Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, uber hiper pad jest jednak uszkodzony. Wczoraj coś mi nie pasowało już w FIFA, ale dziś zrobiłem test na pisaniu wiadomości i przyciski Y i X co któreś wciśnięcie nie reagują. No co za szajs sa 700 zł. Nie wierzę. Na stronie nie idzie go dodać aby złożyć reklamację.

Yebać MS.

  • Plusik 1
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Ktoś na reddicie wrzucał filmik z podobnym problemem. 

 

 

Inna osoba w komentarzach napisała, że miała to samo ale po kilku godzinach grania samo się naprawiło. W sumie jest to możliwe bo miałem kiedyś podobnie z nowym białym padem od s'ki - guide i A nie łapało za każdym razem i po dwóch dniach, jak już miałem reklamować, chyba się "wyrobiło" i problem zniknął. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, 20inchDT napisał:

No niestety pady MS to (pipi) jeżeli chodzi o wykonanie. Ja miałem ten sam problem z normalnymi padami. 2 w bundlu z(pipi)ane, przysłali kolejnego i też A nie reagowało na wciśnięcie. To, że coś takiego ma też miejsce w tak drogich padach to skandal. Jeszcze mają czelność odsyłać pady w zwykłej papierowej kopercie.

Generalnie pady są bardzo fajne ale awaryjność się zdarza. Mi też kiedyś gałkę ściągało (w zwykłym) i wysłałem w oryginalnym pięknym zielonym pudełku. Odeslali chyba nowego ale w folijce jakby z bundla w kopercie. Słabe.

 

Czyli Elite 2 wypada z wishlisty...

Odnośnik do komentarza

Ogarnia ktoś temat rękojmi? Niestety brałem w sklepie stacjonarnym Media Expert i prawa zwrotu 14 dni nie mam. Zamawiałem w sklepie internetowym, ale odebrałem w stacjonarnym i z niego jest paragon.

 

Serwis MS może się zachować frajersko i stwierdzić, że wszystko jest okej bo jak mocno się naciska to działają przyciski.

 

Człowiek chce sobie polepszyć życie, a tylko problemy z tego wychodzą.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie, na tym kończę. Ogólnie szkoda, bo pad sam sobie jest świetny i gra się na nim dużo lepiej niż na zwykłym. 3 próby by nie było, ale muszę wymienić swojego pada, a koszt pada + aku które mi padło, to z 350 zł, więc stwierdziłem, że już lepiej dołożyć i kupić elite 2. No ale widocznie nie jestem godzien go używać

Odnośnik do komentarza

Okej, na reddit wymieniają po 4 razy i to samo. Nawet już MS wydał oświadczenie, że coś jest na rzeczy i jakaś partia może mieć uszkodzenia. Tyle, że to w każdym zakątku świata zgłaszają, więc ta partia może oznaczać 90% pierwszego wypustu...

Odnośnik do komentarza

Zakupiłemm Elitę 2 i póki co żadnych problemów. Testowałem przyciski ABXY i nie mam tego zjawiska o których mowa wcześniej.

 

Jest to lekka ewolucja tego co pokazał Elitę 1. Jeśli ktoś ma tego pada to IMO nie ma co zmieniać, ja kupiłem bo mój aktualny elite już mocno zużyty - gałki wytarte, analogi troszkę latają, guma całkowicie odpadła, więc będzie robił za zapasowy.

 

Najbardziej oczywiście podoba mi się w Elitę 2 guma z przodu, chwyt jest zdecydowanie lepszy. Triggery mają teraz 3 stopnie a nie dwa, pomaga w strzelankach. Dostępne w każdej chwili 3 profile a nie dwa. 

 

Nie jestem jednak pewien co do tego akumulatora... oby za parę lat nie było problemu z żywotnością.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja też kupiłem Elite 2 i wszystko pięknie działa, ale po kablu.

 

Jak łączycie pada do Bluetootha? Ja mam w ustawieniach informację, że pad jest sparowany, ale mimo to jak go włączam to nie łączy się z komputerem.

Próbowałem usunąć/dodać urządzenie ponownie, zaktualizować sterowniki i różne inne rzeczy, które piszą w necie ale nic nie działa.

 

Raz czy dwa udało mi się sparować pada i pozostał połączony i można było grać, ale ogólnie to po sparowaniu wraca do tego powolnego świecenia jakby szukał kompa.

 

Płaciłem fizycznie w sklepie, więc zastanawiam się czy przysługuje mi zwrot/wymiana. Jutro mam zamiar się telefonicznie z MS skontaktować.

Odnośnik do komentarza

No jak widać nie jest zbędny bo nawet w padach za 7 stówek MS nie potrafi Bluetootha dobrze zrobić. Wyczytałem, że to jest grubszy problem po stronie MSowego firmware'u. Dziwne to tylko trochę, bo jakby rzeczywiście tak było to problem powinien dotyczyć wszystkich, a tak nie jest.

 

@PiPoLiNiO a jak u Ciebie było z łącznością Elite przez bluetooth?

 

Edit: Wymieniłem adapter Bluetooth i teraz wszystko pięknie działa. Pad marzenie.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...