Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co za różnica czy nowa generacja czy dopasiona wersja obecnej jak i tak chodzi głównie o lepsze bebechy i zwiazana z tym grafe? Czy to pro, ps5 czy Skorpio czy Xbox Two jeden chuy, ważne żeby gry chodziły lepiej, były ładniejsze, a w dodatku dostajemy BC w standardzie.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A może być nawet i 10, tylko co z tego skoro będą dzielić tą samą bibliotekę gier (oprócz ewentualnego VR).

 

 

Czyli obstawiasz, że przez cały cykl życia scorpio wszystkie gry będą też działać na xone? Przez pierwsze dwa lata ps4 też dużo gier wychodziło na ps3.

 

Idąc tym tokiem to PS3 też nie była nową generacją bo odtwarzała gry z PS2, zanim się (pipi)kom z Sony nie odwidziało? Swoją drogą mi tam ta "nowa generacja" czy jak to zwał co cztery lata z pełną wsteczną kompatybilnością jak najbardziej odpowiada. 

Odnośnik do komentarza

Sa roznice w teksturach w kazdej grze - ale nie ma chyba ani jednej, ktora by wyciagnela stabilny framerate (podobno nawet TR haczy - ktory jako jedyny i tak dziala najlepiej).

Jedyna gra ktora zrobila na mnie spore wrazenie to BF1, ktory obecnie dziala beznadziejnie na PRO - wraca zatem pytanie co oni (pipi) odpierdalaja z ta konsola!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Podobno to babcia miała wąsy.

 

W gry które gram/grałem (nba, skyrim, ratchet, tlou, u4, first light) chodzą bardzo dobrze i wyglądają znacznie lepiej niż na zwykłej PS4.

No ale czego oczekiwać po typie który nie mając tv 4k z hdr zmienia konsolę dla kilku klatek w bf1 bo czym okazuje sie ze zabieraja te klatki paczem xD Wiadomo że jaranka nie będzie:p

 

ps Gurwa przestańcie tak analizować te gierki co do jednej klatki czy pixeli bo naprawdę zbrzydnie wam granie.

Odnośnik do komentarza

no liczylem na wsparcie plynnosci w grach a nie samej rozdzialki i tekstur, zwlaszcza, ze niektorym gier nie wiele brakuje na PS4 by chodzic plynnie. Chcialbym by wiecej gier mialo wsparcie nizszej rozdzielczosci i stalych 60 klatek. PS PRO ma wiekszy zapas mocy, a nadal czesto widzimy ta sama pizde z fpsami. I jasne rozumiem, ze to jest wina developerow, bo niektore gry to i na PS4 powinny chodzic plynnie , ale sorry Balon, ale od tego jest ten temat! - wiec bede porownywal kazda nowa gre dostepna na rynku. O grach ktore wymieniles nie bede sie wypowiadal, bo takie tytuly jak Skyrim, Ratchet, czy Infamous to dla mnie juz starocie. Infamousa chyba nawet nikomu bym nie polecal obecnie do ogrania, a Skyrim byl fajny 5 lat temu - dziwie sie ze ktokolwiek chce do tych gier w ogole wracac, zwlaszcza gdy na rynku gier nie brakuje...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat NBA 2k17 czy Dishonored 2 to nie staroć. Co do U4 czy pozostałych gier to dobry wyznacznik jaki potencjał będzie w nowych gierkach. Przecież prawie wszystkie zajawki nowych gierk (Horizon,Days Gone, Spiderman) Sony pokazuje na Pro więc jak kupiłeś to trzeba było trzymać. Co będzie hak bf1 zbowu dostanie pacza naprawiającego? Znowu pobiegniesz kupić pro? xD Ciśnieniowiec jesteśip i tyle

 

ps Skyrima olałem na PS3 bo miałem z nim za dużo cyrków, teraz gra się mega przyjemnie i uwierz na słowo (a nie opinie z cw), ze w 4k z nowym oświtleniem i tekstutrami oraz płynnymi klatkami prezentuje się mega mejsatycznie,nawet mimo kilku lat od premiery.

 

ps1 czemu infamousa byś nie polecił? Przecież to dobra gierka, a jak ktoś nie grał i ma combo pro + tv 4kz hdr to naprawdę wizualny orgazm.

