Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, Fina 6*, a o WoL cisza. To niby kiedy chcieli go w czerwcu ulepszyć?

 

Chociaż, dziś poniedziałek, to może jutro jeszcze newsy jakieś dodadzą. Wiadomo, czy dwie sztuki Twin Lance sprawią, że postać będzie atakować 4x?

 

A Expeditions fajny patent, sprawdzony. Aczkolwiek w takim STO, w którym się z tym systemem po raz pierwszy spotkałem zadania były powtarzalne i trwały od 30min, do kilku dni. Ciekawe jak będzie tutaj, bo screeny sugerują na zadania trwające kilka dni.

 

Ale przyznam, że choć fajnie mieć dużą ilość sprzętu, szczególnie dla nowych graczy, to już mnie denerwuje te zbieractwo i nieustanne wykupywanie slotów do ekwipunku. Bo ja mam tak, że nawet jeśli nie potrzebuję miecza +40 ATK, to jeśli nie da się go zdobyć już w żaden sposób, bo był exclusivem dla eventu, czy cuś, to będę go trzymał do usranej śmierci... A teraz dostaniemy średni ekwipunek dla postaci fabularnych jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Nie doczytałem, że ten ekwipunek dla postaci fabularnych może użyć każda postać, a bonusy są unikatowe. W sumie fajnie, jak tak teraz patrzę, kolejne darmowe HP +15% i parę innych. No i sam pomysł misji dla tych postaci mi się podoba.

 

Heh, fajny ten event - dwa razy pod rząd trzy Metal Gods. W takim tempie to serio nawet materiały do awakeningu uzbieram.

Odnośnik do komentarza

https://www.reddit.com/r/FFBraveExvius/comments/6icn14/gl_news_recap_ver_220_anniversay_more_062017/

 

Base inventory increase.

 

Starting From:

 

06/22 16:00 CEST

06/22 06:00 PST

 

Nº of new slots: 50 of everything.

W JP mieli po 30 na ładnie to wygląda tylko ciekawe jak z drope rate przy bannerze z FFX?!

Pamiętajcie ,żeby nie robić story do piątku.

Odnośnik do komentarza

Ok, przypomniałem sobie o tej grze i zaciągnąłem. Sporo loadingów, ściągania... Masa jakichś menusów, które nie wiadomo skąd się biorą... I rozgrywka, która przypomina bardziej po prostu Monster Strike'i, Puzzle Dragonsy itp., niż Final Fantasy VI. Klikam kolejne walki, zbieram masę stuffu jakiegoś, coś wypada, zachęcają mnie do kupowania gwiazdek, nie wiem z czego to wynika i co daje...

 

 

Czy są jakieś, hm, porady, co się w ogóle powinno robić w tej grze, na co patrzeć żeby się połapać w tym? Jaki jest cel w tej grze? Robisz te misje po kolei?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Robisz sobie "fajnalowy" dream team zależny od szczęścia, grasz fabułę oraz znacznie trudniejsze triale i eventy. Także grind. Dużo grindu.

 

Fabuła bez szału, rozkręca się duuuużo później.

 

Jak się lubi kombinować z drużyną i ekwipunkiem, który się ma na stanie, żeby przejść jakieś trudniejsze walki/misje, to gierka może się podobać. Plus ładnie wygląda. Zdobywanie postaci w formie loterii trochę uzależnia, oprawa audiowizualna sprawia, że całość się łatwo chłonie. Duperele, typu dzwoniące dźwięki przy zdobywaniu itemów, ujawniający się stopniowo kryształ przy pullu, itd.

 

No i da się grać za darmo. Jedyną restrykcją w sumie jest energia, ale to też dobrze, można sobie poklepać chwilę, wyłączyć, wrócić potem, albo następnego dnia. Fajne do zabicia czasu przed snem, czy na kiblu.

Odnośnik do komentarza

Wyjaśni mi ktoś, co konkretnie wpływa na większy % powodzenia przy expeditions? Ekwipunek ewidentnie ma wpływ, ale czy chodzi o statystyki postaci, materie, czy co konkretnie? Nie widzę w tym na razie żadnej logiki, co czyni całość lekko upierdliwą, kiedy trzeba ekwipować postać na 24h misję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...