Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To jak, bierze ktoś na premierę?

ja chcialem, ale bluber mi xboxa pozyczyl i swietnie sie bawie,  wiec wezme prosiaka w grudniu jakos z last guardian i final fantasy xv. 

 

Jak okaze sie, ze to pro to tylko pierdniecie mocy i wiekszosc gier nie ma AAx1 w 1080/60 to kupuje slimke, ogrywam te max 5 wartych uwagi gier czekajac na info o Scorpio i jak co zmieniam bandere.

 

no fajnie, ale na xboxie nie ma dla mnie gier, doja tylko trzy serie od lat, wiec o zmianie barw nie ma mowy. Lubie japonskie gry, a na konsoli micro tego nie dostane w takich ilosciach jak na sprzecie Sony. 

 

No mialem na mysli ze zmienam bandere na jakies aktywnosci na swiezym powietrzu. Moze sport, wedkarstwo, kajaki. Jeszcze pomysle.

Odnośnik do komentarza

Te różnice będą raczej widoczne w nowych gierkach, nikt się jakoś mega nie stara, żeby w W3 wyciągnąć maksa z PRO, bo po co? To w końcu ta sama klientela (zapewne PRO kupi więcej posiadaczy zwykłej 4 niż nowych klientów), jaki interes ma w tym CDP, skoro wiadomo, że nie sprzedadzą dzięki temu jakiejś zadowalająco większej puli kopii.

 

Tylko, że tak jak piszemy, nie wiemy jakiego standardu względem zwykłej 4 się spodziewać. To jedno, a drugie, że SONY tak do końca nie może zależeć, żeby wymagać od devów wyciągania maksa z PRO. 40mln starych klientów może być średnio zadowolona z efektów, a nowych może nie wystarczyć, żeby pokryć straty z tego tytułu płynące. Jest możliwe, że koniec końców większość gier będzie na obu systemach wyglądać i działać bardzo podobnie, a różnice zobaczymy dopiero na TV z 4K i HDR. Stawiam, że to będzie max. poziom różnic między multiplatformami na XO i PS4.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy nie ma troche spiny z tego powodu iz ktos chwalil sie ze na przerzucenie gierki do ustawien pod PS4 PRO ma wystarczyc jeden pracownik, wiec jakies mega koszty to nie sa ;)

 

Ed:

http://www.gram.pl/news/2016/09/14/liczbe-osob-pracujacych-nad-usprawnieniami-do-days-gone-na-ps4-pro-da-sie-policzyc-na-jednej-rece-drwala.shtml

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

 

Zamowilem dzis prosiaka, dostajac calkiem niezlego deala jak na miejsce zamieszkania...doplacam 1000 i oddaje ps4 500gb. Wszystko przez to iz posiadam tv 4k hdr, ktory mi podobno galki wypali, oraz przez dzisiejsze wyniki z rezonansu kolana...zerwane wiazadlo krzyzowe i boczne, lakotka przysrodkowa peknieta wertykalnie na odcinku 4 cm i jeszcze jakies (pipi)y. Tak wiec male lekarstwo podczas nastepnych miesiecy siedzenia w domu. Gdyby nie kontuzja czekalbym na recki i poprawiona wersje pro.

 

Takie pytanie bo chcialem kupic Ratcheta na promo, czy bedzie spaczowany pod premiere prosiaka?

Tak. Tutaj masz tytuły: http://www.ppe.pl/news/47309/znamy-wszystkie-gry-wspierajace-playstation-4-pro-w-dniu-premiery.html

Dzieki wielkie za info.

Ratchet juz zakupiony.

Prosiaka bede mial do odbioru 10 list.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...