Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ej... ten unit Fencer jest dobry max, ma atak +20%, atak+30% (enhancer ftw!) z mieczami i dobry aoe swallowtail

gościu z moich znajomych ma wymaksowaną tę postać i ma 366 ataku :mog:

Ja tam nie wiem, czemu się ludzie skrzywili na postacie z FF:CD. Jak można nie chcieć cycatej melee bunny girl w drużynie?

 

Oczywiście znając życie zamiast z jakąkolwiek postacią z CD skończę z armią Russelów i Clyne'ów...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

 

ej... ten unit Fencer jest dobry max, ma atak +20%, atak+30% (enhancer ftw!) z mieczami i dobry aoe swallowtail

gościu z moich znajomych ma wymaksowaną tę postać i ma 366 ataku :mog:

Ja tam nie wiem, czemu się ludzie skrzywili na postacie z FF:CD. Jak można nie chcieć cycatej melee bunny girl w drużynie?

 

Oczywiście znając życie zamiast z jakąkolwiek postacią z CD skończę z armią Russelów i Clyne'ów...

Bo w drodze i w grze obecnie są juz dużo lepsze.Fakt,fencer jest nienajgorszy,ale chizuru czy CoD ją bez popity biorą. Ten banner jest może niezły dla ludzi zaczynających grę.
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki - nie mogę zacząć czwartej misji Kolobos Reef, bo stale wywala mi Connection Error przy próbie rozpoczęcia. Wszystko inne działa ok, w tym poprzednie misje. Wat do...?

Z jakiegoś powodu gra się wiesza, kiedy zaczynam misję z Finą w drużynie. To samo tyczy się Kolobos Exploration. Jak tylko zamienię ją w party na kogoś innego, to działa ok.
Odnośnik do komentarza

Poprawcie mnie, jeśli się mylę - Trust Rewards zdobywa się tylko otrzymując CZASAMI 0,1% paska po zakończonym dungeonie, lub 5% przy fuzji tych samych postaci? Nie ma alternatyw? Przecież to grind nieziemski nawet jak na F2P... Nawet "wieloryby" nie mają aż tyle pieniędzy, żeby 20 razy wylosować tę samą postać z tak ogromnej puli, zaś grindowanie Earth Shrine za 1 EN to już szczyt wszystkiego...

 

Aha, event na ciastka się kończy, ale co z nadmiarem itemów i składników? Jak się czegoś nie wykorzysta, to itemy przepadają, czy będzie można je wykorzystać, jeśli event się powtórzy w przyszłości?

Odnośnik do komentarza

Poprawcie mnie, jeśli się mylę - Trust Rewards zdobywa się tylko otrzymując CZASAMI 0,1% paska po zakończonym dungeonie, lub 5% przy fuzji tych samych postaci? Nie ma alternatyw? Przecież to grind nieziemski nawet jak na F2P... Nawet "wieloryby" nie mają aż tyle pieniędzy, żeby 20 razy wylosować tę samą postać z tak ogromnej puli, zaś grindowanie Earth Shrine za 1 EN to już szczyt wszystkiego...

 

Aha, event na ciastka się kończy, ale co z nadmiarem itemów i składników? Jak się czegoś nie wykorzysta, to itemy przepadają, czy będzie można je wykorzystać, jeśli event się powtórzy w przyszłości?

Ustawiasz macro na PC w Noxie i jazda :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...