Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tylko jak wychodziła nowa generacja to sony i ms nie przewidzialy że 4k tak szybko wyskoczy na salony.

Sluchaj Sony ma rozpracowany rynek na co na conajmniej dekade. Nawet sam CERNY jednym z wywiadow powiedzial, ze po wypuszczeniu Ps4 mysleli o Pro. Tragicznie niska cena po premierze Ps4 byla podyktowana teoretycznie malo zasobnym portfelem kosumenta po tz. "wielkim kryzysie" po 2008. To bylo im na reke, bo wiedzieli ze jakis czas 4k I Vr rozwinie skrzydla. Dlatego zdecydowali sie wydac na poczatku tanie ps4, by zdobyc rynek konsumencki, baze wypadowa do dalszych akcji. Osiagneli to, i teraz widzimy etap nr2, czyli zdobywanie rynku 4k I Vr Za pomoca Pro. Jak dla mnie Sony ma lepszych strategow, niz Microsoft, zawsze sa o krok do przodu. :)

 

 

Lepszych strategów mają owszem, ale to się niestety odbija na jakości ich produktów. PS4 Pro ta sama tanizna co zwykłe ps4 tylko z podkręconymi bebechami. Na ps3 fat się przejechali, ale to był sprzęt premium, piękny dostojny, wszechstronny, wytrzymały, solidny, seksowny. Ech...

 

Sporego masz penisa

Odnośnik do komentarza

 

No ps2 i ps3 prawie tyle kosztowały (ps3 2999 zl u nas)...

Chlebak kosztował przecież 2399, nie wiem skąd wziąłeś 3 kafle. Nie pomyliło Ci się z Czarnulką?

 

@up

przecież zawsze tak jest, że zanim wydasz sprzęt to już pracujesz nad następcą.

PS2 kosztowalo 299 dolarow na starcie. Cena w Polsce nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza

No to myślę że 300 dolarów w 2001 roku to trochę większa wartość niż 300 dolarów w 2016r...

 

Nie ma co tu mendrkować xD. Kiedyś na konsolę na premierę nie mógł sobie pozwolić byle gimber za kieszonkowe. Dzięki temu przynajmniej na start i na papierze miały bardzo mocne bebechy.  Ja tam bym chciał, żeby następne konsole kosztowały te 3-3,5k i starczył na 5 letnią generację ale wiem, że to nierealne.

 

No ale jak teraz 1,7 zł wydanie na konsole w PL to dla niektórych półka bogaczy i snobów to aż boję się pomyśleć co by było jakby ktoś za 3k konsole lupił? Chyba byłby to poziom Kluczyków itp.

 

 

@Square faktycznie chyba się pomyliłem.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki jak to jest z tymi grami na ps4 PRO ?

Gra z PS4 będzie działała na PS4 pro i na odwrót ?

 

Tak dokładnie, jeśli gra dodatkowo dostała patch na obsługe Pro będzie działała lepiej - ostrzejszy obraz, więcej detali, stabilniejsze klatki or tryb 60fps (na razie jest ze 3 tytuły, które na Pro działają gorzej niż na PS4).

Od pazdziernika 2016 wszystkie wydawane gry muszą mieć dodany tryb Pro (tego wymaga Sony), gry wydane poniżej pazdziernika dostaną tryb Pro tylko jeśli wydawcy będzie się chciało (raczej mało komu się chce).

 

Gra wydana na PS4, która nie dostała patcha na Pro działa dokładnie tak samo jak na podstawowym modelu.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Czy wam się tam cos w mozgach nie pomieszalo? Jak bizon zawsze gada kocopoly tak pierwszy raz musze przyznac mu racje - sony zamiast wypuscic w cenie ps3 fat ps4 ktora ma to co pro i ludzie by sie doslownie posr.ali. Sprzedaz tv 4k hdr poszla by od razu wzwyż. A co mamy dzisiaj? Wszyscy co graja od pierwszego play station juz kupili sobie ps4 jak nie na premiere, to ponad rok temu gdy gry zaczęły na to wychodzic dopiero. Strategia biznesowa byla bardzo bezpieczną opcja marketingową. Wydali bardzo ładna konsole, ktora ma beznadziejne chlodzenie od AMD i na w3 konsola fruwa po mieszkaniu na dopalaczach. Do tego bateria w DS4 to jest beka i bezczelne plucie w twarz wszystkim co grali na ds3. Do tego pękające gumy analogow. To się nawet pod dynie nie zalicza tylko dramat u stonogi. Dopiero teraz wydaja pada ktory trzyma podobno dluzej.