Odnośnik do komentarza

no liczylem na wsparcie plynnosci w grach a nie samej rozdzialki i tekstur, zwlaszcza, ze niektorym gier nie wiele brakuje na PS4 by chodzic plynnie. Chcialbym by wiecej gier mialo wsparcie nizszej rozdzielczosci i stalych 60 klatek. PS PRO ma wiekszy zapas mocy, a nadal czesto widzimy ta sama pizde z fpsami. I jasne rozumiem, ze to jest wina developerow, bo niektore gry to i na PS4 powinny chodzic plynnie , ale sorry Balon, ale od tego jest ten temat! - wiec bede porownywal kazda nowa gre dostepna na rynku. O grach ktore wymieniles nie bede sie wypowiadal, bo takie tytuly jak Skyrim, Ratchet, czy Infamous to dla mnie juz starocie. Infamousa chyba nawet nikomu bym nie polecal obecnie do ogrania, a Skyrim byl fajny 5 lat temu - dziwie sie ze ktokolwiek chce do tych gier w ogole wracac, zwlaszcza gdy na rynku gier nie brakuje...

To tak jak yebia mnie telefony i ich benczmarki no ale z zasady wejde do tematu i bede pyerdolil 3po3 no bo.. tak. Serio nie masz innych zajec? Stary chlop a podjarka konsolka za 1700zl xD i oczekiwania jak do tytana.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

Po tej specyfikacji to od początku było wiadomo, że gry nie będą latały w stałych 60fps, problem jest procek którego zegar jest niby 33% szybszy, ale to wciąż ta sama architektura Jaguar. Gry chodzą płynniej i dostały generalnie boosta, Tomb Raider momentami śmiga w stałych 60fps, ale są też momenty że jest to ciągłe 40fps zależnie od momentów otoczenia. W testach na PC testują gierke na i5 i i7 i kartach porównywalnych do Pro czyli coś pomiędzy GTX 970-980 i gra chodzi lepiej.

 

Karta Pro ma tutaj zapas mocy, ale do betonowych 60 klatek problemem jest CPU jak i różne serwisy prognozowały przed premierą. Jest dużo lepiej ale nie idealnie. Nie ma co doszukiwać się perfekcji, just play the game :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

A tam Fanek nie gadaj - caly czas byla nadziej,a ze te 33% przy lepszej karcie wystarczy by podciagnac plynnosc gier w nizszej rozdzialce.

Kobik - czy Ty dostales jakiegos dalna odkad kupiles PS Pro ? Bo zachowujesz sie wlasnie tak, jakbys oszczedzal na konsole warta 1700 zl 3 lata i teraz by Cie irytowalo, ze ktos wchodzi do tematu i wrzuca porownanie z c(pipi) dzialajaca gra. Jeszcze napisz ze temat zasmiecam wrzucajac porownania gierek!

Balon - i jak dziala Dishonored na Pro ? plynniej, bo slyszalem ze nie bardzo... nie jestem cisnieniowcem, po prostu jezeli jakis produkt nie spelnia moich oczekiwan to go zwracam - jak jeszcze ktos nie ogrywal starych krapow na premiere, to rozumiem, ale z Twojego posta wynika, ze w moim przypadku warto bylo wziac nowa konsola i czekac na lepsze czasy w przyszlym roku, jak moze BF naprawia, albo Days Gone wyjdzie, moze gra od GG w koncu nie bedzie crapem - no nie...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No luz. Każdy robi co chce. Moim zdaniem te odległe czasy nie są takie odległe ale fakt faktem, mając TV FHD wymiana na pro to taki se pomysł.

 

Pomijam fakt, ze dla mnie czyli osoby grającej mega dużo w NBA 2k17, to co zobaczyłem w "nowej jakości" to zabiło mnie z miejsca. To wygląda jak życie.

Odnośnik do komentarza

no w sportowkach natywne 4k przy 60 fpsach to pewnie roznica generacji. No coz trzeba bedzie w koncu zmienic telewizor, ale od tych wszystkich nitow czlowiek juz calkowicie oglupial - "pierwsze modele na rynku", jedni namawiaja wylacznie na Oledy LG po 9 kola, inni odklejajace sie samsungi za 5 - chyba trzeba bedzie zrobic to co zawsze, wracajac z piwa do domu wstapic do Saturna, wybrac model i wrocic z nim do domu, tylko niech wiecej nowych gier pokaze pazur! (albo niech naprawia BF !  :teehee: )

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

balon, mógłbyś mi wysłać jakie masz ustawienia obrazu przy NBA 2k17 przy włączonym hdr? bo u mnie jak włącze hdr to kolory są trochę zbyt wyblakłe (szczególnie parkiety, a jak podkręce kolor to parkiety są ok, ale za to stroje są już rażące, szczególnie czerwony kolor)

Edytowane przez tjery14
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...