Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-inside-playstation-4-pro-how-sony-made-a-4k-games-machine

 

Ciekawy artykuł. Okazuje się że Pro jest bardzo fajnie zaprojektowany, lepiej niż myślałem. Cerny to jednak spoko gość. :cool:

 

No to skoro jet tak fajnie zaprojektowana to dlaczego już na start nie pozwoli np. w takim Rise of the Tomb Raider uzyskać stabilnych 60 fps ? 

 

to że jest fajnie zaprojektowana nie równa się temu, że będzie wszystko śmigało cycuś, bo tego nawet na pc w obecnych czasach nikt ci nie może zagwarantować. wszystko zależy od twórców gier. sprzęt jest fajny, podany na tacy. pytaj się square enix dlaczego tak jest :dunno:

Odnośnik do komentarza

Było mówione, ale przy samej prezentacji Prosto czyli początek września, nie chce ślepo wierzyć w betonowe 60fps, ale nie wszystko zostało powiedziane. Mieli dużo czasu jeszcze na optymalizacje, textury mają być takie jak na Xboxie, patch przecież na Prosto niedawno wyszedł, który zaczął robić freezy gry, więc za niebawem pewnie kolejny xD

Lepiej poczekać do pierszych oficjalnych testów

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki, czy przekładajac dysk twardy z plejki do Prosto konsola normalnie go wykryje czy bedzie chciala formatowac (uzna za zupelnie nowy dysk), ktos moze przekladal kiedys dyski w taki sposob miedzy konsolami?

Format i odzyskiwanie, dysk przypisuje się do płyty konsoli

Edytowane przez KOŁD
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

oni nie powiedzieli, ze nie bedzie tylko, ze na razie koncetruja sie na wersji na ps4/xone

 

przeciez na tgs pokazywali gameplaye z prosiaka i ffxv zdaniem tych co widzieli mial lepszy framerate i draw-distance, w miedzy czasie zoptymalizowali wersje pod podstawowe konsole ale dalej uwazam, ze te gadanie, ze na pro nie bedzie to dzialalo lepiej to kielbasa wyborcza by ludzie nie bali sie zwyklej wersji i kupowali ja chetnie bo jak wiadomo od sprzedazy ffxv sporo zalezy dla square

Odnośnik do komentarza

Wiecie moze czy ta podstawka vertical stand jest juz w zestawie czy dokupuje sie osobno ?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

Do swojego Czarnego FAT na premierę kupowałem osobno. Do PROfesjonalisty też będzie osobno. Sony na wszystkim musi zarobić.

 

Kochane Sony, bierz nasze piniążki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...