Skocz do zawartości

Transformers Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

The Autobots learn of a Cybertronian spacecraft hidden on the Moon, and race against the Decepticons to reach it and learn its secrets, which could turn the tide in the Transformers' final battle.

 

Jak widać pojawią się Decepticony. Co ma wspólnego? Chociażby bohaterów głównych.

 

A co do miss kazachstanu, nie wiem czy wy też odnieśliście podobne wrażenie, ale:

 

Joanna%20Krupa7.jpgRosie+Huntington+Whiteley+CinemaCon+2011+Awards+BaCDfq6YZRQl.jpg

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Mi na pierwszej focie skojarzyła się z Parisem Hiltonem.

 

Milkiewicz nie udawaj (pipi)a, że nie wiesz o co chodzi. Pierwszy film nawet nieźle trzymał się realiów, w drugim wątki oryginalne mieszały się z chorą wyobraźnią Baya, a tutaj wygląda na to, że popłynęli już całkowicie. Co prawda w świetle tego ministreszczenia z imdb nabiera to jakiegoś tam sensu, ale ja oceniałem trailer, a w nim Transformersów mogłoby na dobrą sprawę nie być.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No kurde, bez przesady z tym sentymentem do poprzednich części. Boże, przecież to jest jakaś choroba - "nie będzie już tym samym co dwójka, ble ble ble" No i chyba bardzo dobrze, bo jakościowo to 2 plasuje się tak gdzieś między filmami Asylum.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj w markecie rzuciły mi się w oczy figurki z Dark of The Moon i zgadnijcie w co będzie zmieniał się Megatron. W ciężarówkę o_O

Do tego będzie miał jakiś fensi elo płaszcz (wygląda jak worek po kartoflach) zarzucony na ramię. Nie wiem kto to wymyślił, ale wyczuwam w tym posunięciu geniusz samego Baya. Optimus rywalizujący z Megatronem o miano króla tirówek ? Chociaż nie, na trailerze było widać, że teraz Prime ma skrzydła i jest półodrzutowcemblink.gif

 

Serio, lepiej jakby wszyscy zmieniali się w pistolety.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...