Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

To się wysypie wszystkim Galufów w piątek...

 

Przy okazji pytanko - jak rozdzielany jest Unit EXP między drużynę? Po równo wszystkim, niezależnie od levelu? I czy jeśli mam w drużynie postać na max level, to jej exp przepada, czy jest po równo rozdzielany między resztę postaci?

 

EDIT: Dobra, Wiki twierdzi, że postacie na maxie i tak 'dostają' exp, czyli przepada.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam już dwie chizuru i farmię TMY z macro. Shen polecam to Tobie bo naprawdę prosta sprawa i zero wysiłku. Ustawiłem macro z tych filmików które podane były w tym temacie.Dziś w nocy przez 6h urosło 1,5% na postaciach z 0%,a moja Lenne ma już ponad 41 :)

dziala jak złoto, na pierwszy ogień Lenna, WoL, Maria i 2x Zidane. Widzialem na reddicie makra pod exploracje, moze tak drewno pofarmie
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No i na koniec bannera z daily 1/2 wpadła Chizuru. Wolałbym WoL, bo fullbreak chyba jednak bardziej by się przydał, ale nie będę narzekał. Ogólnie z tego bannera z daily i trzech ticketów z sensownych rzeczy wpadli Kefka, Chizuru i Cecil (na przyszłość) wiec nie było źle. Teraz czas na Lightning z jutrzejszego 1/2  :sir:

Odnośnik do komentarza

A ja mam już dwie chizuru i farmię TMY z macro. Shen polecam to Tobie bo naprawdę prosta sprawa i zero wysiłku. Ustawiłem macro z tych filmików które podane były w tym temacie.Dziś w nocy przez 6h urosło 1,5% na postaciach z 0%,a moja Lenne ma już ponad 41 :)

kurde makro sie sypie jak koncza mi sie znajomi, wtedy wybiera randoma a po walce wyskakuje zapytanie czy dodac do znajomych czy nie

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

A ja mam już dwie chizuru i farmię TMY z macro. Shen polecam to Tobie bo naprawdę prosta sprawa i zero wysiłku. Ustawiłem macro z tych filmików które podane były w tym temacie.Dziś w nocy przez 6h urosło 1,5% na postaciach z 0%,a moja Lenne ma już ponad 41 :)

kurde makro sie sypie jak koncza mi sie znajomi, wtedy wybiera randoma a po walce wyskakuje zapytanie czy dodac do znajomych czy nie

 

Ile masz slotów na znajomych?Ja chyba 35 i nie mam miejsca na nowych,mi ta wiadomość nie wyskakuje.

@Suavek nie jestem pewny,ale raczej musisz z facebookiem się połączyć by mieć save na innych urządzeniach.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

@Suavek nie jestem pewny,ale raczej musisz z facebookiem się połączyć by mieć save na innych urządzeniach.

No właśnie czytam rozbieżne opinie, a nie mam jak sprawdzić. Facebook na pewno potrzebny jeśli się korzysta z Androida oraz iOS. Tymczasem znalazłem parę opinii, że wystarczyło komuś konto Google Play, by móc reinstalować grę i grać ze starymi danymi.

 

Po połączeniu z twarzoksiążką z czym się wiąże? Tj. czy jakiś spam mi wrzuca, powiadomienia, itp? Do jakichś danych ma wgląd?

Odnośnik do komentarza

tylko do facebooka sie przypisuje stan gry, wiec lepiej nie przypisywac do jakiegos fake konta, bo juz placz na reddicie widzialem jak kolesie tracili wszystko, bo im facebook konto usunal.

w Mobius Final Fantasy na szczescie wszystko sie przypisuje do konta google.

 

12 ticketow, terra i 2x charlotte [`]

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie schomikowane tickety i lapisy i 4 razy z rzędu Szarlotka. Nawet trochę mi wesoło. Mój team ustalił się od razu na poczatku mojej gry z miesiąc temu kiedy to nawet nie wiedziałem że tickety będą rozdawane tak rzadko. Cod, WoL, Lenna, Exdeath i Amarant. Później nie wypadło mi już nic topowego. Za to nigdy nie wypadł mi Galuf :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...