Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie się kompletnie nie podoba. Porównałbym to do źle dobranego tatuażu. Pokryłeś całą powierzchnię pada grafiką, o ile twarze są w miarę ok. (choć nie mój gust) to reszta jest niepotrzebna i nieczytelna. A nie myślałeś o czymś bardziej subtelnym? Powiedzmy o wrzuceniu grafiki tylko na jedną, odsłoniętą część pada?

 

Wybacz za wykorzystanie grafiki, ale na przykład coś takiego mam na myśli:

21bvjsz.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ale ten jack 3.5 to nie jest głupi pomysł. Ostatnio ogrywałem Halo 5 z synem na karku (jako widz), co by nie stresować innych domowników odgłosami laserków-blasterków ja grałem na słuchawkach pod optykiem, a syn przysłuchiwał się na kablu podpiętym do mojego pada :)

 

No i w końcu każdy w domu ma swojego dźoja, ja białego, córka wybrała moro zimowe, a syn ocean shadow (bo limitki z halo 5 nie znalazłem...)

 

Co do różnic, pad z mini jackiem ma BT, ten bez nie. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej forumowicze, czy posiada ktoś pada w wersji - Recon Tech? - https://www.microsoft.com/pl-pl/store/d/xbox-wireless-controller-recon-tech-special-edition/8rxdhlrqc2c8?icid=Cat-Xbox-ContentPlacement-1-Cambria

 

Jestem ciekawy jak się sprawdza w użytkowaniu, czy te gumowe uchwyty to zaleta czy wada? Chodzi mi o jakość gumy. Czy ten większy zasięg bluetooth jest prawdziwy czy tylko marketingowy pic na wodę?

Odnośnik do komentarza

Pady od Ski maja większy zasięg. Od teraz mój pad nie gubi zasięgu.

 

Dzięki za info. Czy mógłbyś sprecyzować o co chodzi z "Pady od Ski maja większy zasięg"? Trochę nie jestem w temacie i nie bardzo rozumiem, Ski to jakiś model pada czy co?

Albo prościej, której pady oprócz Recon Tech mają większy zasięg?

Odnośnik do komentarza

Miałem w sumie 2 sztuki wersji bez Jacka oraz elite.

Prawdę mówiąc nigdy nie było żadnych problemów z rozłączaniem, chociaż zasięg jest wyraźnie mniejszy niż np w 360tce.

 

Losowość tych disconnectów jest pewnie taka jak ze świerszczącymi S-kami...

 

Wczoraj nawet rozebrałem swojego pada elite bo na imprezie chyba ktoś podlał przyciski A i B piwkiem...

Wyczyściłem i jest ok- a przy tym mogę powiedzieć że ten kontroler ma w środku aż 3 płytki drukowane, wyjątkowo dobrze spasowane komponenty i szereg elementów tłumiących klikanie przycisków - props dla MS.

Szczególnie zaskakuje gniazdo jack- nie przylutowano go do pcb, tylko osadzono na elastycznych pinach, dzięki temu nie można go uszkodzić przy ciągłym podłączaniu/ odłączaniu słuchawek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...