Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie tam się nadal dobrze gra, czy nawet grinduje. Nic nie płacę, ciągle coś osiągam/zyskuję, jest troszkę emocji codziennie z pullami, a gierka jest nawet efektowna i dająca pole do popisu z różnymi taktykami. Plus można pobawić się NRG, na arenie, albo raidami, więc jest urozmaicenie. Czasu dużo to nie zajmuje, więc do poklepania na tablecie trochę po pracy, czy przed snem jest w porządku.

 

Faktem jest, że mało ogólnie gram ostatnio, a żadnej innej gry mobile/f2p nawet nie myślę tykać, ale po tych tragicznych pierwszych miesiącach (beznadziejne pulle nawet przy 3* base) teraz jest całkiem zabawnie. IMO największa wada gry na ten moment to przesadna losowość, gdzie nawet będąc przygotowanym do triala czy questa często zdecydowanie zbyt dużo zależy od RNG, na który nie mamy wpływu.

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem żadnego Issue Report - coś jest nie tak z wyświetlaniem statystyk itemów? Sporo parametrów podaje mi +0, np. na Domination Ring. Trochę mnie to irytuje, gdyż nie pamiętam wszystkich statystyk, a nie chce mi się ciągle wiki sprawdzać, co ma np. +%HP i ile, a co nie.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Żaden boss mnie tak nie w(pipi)ił jak ten tytan chyba z 6 lub więcej razy podchodziłem te jego ataki to taki rng ,że w głowie się nie mieści,ale się udało wkońcu

Cecil,Sakura, Orlandu, Refia, Y'shtola i kolegi Orlandu szkoda ,że nie mam Ling lub księcia z nimi pewnie miał bym łatwiej.

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

Mnie chyba szkoda NRG na tego tytana. Nie mam żadnego chainera, od biedy Rebertę, ale to nic w porównaniu do Orlandu, z którymi i tak ludzie się męczą. A i na ten moment ledwo 700 ATK u niej przekraczam. Niby mam Wilhelma, Ling, Noctisa i Sakurę na 80lvl, ale 40NRG to jednak sporo na ten moment, żeby bawić się z taką loterią. Pogrinduję chyba jeszcze TMy, póki nie ma żadnych eventów.

Odnośnik do komentarza

Minfilii dałem dwie materie do leczenia, ale one wcale nie procują 2x, tylko zwiększają szanse na odpalenie heala. Używam jej na evencie z Titanem i zdarza się, że heal odpali się tylko raz. Czyli jest to raczej 2x szansa 20%. W ogóle to tylko subiektywne uczucie, że teraz więcej tego heala wpada, bo z jedną materią też mi się zdarzało, że 3x leczyła na titanie. Cóż, uroki RNG.

 

Ling jest boska, a na arenie istne zbawienie. Osobiście już dawno stwierdziłem, że wolę wydać tickety na limitowane jednostki tego pokroju, niż potem żałować, że oszczędzałem na nie wiem kogo, kto będzie dostępny w puli na zawsze. Pewnie jak kiedyś wygrinduję Ring of Lucii, to też na nią wrzucę, żeby jeszcze bardziej ten evade zwiększyć.

Odnośnik do komentarza

Setzer na arenie przegięty ,gdyż Cursed Card to jeszcze nic on ma jeszcze ability zwane Slot ,a tam

(25%) Joker's Death

(25%) Prismatic Flash

(25%) Megaflare: Physical damage (3x) with ignore DEF (25%) to all enemies

(25%) Double Dice: Fixed Physical damage (5555) to all enemies

i jeszcze jak masz DW i wpadnie Joker's Death to jest pięknie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...