Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

róznica między zakupem pro a slim imo w kwestii finansowej ciężki ORZECH (hehehe) do zgryzienia, slimke 500gb idzie kupić za 1000-1050zł za 1200zł z fifą, Prosiaka 1750zł za golasa, pytanie czy te 700zł między slim a pro to dealbreaker. Tak jak piszecie, jak ktoś ma audio na optyka to nie ma co się zastanawiać, ale ten marketnig sony co do pro mnie niepokoi, mało o tym trąbią pytanie co oni tam planują. Zastanawiam się ok kilku dni między slimem a pro i nie wiem ;/ vr nie planuje, optyk mnie nie interesuje, pytanie czy dla kilku gierek warto pchać się w pro. problemy pierwszego świata.

Boże, co za problem. A sprzedać, to co, już nie idzie? Poza tym, były juz relacje osób w tym temacie z Horizon, że na Pro gra działa lepiej niż na zwykłej PS4. A nóż za rok się okaże, że twórcy faktycznie wykorzystują tą dodatkową moc i w FHD. Ale to tylko gdybanie. Ja planuje też zakup gogli, więc wybór jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no sprzedam z dużą stratą prosiaka :cebula:

 

jestem ciekaw jak wygląda te 1080p zescalowane z 4k na 120calach czy guwno rozmazane nadal i ząbki na krawędziach?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi to jak bylo z ps4...kiedy mozna sie spodziewac nowych rewizji konsol?? Wgl nie bralem pro pod uwage ale w Szajsungu odkleila mi sie matryca no i jestem zmuszony do wymiany tv...

Jest szansa ze po nowym roku gdzies w okolicach Horizon beda nowe wersje czy to jszxze za wczesnie??

W jakim szajsungu odkleiła Ci się matryca? Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Powiedzcie mi to jak bylo z ps4...kiedy mozna sie spodziewac nowych rewizji konsol?? Wgl nie bralem pro pod uwage ale w Szajsungu odkleila mi sie matryca no i jestem zmuszony do wymiany tv...

Jest szansa ze po nowym roku gdzies w okolicach Horizon beda nowe wersje czy to jszxze za wczesnie??

W jakim szajsungu odkleiła Ci się matryca?
Hm...mam dwa obrazy nalozone na siebie.. Ten drugi jest opuszczony gdzies z 5 cm..nie wiem jak to sie fachowo nazywa...

Edyta..nie zadna nowka, model kupowalem gdzies z 4 lata temu, wiem tyle ze nic wiecej od tej firmy juz nie kupie

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Szymek - 4-5msce po premierze to pewnie mało prawdopodobne, gdyby wyszło że coś naprawde się sypie w Pro, ale póki co wszystko gra (odpukać).

Wlasnie tez mi sie tak wydaje no ale w obecnej sytuacji przy zmianie tv bedzie chyba trzeba wziac prosiaka...

A pierwsze zmiany w ps4 po jakim czasie zaszly?? Tak z ciekawosci pytam

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Wiecie gdzie można w godnej człowieka cenie kupić vertical stand do PS4 Pro? Może być wysyłka zza granicy.

W Saturnie kupowałem za 85 zł. To są te same podstawki, co pod slim, mają dwie podkładki (na pudełku nawet jest opis) pod CUH-2000 i CUH-7000. Ta druga jest właśnie dla PROsiaka.

Edytowane przez milekp
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Infamous nawet ten z plusa jest dobrym testem głośności konsoli, na jakieś 8 tytułów z łatką jakie sprawdzałem tam konsola nieraz przyśpieszała.

Najbardziej słychać ponoć na Cod modern warfare remaster ale tego nie testowałem bo nie mam.

Znajomy na imprezie testował.

 

edit: brak spacji fixed

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...