PROsiak to jest wredna świnia podlożona przez sony. Prawie jak polityka apple. Damy wam to samo tyle ze wlozymy dodatkowy procek do srodka a cena bedzie taka sama jak na premiere poprzednika. Jak ktos kupuje pro jako ciekawostkę to prosze bardzo. Jako pierwsza konsole zawsze bede polecał ps4 fat bo

A) wyglada

B) po co przeplacac

C) nowa generacja juz za rogiem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

oFi wszystko to o czym piszesz jest juz poprawione w slimie i pro.Nowy dualshock ma zdecydowanie lepsza baterie i wykonanie no i z halasem jest o wiele lepiej. Choroby wieku dzieciecego zostaly juz wyeliminowane. Zdarzaja sie oczywiscie wadliwe egzemplarze ale tak jest z kazdym sprzetem.

Co do nowej generacji za rogiem to hmm za rok dwa? A ja chce grac tu i teraz. Nie za rok czy dwa. Padnie mi ps4 to kupie druga a nie bede czekal roku na nowa generacje. Lol

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Jakie Scorpio? To ten tam potworek bedzie co prosiak, byle tam AMD nie wkladali ani sradeonow co kulture ich kulture pracy mozna porownac do odpalanie ursusa. Jakies 2 lata do ps5 zostalo, chyba ze sony dalej chce sie kopac w czolo z remasterami i śmiesznymi paczami 4k.

Najgorsze jest to ze ludzie poza wódka i podwawelska w tym kraju i tak kupią prosiaka bo tam im powiedzial Yanusz sprzedawca w media markcie czy media expert ktory figuruje tylko na wsiach. Grazyna przyjdzie i kupi prosiaka synkowi pod choinke by grał sobie na hd ready.

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na razie wydaje mi się, że pro nie ma się zbyt dobrze bo tak jak ps4 czy Psvr zostało błyskawicznie wyczyszczone i wykupione z półek, że trzeba czekać na dostawy tak o pro ani u nas ani na zachodzie nie słychać aby ludzie się zabijali o ten produkt. Co do scorpio to aż szkoda mi tych co twierdza, że scorpio to obecna generacja bo "microsoft tak powiedział", 6 razy mocniejsza konsola od zwykłego Xboxa to faktycznie żadna różnica xd

Odnośnik do komentarza

 

No ale było by chociaż to, a tak nie dość, że (pipi)nia to jeszcze guvno rozmazane :D

Człowiek czuł by, że kupił next gena, tak naprawdę dopiero teraz te konsole pokazują tą różnicę. 

To nie rozdziałka tylko przesiadka ze starej plazmy na najnowszy lcd.

 

Z odległości z której gramy tzn 2,5-3m rozdziałka 4k nie ma aż takiego znaczenia. W 49 calach tym bardziej.

 

 

Oczywiście, że rozdzielczość plus PROsiak, owszem na nowym TV nawet te same gry na starych konsolach wyglądały lepiej, ale to co się dzieje na PRO to next gen ziomuś. I odległość ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Co do scorpio to aż szkoda mi tych co twierdza, że scorpio to obecna generacja bo "microsoft tak powiedział", 6 razy mocniejsza konsola od zwykłego Xboxa to faktycznie żadna różnica xd

Przecież, to będzie nic innego jak Xbox One z grami w 4k, a te w full hd będą chodzić bez problemu w 60fps (oczywiście jeżeli developer nie pójdzie w kosmiczną oprawę). Te 1.8 więcej terafanka nie zapewni nowej jakości, ale tylko lub aż natywne 4k, gdzi na PRO masz w większości 2k rozciągnięte do 4k.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...