Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie 2 opcje są najlepsze: albo ten od Ski, na razie są tylko białe, pewnie po wyjściu konsol w innych kolorach jesienią pady też będą dostępne w innych kolorach lub Elite.

 

Jeśli zaś dla ciebie nie ma to znaczenia to najtańszą opcją będzie stara wersja.

 

Niedawno na oleole pad od Ski był za ok 221 zł z darmową dostawą.

Odnośnik do komentarza

Kupując elite napewno nie bierz go ze sklepu microsoftu bo tam dają 3 miesiące gwarancji na niego tylko.

 

Dziwne rzeczy opowiadasz. Kupiłem tam kumplowi pada przed świętami 2015. Wziął go ze sobą do UK. Zepsuł mu się analog w lipcu. Bez problemu zgłosił na czacie i  wysłał z UK do Niemiec. Dostał nowego. Skąd informacja o 3 miesiącach?

Odnośnik do komentarza

c) „Okres Gwarancji" w przypadku Konsoli Xbox One oznacza jeden (1) rok od daty zakupu przez Użytkownika, a w przypadku Akcesoriów – 90 dni od daty zakupu przez Użytkownika, z zastrzeżeniem postanowień art. 2 poniżej.

 

https://support.xbox.com/pl-PL/my-account/warranty-and-service/console-kinect-warranty


No tak, ale i tak jest dwuletnia odpowiedzialność sklepu, więc...

 

Nie sklepu MS, nie wiem jak to działa do końca ale są w polskim necie opisy ludzi, którzy kupowali bezpośrednio z sklepu ms i po trzech miechach mogli w dupę cmoknąć

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Zacytuj do końca.

 

c) „Okres Gwarancji" w przypadku Konsoli Xbox One oznacza jeden (1) rok od daty zakupu przez Użytkownika, a w przypadku Akcesoriów – 90 dni od daty zakupu przez Użytkownika, z zastrzeżeniem postanowień art. 2 poniżej.

 

2. Okres obowiązywania

Bez uszczerbku dla rękojmi, jaka może przysługiwać Użytkownikowi zgodnie z prawem krajowym właściwym dla Użytkownika, i o ile w prawie tym nie przewidziano dłuższego terminu, Microsoft udziela niniejszej gwarancji na okres jednego (1) roku od daty zakupu Konsoli Xbox One oraz na okres 90 dni od daty zakupu Akcesoriów od autoryzowanego sprzedawcy detalicznego.

 

 

 

U nas prawnie masz 24 miesiące rękojmi. Tak więc masz dwa lata. Może są kraje, gdzie taki okres nie jest uregulowany prawnie, więc peszek.

Edytowane przez JeDaj
Odnośnik do komentarza

Ależ u mnie dokładnie tak było. Pad był osobnym zakupem. Może coś się pozmieniało u nich? Może kwestia ludzika na czacie? Jak go reklamowałem, to rozmawiałem z kimś po angielsku. Może polski oddział ma jakieś wytyczne w tym temacie? Choć byłoby to bardzo dziwne. Nie wiem, nie znam się. Chciałem tylko napisać, że osobiście nie miałem problemu z reklamacją pada elite zakupionego w sklepie MS.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakieś silikonowe osłonki okrywające pada(o tak na przykład, z innym kolorem rzecz jasna: http://images.monoprice.com/productlargeimages/122043.jpg ) może ktoś polecić, czy raczej nie jest to aż tak popularne na stronce? Na allegro widzę za 10 i 20 zł, i te droższe na razie bardziej mnie interesują, między innymi przez nie zakrywanie loga X jakimś celownikiem  :oh_you:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Witam od jakiegos czasu bawię się hydrografiką, chciałbym zasięgnąć waszej opini, opinia mojej żony nie jest zbyt zadowalająca (twierdzi że to sprzęt rtv i nie powinno się go tak dewastować). Efekt nie jest jeszcze piorunujący ale nie wiem czy dalej warto się zagłebiać w temat hydrografiki czy po prostu sobie spasować. 8NaKVa.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...