Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie teraz wolę sobie kupić Slima za takiego tysiaka, a jeżeli faktycznie za rok się coś zmieni to wtedy z wielką niechęcią kupię prosiaka, który wtedy będzie już tańszy. :cool: 

 

Teraz nawet jakbym chciał kupić prosiaka to nie kupię bo widziałem, że praktycznie wszędzie niedostępny. xd

Odnośnik do komentarza

Ja nie mowie ze nie beda wychodzic tylko zobaczymy za rok jaka to bedzie roznica pomiedzy wydaniami na zwykle ps4 a pro.

I czy te 3 razy wiecej teraklopa to bedzie TYLKO 4k i framerate.

 

Najwiecej do powiedzenia maja ci co nie widzieli na oczy nawet pro albo ogladali filmik na youtubie. A ja spotkalem sie z klientami ktorzy mieli obie konsole i o dziwo 8 na 10 widzi roznice juz teraz. Niesamowite co

Odnośnik do komentarza

Różnica będzie w wygładzaniu krawędzi, rozdzielczości, paru fps więcej w singlu i może jakiś detalach graficznych(chyba, że ktoś ma tv 4k to tutaj już można mówić o nowej jakości) ale to za mały skok aby mówić, że ps4 slim zdechnie a spadki fps były w każdej generacji i na dużo wcześniej na ps4 nim pojawiło się w pro. Ja rozmyśle zakup prosiaka jak wyjdzie scorpio bo wtedy Sony może z ceny trochę zjedzie aby być jeszcze bardziej konkurencyjne.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Tak swoja droga ile uwazasz ze kosztowalbybteraz wypuszczone ps5 i jaki to mialby byc skok jakosciowy jak nie wiecej detali graficznych, framerate, rozdzielczosc itp? I ile by kosztowala w tej chwilo ps5? Skoro ps4 na premiere kosztowalo tyle co 3 lata pozniej ps pro na prremiere?

 

Daje do myslenia troche?

Jeżeli wierzyć zapewnieniom Sony to gry i tak powstają najpierw pod bebechy ps4 a poźniej dokoptywane sa dodatkowe fichery pod pro więc na logike obie konsole zdechną w tym samym czasie. Jeżeli wierzyć zapewnieniom Sony :/

Bardzo madry post. Dlatego nie bedzie tak jak zapewnia sony :)

Zeby bylo jakies wow to konsola by musiala ze 3 kola kosztowac a nikt juz nie wypusci konsoli w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza

A skad ta pewnosc skoro middle geny nigdy nie wychodzily do tej pory?

Gdyby bylo jak mowisz to jaki wogole sens bylby wypuszczania przez sony pro?

Sensem jest 4k które szybko wchodzi na rynek aby gonić technologie Sony musiało już teraz wejść w ten etap a na wypuszczenie ps5 jest za wcześnie.

 

ps. middle geny chodziło mi o gry które wychodziły jednocześnie na ps3 i ps4 np. AC black flag itp.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Dwa razy mocniejsze gpu i szybsze cpu. Ale nie ma przepasci i jest to takie same ps4 kur.wa xD. Glupoty to ty bredzisz i przekonasz sie jak zaczna wychodzic bardziej zaawansowane gry z otwrtym swiatem pod koniec 2017 i bedzie pokaz slajdow na zwyklym ps4 o ile wogole beda je wypuszczac na stare ps4. [...]

 

 

Ja nie mowie ze nie beda wychodzic tylko zobaczymy za rok jaka to bedzie roznica pomiedzy wydaniami na zwykle ps4 a pro.

I czy te 3 razy wiecej teraklopa to bedzie TYLKO 4k i framerate.

 

Najwiecej do powiedzenia maja ci co nie widzieli na oczy nawet pro albo ogladali filmik na youtubie. A ja spotkalem sie z klientami ktorzy mieli obie konsole i o dziwo 8 na 10 widzi roznice juz teraz. Niesamowite co

Motasz się i miotasz :)

Odnośnik do komentarza

Nie sugeruje sie polskim rynkiem, czytam dużo reddit gdzie widze tematy i rozkminy ludzi z "zachodu" którzy się zastanawiają czy wymieniać konsole.

Kończe rozmowe bo to i tak do niczego nie prowadzi. wesołych świąt :)

 

Analizy SWOT, kilku miesięczne rozkminy, zastanawiania się czy ZAINWESTOWAĆ TE MAGICZNE 700-1000 zł (tak gdzieś jest dopłata jak sprzeda się PS4) w swoje hobby raz na kilka lat. Uwielbiam to.

Czuję, że na rynku pracy jest wolne miejsce na nowy zawód - analityk zmiany konsoli. Koszt usługi to 1% wartości konsoli, jeżeli właściciel będzie ją miał min. 3 lata oraz kolejny 1% jak potencjalny właściciel po zakupie napisze 50 postów chwalących sprzęt na forach o gierkach video.

Odnośnik do komentarza

Balon ale nie każdego na to stać więc normalne, że będą rozkminy. Dla niektórych to kwota raty kredytu a dla kogoś innego świeta na bogato a przy kupowaniu zabaweczki do gierek nie każdy ma taki budżet. Ciebie stać ok, Fanek nie ma dzieci i też go stać a kogoś innego nie będzie po ch,uj się tym wywższać HOHO 700zł A ROZKMINIACIE JAK PODPISYWANIE CYROGRAFU

 

A jeszcze odnośnie BF1 w końcu jak chodzi na Pro? Był lepszy framerate ale u(pipi)li go patchem żeby nie było przewagi na prosiaku?

Odnośnik do komentarza

No ja rozumiem balona, hobby gier konsolowych i same ich plastiki nie jest takie drogie jakby się wydawało, są inne droższe hobby. Ale jak kupując konsolę i myśląc o cenie to i tak będzie dla Niego droga tylko to pierwsza kwestia, a druga gry też swoje kosztują do 250 zł, idzie kupować tanio też ale to się czeka z pół roku lub kupić używkę, także trochę to się mija z celem, że hobby jak hobby jest tanie jak barszcz w porównaniu do innych, jeden lubi samochody robić, kupować części, a drugi będzie myślał czy kupić taką część drogą czy tanią - także tutaj nie ma co myśleć o priorytetach cenowych jeśli dbasz o takie hobby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...