Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Aha, event na ciastka się kończy, ale co z nadmiarem itemów i składników? Jak się czegoś nie wykorzysta, to itemy przepadają, czy będzie można je wykorzystać, jeśli event się powtórzy w przyszłości?

Jutro kończy sie czas na farmę ale piec ciacha z tego co się uzbierało można jeszcze przez tydzień.

 

Wiele już nie upiekę, głównie przez brak mąki. Dlatego zastanawiam się, czy resztę składników spieniężyć, czy zachować na przyszłość. Gorzej, jeśli za tydzień po prostu znikną z inventory, bo wtedy będę żałował, że nie sprzedałem.

 

Te makra i grindy mnie nie urządzają. Nie po to gram w gierkę, żeby boty stawiać i głowić się jak obejść poronione utrudnienia, które stanowią celowy zamysł twórców. Ja rozumiem, że grind i F2P i w ogóle, ale przesada to przesada. No ale z drugiej strony zakładam, że nie jest to wszystko niezbędne do ogarnięcia endgame na obecnym etapie.

Odnośnik do komentarza

Dostaniemy jeszcze :

5 Metal Cactuar

1 set of Megacite

50 Energy

100 Lapis

1 Summon Ticket

Jak event się skończy

https://www.facebook.com/notes/final-fantasy-brave-exvius/autumn-moon-marathon/644160475745836?hc_ref=PAGES_TIMELINE

A dziś z daily pulla 4 star Celes - bywało gorzej :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Jestem do tyłu z ciastkami i mam dylemat, na co przeznaczyć pozostałości. Obecnie mam 14000 ciastek, z czego pewnie trochę jeszcze wpadnie z dziennych giveaway'ów, więc 2-3k powinienem jeszcze móc zrobić.

 

Kupiłem już 100 Metal Gigantuarów, Screamroot, Holy Crystal i Sacred Crystal, oraz Summon Tickety za 1000. Nie mam już szans na żaden z itemów. W co w takim razie warto zainwestować? Tickety za 3000? Ktoś pisał o Star Quartz, ale z tego co widziałem gruby Chocobo nie ma nic ciekawego w ofercie. Megacite, by oszczędzić sobie grindu?

 

I przy okazji, różne postacie mają różne wymogi do levelów? Rain i Laswell na ponad 70 levelu mają mniej exp na level, niż postacie poniżej 60 levelu, także 5-gwiazdkowe. Z czego to wynika?

Odnośnik do komentarza

Czy m bić tego hill giand w pro?

Hill Gigas has a very strong physical Defence. My Chizuru (although not strong yet) can only hit him for 400+ damage per Barrage hit. You’ll need to make use of your 2 mages to take it down. Hill Gigas can hit for quite a bit of damage thus remember to use blind to reduce the chance of getting hit. Use a Tent to top up your MP and HP for the next boss fight

  • Full Break
  • Imperil
  • Fire or Ice Spells
  • Blind
  • Cheer
Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ci bossowie z trialów to są na stałe, czy jakoś na czas określony? Bo nie wiem, czy powinienem się jakoś spieszyć z Intangirem, czy mogę go zrobić swobodnie w przyszłości.

 

W ogóle rozbrajają mnie te poradniki, które sprowadzają się do używania Full Breaka, którego mają raptem dwie postacie z puli kilkuset. Mało to pomocne. Z drugiej strony tylko pokazuje, jak przegięte są niektóre postacie na tle reszty.

 

PS. Szlag by te Holy Crystale. Mam dwie czterogwiazdkowe postacie na 60 levelu i brak możliwości ich ulepszenia, bo za cholerę te HC nie chcą wypaść. Za to Sacred Crystal mam już cały stosik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...