Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Niedawno kupilem oryginalnego pada xbox one z Chin na morele.Najgorszy syf jaki moze byc to pad xbox one , po 10 minutach klei sie pod spodem i na calych rekach niczym klej pudapren, a przyciski juz na starcie sa luzne i rozklekotane. Ten pad Microsoftu to bubel patrzac na to z jak szemranego plastiku jest wykonany, ktory wydziela dziwnom substancje.. Najlepsze sprzet ma sony, to profesjonalna firma, starcza na lata, niestety pad ten nie jest wykorzystywany w grach na pc , sa problemy. Zeby bylo zabawniej tydzien wczesniej kupilem pada xbox 360 oryginalny na allegro, ostatni bo juz nie produkują, ten mial zuzyty dziwnie dzialacy dolny prawy trigger. Takze odradzam bo pady microsoftu to buble. Jak pady to tylko od sony, niestety nie sa dostosowane do gier na pc.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.09.2019 o 19:24, Yap napisał:

Ku.rwaaa? Dlaczego moj Elite nie dziala? Wlaczylem konsole (padem), a po chwili wylaczyl sie i ni uja nie moge go uruchomic. To nie wina baterii. Jakies doswiadczenia w tym obrebie ktos mial?

Zaktualizowałem go przez podłączenie do laptopa. Najwidoczniej pady (nie tylko Elite) czasem przy aktualizacji wyłączają się z jakiegoś dziwacznego powodu. Aktualizacja lub zabawa hard resetami pomaga.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.09.2019 o 13:08, Mędrzec napisał:

Niedawno kupilem oryginalnego pada xbox one z Chin na morele.Najgorszy syf jaki moze byc to pad xbox one , po 10 minutach klei sie pod spodem i na calych rekach niczym klej pudapren, a przyciski juz na starcie sa luzne i rozklekotane. Ten pad Microsoftu to bubel patrzac na to z jak szemranego plastiku jest wykonany, ktory wydziela dziwnom substancje.. Najlepsze sprzet ma sony, to profesjonalna firma, starcza na lata, niestety pad ten nie jest wykorzystywany w grach na pc , sa problemy. Zeby bylo zabawniej tydzien wczesniej kupilem pada xbox 360 oryginalny na allegro, ostatni bo juz nie produkują, ten mial zuzyty dziwnie dzialacy dolny prawy trigger. Takze odradzam bo pady microsoftu to buble. Jak pady to tylko od sony, niestety nie sa dostosowane do gier na pc.

Od Sony najlepsze! Tylko czasami w ronczkach penkajom!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Generacja się kończy, a ja dopiero kilkanaście dni temu przekonałem się do pada od One, chociaż miałem kilka krótkotrwałych podejść w ostatnich latach i jaram się mocno, że w końcu mogę skupić się na graniu, a nie na tym czym gram, wkur.wiając się na wady sprzętu. Wydaje mi się, że od premiery One S do dziś jeszcze bardziej poprawili bumpery i w tych najnowszych czarnych padach ala Xbox S (całe w macie, ze srebrno-metalicznym logiem Xbox; ja kupiłem takiego w zestawie z odbiornikiem pod Windows) jest już wystarczająco dobrze, bo na to narzekałem najbardziej, a teraz nie ma się do czego przyczepić. Jest to o tyle istotne, że bardzo dużo gram w PES-a, a bieganie triggerem to tak średnio w tej grze. Gumki na analogach też wydają się solidniejsze, raczej nie będą się ścierać, bo w padzie od S z okolicy premiery tej konsoli zaczęły się lekko "wyrównywać"/"wygładzać" po miesiącu z hakiem średnio intensywnego grania. Zewnętrzne akumulatorki to mesjasz, ale to już wiedziałem. Rozstawienie analogów również, ale do tego tez dopiero się przekonałem. Czułość analogów najwyższa półka, żadnych cholernych dead zone'ów. Jakość wykonania taka jak być powinna, czyli bardzo dobra, bez zarzutów.

Lepiej późno niż wcale, ale ból tym większy, że przez cały ten czas (z przerwami) gram na PC i do tej platformy jest to najlepszy pad pod każdym względem, nie wspominając o kompatybilności, bo ta z racji producenta musi być. Szkoda, bo przerobiłem już wiele "najlepszych" padów stricte do PC i DualShock'a 4, a mogłem mieć za to parę takich kontrolerów od Xboksa na zapas + Eneloopy z ładowarką. A te nowe modele padów to już chyba dość długo są na rynku, jeśli nie na krótko od premiery XOX (wersja nie-Scorpio).

Wiem, odkrycie na miarę "Ziemia nie jest płaska", ale do tej pory nie było to dla mnie takie oczywiste i wyżej stawiałem DS4, który ze swoim akumulatorkiem i zewnętrznymi sterownikami może spyerdalać. Tak jak zawsze odrzucałem xboksowego pada, tak teraz nie ma dla mnie słabych stron. Boję się tylko, że wraz z nową generacją MS pójdzie we wbudowane akumulatory, podobnie jak w nowym padzie Elite, bo mimo wszystko wolę wymienne aku. :/

 

#teamxboxonecontroller

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
40 minut temu, grzybiarz napisał:

a miał ktoś taki problem, że na kablu pad się wyłącza, a po blutaczu działa? :/

Nie, ale z opisu wynika, że gdzieś idzie Ci zwarcie po kablu - warto przyjrzeć się portowi USB (albo samemu przewodowi) i wymienić w razie potrzeby.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, yab napisał:

Oj kusi drugi raz wziąć. Jestem ciekawy jak z trwałością, bo u mnie te gumy odeszły w poprzednim :/

Na Allegro znajdziesz nakładki silikonowe na elitkę, polecam. Z 15zł, a ładnie przykrywa te gumy (u mnie zaczęły odchodzić pod wpływem ciepła w lato, założyłem gumę i jest git).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja już mam. Miałem też Elite 1, który uważałem za genialny pad. Niestety też zaczęła odchodzić guna, a potem pękł na trigerze.

 

2 jest... jeszcze lepsza Brak zielonych elementów Nakładki analogów mają inne wypustki, więc te od elite 1 nie pasują. Genialny patent z 3 poziomem blokady trigerów. Teraz skok jest dosłownie minimalny. Również 3 poziomy oporu analogów są genialne.

 

Jest chyba trochę lżejszy od 1 z akumulatorem. Samo wykonanie tip top. Niby te gumy są poprawione i mają się nie odklejać.

 

Wku wia jedynie jedna rzecz, ta sama co w 1. Mianowicie, nie da się kupić analogów. Nie ma co ukrywać, pada kupują Ci co dużo grają, po pół roku grzybki są wyślizgane strasznie, a nowych kupić się nie da. To jest totalna patologia ze strony MS.

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Wku wia jedynie jedna rzecz, ta sama co w 1. Mianowicie, nie da się kupić analogów. Nie ma co ukrywać, pada kupują Ci co dużo grają, po pół roku grzybki są wyślizgane strasznie, a nowych kupić się nie da. To jest totalna patologia ze strony MS.

 

 

Kiedyś dało się zamówić gałki/łopatki itd. do Elite 1 przez stronę serwisową Microsoftu. Musiałbyś tutaj dodać kontroler i sprawdzić, co się pokaże podczas próby generowania zlecenia serwisowego - https://account.microsoft.com/devices/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...