, oraz drogich blu-ray. A gdy kupowałem kompa, to koniecznie chciałem mieć nagrywarkę blu-razy, by wypalać sobie filmy i oglądać na konsoli, ale jakoś nie wyszło:/

U nas jedyne 4k to "cyfrówki" z Netfliksa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...