Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z nudów sobie wersje jp pobrałem ,gdyż teraz jest dla wszystkich graczy 10 zwykłych biletów i 1 5* więc mowie sobie ,a dlaczego nie 5000 lapsu 35 zwykłych biletów i 1 5* to za(pipi)ista sprawa na początek z ta grą.

Pierwszy poszedł 5* w z niego Tidus xD ,następnie chciałem zrobić pulla za 5000 ,ale się powstrzymałem i mowie sobie zrobie daily ,a tu Rikku o_O teraz czuje ,że w GL wersji nie będę miał tyle SZCZĘŚCIA...

Odnośnik do komentarza

OK podobno działa jak w FFT - late bloomer który na 5* jest kaprawy, a potem nagle dostaje boosta.

Zresztą:

Rarity HP MP Attack Defense Magic Spirit # Hits Drop Checks*

★5 396 / 1200 (240) 20 / 60 (40) 19 / 58 (24) 13 / 40 (16) 14 / 42 (16) 15 / 44 (16) 3 4

★6 1202 / 3642 (390) 53 / 162 (65) 52 / 158 (34) 40 / 120 (26) 39 / 119 (26) 41 / 125 (26) 3 4

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza

Gratki dla was za Tidusa i Wilhelma i czywiście Rikku  ja swoją drużyne zmodyfikowałem i jednak Firion będzie moim finiszerem ,a z frendsów będę dobierał Oldmandu ,jednak łatwiej będzie we frend liście o "czejnera"

ps.Ader dawaj Oldmandu na lidera z Deathbringer'em i Moonblade'm chyba ,że już masz xD

Edytowane przez masta_g
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kierwa, co za dzień :D

 

Zacząłem od daily, wpadł złoty kryształ, myślę 'o fajnie, może Rikku wpadnie już na samym początku'. Nie wpadła, kryształ zmienił się w tęczowy XD

r9f3OPI.png

 

Później 10+1 z 5* z nastawieniem na jakiegoś Delitę czy coś w tym stylu.

6FlfZlq.png

 

I na końcu dla formalności bilecik na 10+1, nie wiem czy uwzględnia bonus rate na jednostki z bannera, chyba  nie, więc tym fajniej, że wpadła Rikku i nie będzie trzeba sięgać po tiketsy.

S8frdaL.png

 

JSH33PM.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gratki dla was za Tidusa i Wilhelma i czywiście Rikku  ja swoją drużyne zmodyfikowałem i jednak Firion będzie moim finiszerem ,a z frendsów będę dobierał Oldmandu ,jednak łatwiej będzie we frend liście o "czejnera"

ps.Ader dawaj Oldmandu na lidera z Deathbringer'em i Moonblade'm chyba ,że już masz xD

Zaraz dam,dopiero co z pracy wróciłęm xD

Daj mi się ogarnać,nier wiedziałęm nawet,że mog raid juz jest xD

BTW tak dla pewności,że nie ściemniam :

https://pbs.twimg.com/media/DDgHOTAWsAAfg58.jpg:large

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...