Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie laika, ale jak grindujecie surowce na event? Kupiłem paczkę za 800 Lapis, ale może dwa razy użyłem receptę, a tak to mi brakuje mąki. Nie mam czasu grindować dłużej, niż kilka lochów dziennie, więc zastanawiam się, czy zakup w ogóle miał sens... Czy też późniejsze lochy dropią tego dziesiątki? Bo na drugiej wyspie może kilkanaście na eksploracje mi wpada raptem.

Odnośnik do komentarza

Pytanie laika, ale jak grindujecie surowce na event? Kupiłem paczkę za 800 Lapis, ale może dwa razy użyłem receptę, a tak to mi brakuje mąki. Nie mam czasu grindować dłużej, niż kilka lochów dziennie, więc zastanawiam się, czy zakup w ogóle miał sens... Czy też późniejsze lochy dropią tego dziesiątki? Bo na drugiej wyspie może kilkanaście na eksploracje mi wpada raptem.

Jeśli masz odblokowane tylko dwie wyspy to chyba najlepszym miejscem jest fulan pass exploration, do cna wyrżnięty gwarantuje ok 40 mąki (bo z materiałów na ciasto dropi tylko ją), w późniejszych etapach to niestety straszny random, wypada niby więcej z pojedynczego mobka, ale drop jest tak rzadki i nieregularny, że czasem na takiej na przykład pustyni kończy się z niczym, a czasem z 60, za to całej reszty wypada mnóstwo. Niestety, ciężki los tych którzy jeszcze nie mają teamu osiemdziesiątek na ostatniej wyspie  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Maranda daje mniej maki, testowalem.

Wzialem kaktusa z eventu, zajal slot na jednostke, to na 100 musze miec 100 slotow? Mam 50 tylko

Niestety kaktusy zabierają sloty jednostkom,także nie można ich przechowywać za dużo.Expić postacie i do przodu :) Dwarves Forge najlepsze na mąkę - średnio 500 mi leci na run.2h przed końcem ukończenia "pieczenia" ciastek wbijam i robię na kolejne 4 receptury - i tak w kółko :)

Z ciekawostek - Raina warto wyexpić na maksa,bo na 6 star jest jednym z lepszych supportów w grze :)Obecnie leveluję Zidana i Artemiosa.Czekają jeszcze Leo i Terra z tych ważniejszych.Terra jako mag może używać tej tarczy z eventu,także polecam :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Mi też się poszczęściło i po Locku wypadła mi 5 gwiazdkowa Garnet - idealnie:).

Nie grałem w ogóle w FFT i jakoś nie mam sentymentu (no bo niby skąd) to tych postaci co będą w nowym bannerze a w dodatku są mocno średnie więc będą pullował z rare summona, bo oszczędzać w tej grze (jak i w normalnym życiu) nie umiem ;}

Ale nowy baner nie jest z FFT tylko Z FF Crystal Defenders bodajże. Postacie z tactica są koksami(Orlandu tak jak w FFT i w FF BE jest przekoksem),te z tego bannera to jakieś gówna z gry tower defence ;)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

 

Mi też się poszczęściło i po Locku wypadła mi 5 gwiazdkowa Garnet - idealnie:).

Nie grałem w ogóle w FFT i jakoś nie mam sentymentu (no bo niby skąd) to tych postaci co będą w nowym bannerze a w dodatku są mocno średnie więc będą pullował z rare summona, bo oszczędzać w tej grze (jak i w normalnym życiu) nie umiem ;}

Ale nowy baner nie jest z FFT tylko Z FF Crystal Defenders bodajże. Postacie z tactica są koksami(Orlandu tak jak w FFT i w FF BE jest przekoksem),te z tego bannera to jakieś gówna z gry tower defence ;)

 

A to tym bardziej :)

 

No jak mam Locka w teamie to zawsze minimum 1 poleci a czasami nawet 2-3, jak nie miałem to było słabiej.

Można jeszcze sacredy u Króla Moga kupić za 150 jeden, no ale pewnie macie inne priorytety :)

 

EDIT:

 

ej... ten unit Fencer jest dobry max, ma atak +20%, atak+30% (enhancer ftw!) z mieczami i dobry aoe swallowtail

gościu z moich znajomych ma wymaksowaną tę postać i ma 366 ataku :mog:

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...