Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Żyła złota. Pieniądze same się robią i nie ogarnąć serwerów? Tylko tak profesjonalna i znana z usług on-line firma jak Nintendont mogła to zrobić. Potem płaczą, że nie biorą udział w wyścigu z Mony i Małymmiękkim. Niby już nie takie kozaki maialy problemy z launchem online, ale chyba z jakiegoś powodu Niny nie wypuszcza gry wordldwide. Btw jakie są szanse, że będę mógł palić ludzi z forumka chalizardem? Mój fav pok <3

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ogarnij szał macicy, Nintendo przecież tej gry nie zrobiło xD.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

Ogólnie to polecam zawsze spacerek - zawsze coś wpadnie. Ale jak chcesz sie bawić w łowcę konkretnego pokemona, to patrz na ilośc kroków. Jak 3 ślady, to jest kawałek od ciebie, 2 o wiele bliżej, a 1 i 0 to już praktycznie 50m od ciebie.

 

W którą stronę? No to już musisz obserwować czy ilośc kroków się zwiększa czy zmniejsza.

Odnośnik do komentarza

Żyła złota. Pieniądze same się robią i nie ogarnąć serwerów? Tylko tak profesjonalna i znana z usług on-line firma jak Nintendont mogła to zrobić. Potem płaczą, że nie biorą udział w wyścigu z Mony i Małymmiękkim. Niby już nie takie kozaki maialy problemy z launchem online, ale chyba z jakiegoś powodu Niny nie wypuszcza gry wordldwide. Btw jakie są szanse, że będę mógł palić ludzi z forumka chalizardem? Mój fav pok <3

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Wiem że jesteś ograniczony umysłowo ale spróbuje cię to wytłumaczyć ....

 

Banda idiotow bawi się w zmasowany atak DDOS ,czyli generują sztuczny ruch na serwerze gry doprowadzając do jego przeciazenia , a co za tym idzie uniemożliwiają ci grę.

I nie bardzo jak firmy mogą się bronić przed takim atakiem niestety...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

możesz walczyć w gymach, i wsadzić swoje poki do gyma by go broniły (póki masz poka w gymie to dostajesz codziennie bonusy, jeśli ktoś ci go rozwali wi wywali z gyma to koniec bonusów), bonusy to są zwykle rzeczy które można kupić za prawdziwą kase, możesz je dostać jeśli jesteś kierownikiem gyma i masz tam swego poka

 

jednak ogólnie w obecnej chwili mało jest rzeczy do robienia

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy Omastar 780 CP (ktorego w ogole nie masz nawet) ci uciekl jak sie gra sfreezowala :niedobrze:

 

btw. znowu mi postac sama lazi jak potluczona, tez tak macie? Odpalilem gre na tablecie (gps: high accuracy mode) ktory stoi w miejscu na przeciwko mnie i patrze tylko jak mi postac tanczy w obrebie 100 metrow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...