Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ktos przewiduje kiedy mniej wiecej bedzie baner z Rikku? Napalam się tylko na wartościowe postacie 4 base i chciałby z 50biletów w Tilith rzucić a nie wiem czy nazbieram tyle znowu dla Rikku...

Obawiam się ,żę  troche poczakamy gdyż Rikku ze zwoimi skillami i TM to taki 5* ,a Tidus to za(pipi)isty support z  jeśli chodzi o mp.

 

 

 

       
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem triala z Titanem. W sumie nie było aż tak źle, ale wiele zawdzięczam Wilhelmowi z ponad 8500 HP i 100% Provoke. Jego buffy też się przydały. Nie potrzebowałem nawet chainerów, ale i tutaj posłużyłem się Noctisem i pożyczonym Orlandu jeśli chodzi o DMG. Pierwszą fazę oraz Core prawdę mówiąc musiałem się pilnować, żeby je rozwalić odpowiednio w 4 i 8 turze, nie wcześniej. Dopiero na koniec mi trochę tur zeszło, żeby go ubić.

 

Oprócz tego Minfilia z Protection of the Gods, Ling i Y'shtola. Ta ostatnia to większość czasu nie miała co robić nawet, jak Minfilii heal się odpalał, ale jej Limit Burst i 100% heal jednak sprawiły, że warto było ją trzymać, nawet na defense. Sakury w ogóle nie potrzebowałem.

 

W sumie na Noctisa wrzuciłem też Patches, z nadzieją, że odpali się Vengance, ale nie miałem szczęścia. W ogóle widziałem, że rolę DMG dealera ładnie Firion może obrać, jak ktoś nie ma potężnych jednostek.

Odnośnik do komentarza

10+1 z gwarantowanym 5* ma być darmowy.

 

Expeditions wydaje się spoko - wysyłanie jednostek na misje, które się rozgrywają, jak jesteśmy offline. Czyli wreszcie zastosowanie dla postaci, których i tak nigdy nie użyjemy. Fajnie to wyglądało w Star Trek Online dla oficerów i okrętów, więc mam nadzieję, że tu zrobią coś podobnego - oby tylko bez perma-death...

 

FFX już za dwa tygodnie, to teraz nie wiem, na co tickety zachować. Ale chyba spróbuję szczęścia z Tilith, mimo wszystko. Za tydzień w takim razie pewnie WoL i jakiś event FF1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...