Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Freaks and Geeks - Ogladal moze ktos? Jestem wlasnie na 10 odcinku. Fajny serial. Klimat lat 80'. No i Aptow oraz poczatki Franco, Rogena, Segela i paru innych. Cos w sobie ten serial ma. Po pierwszych 2-3 odcinkach bylem sceptycznie nastawiony ale im bardziej poznajemu bohaterow, tym serial lepiej wchodzi. Polecam.

To jeden z najlepszych seriali ever? No raczej.

Odnośnik do komentarza

Panowie, prośba o radę jak ogarnać router pod netflixa? Czy to na speedtest.net czy na teście ustawień sieciowych w PS4 mam DL 35-40MB / UP 8MB. Net to VDSL od Orange. Wszystko na tym śmiga elegancko, natomiast w ustawieniach Netflixa przy teście połączenia mam jakże kosmiczny wynik max 8MB. Router to nowy funbox 2.0 Połączony po WIFI z tv (router spoko - działa już w WiFi a/b/g/n/ac). TV tez obsługuje ac, Wifka w pasmie 5GHz. Netflix działa ale w czym problem, materiały w 4K muszą się "rozpędzić" za nim faktycznie widać to 4K. Generalnie jak odpalam jakiś materiał w 4K, to widać, że startuje powiedzmy w 720p po chwili zmienia jakość na 1080p, zaraz wrzuci 1440, i po chwili 2160p, gdzie też nie trzyma non stop tych 2160p bo widać, ze rozdziałka spada podczas oglądania do niższych wartości i tak skacze raz w gore, raz w dol. Jak odpalę Netflixa z poziomu PS4 to samo w teście połączenia, a PS4 podpięte do routera po kablu. Z Youtubem takich cyrków nie mam, jak odpalę coś w 4K to odpala od kopa.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Od nowego roku zabraknie w netflixie tych filmów.

 

 

  • Czy leci z nami pilot?
  • American Beauty
  • Legenda telewizji
  • Gliniarz z Beverly Hills
  • Gliniarz z Beverly Hills II
  • Przypadek 39
  • Złap mnie, jeśli potrafisz
  • Chinatown
  • Zakładnik
  • Eurotrip
  • Flight
  • Footloose
  • Forrest Gump
  • G.I. Joe: Odwet
  • G.I. Joe: Czas Kobry
  • Operacja ‚Hamburger
  • Grease
  • Stary, kocham cię
  • Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki
  • Indiana Jones i Ostatnia krucjata
  • Indiana Jones i Poszukiwacze zaginionej Arki
  • Indiana Jones i Świątynia Zagłady
  • Jack Reacher: Jednym strzałem
  • Jackass 3D
  • Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
  • Wredne dziewczyny 2
  • Mission: Impossible
  • Mission: Impossible – Ghost Protocol
  • Mission: Impossible II
  • Mission: Impossible III
  • Dzień dobry TV
  • Na Maloom Afraad
  • Nacho Libre
  • No Strings Attached
  • Old School: Niezaliczona
  • Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
  • Sztanga i cash
  • Paranormal Activity 2
  • Paranormal Activity 3
  • Rango
  • Rzymskie wakacje
  • Szeregowiec Ryan
  • Strzelec
  • Wyspa tajemnic
  • Star Trek
  • Star Trek: W ciemność
  • Star Trek VIII: Pierwszy kontakt
  • Bulwar Zachodzącego Słońca
  • Super 8
  • Dyktator
  • Ojciec chrzestny
  • Ojciec chrzestny II
  • Dziewczyna moich koszmarów
  • Ostatni władca wiatru
  • SpongeBob Kanciastoporty
  • Terminal
  • Truman Show
  • Lara Croft: Tomb Raider
  • Tomcio Grubasek
  • Top Gun
  • Nieoczekiwana zmiana miejsc
  • Transformers
  • Transformers 3
  • Transformers: Zemsta upadłych
  • Prawdziwe męstwo
  • Wojna światów
  • Zoolander
Odnośnik do komentarza

Ale lipa :/ najbardziej szkoda gliniarza, indiany i ojca chrzestnego. Lubie sobie czasem odswiezyc. Rozumiem, ze to kasacja bezpowrotna?

 

Freaks and Geeks - Wczoraj skonczylem. Bardzo fajny serial. Szkoda, ze trafil chyba w zlych czasach z premiera i po 18 odcinkach z niego zrezygnowali :< Troche magii w nim jest. 8+/10

Odnośnik do komentarza

czasem filmy wracaja, ale gdzies czytalem ze netflix coraz mniej jest chetny do przedluzania umow  z wytworniami bo woli ten hajs przeznaczyc na wlasne produkcje

 

przydalby sie jakis serwis filmowy na wzor spotify, gdzie jest praktycznie wszystko czego chcesz 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Banny polecam czasem przeczytać poprzednią stronę tematu.

 

The OA - całkiem solidne tzw mystery drama. Tematyka jakby nie patrzeć dość kontrowersyjna, ale dobrze mi się oglądało do samego końca.

Początek mega powolny ale potem jest lepiej.

 

chociaż sama idea 'stawania się' aniołami nie do końca mi siadła, za to tego 'tańca', który potrafi ludzi zza grobu wyciągać i otwierać portale do innych wymiarów już jak najbardziej

 

Jak ktoś lubi projekty autorskie Brit Marling

 

https://www.youtube.com/watch?v=QlPfAYpnpuw

https://www.youtube.com/watch?v=tAxLygJqunA

 

to powyższy serial też powinien się spodobać.

Poza tym jest tylko 8 odcinków.

 

7/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem żeby skorzystać z darmowego miesiąca to muszę podpiąć kartę? Czy mogę odpiąć od razu i zrezygnować z odnowienia subskrybcji nie tracąc tego darmowego miesiąca, czy jednak muszę pilnować czasu?

Nie mogę znaleźć odpowiedniego posta, a Twój brzmi podobnie, więc cytuję :)

Właśnie zrezygnowałem z usługi. Ale Netflix będzie działał do 28 stycznia, bo do wtedy mam opłacony abonament. Ktoś wyżej pisał, czy trza się pilnować i dzień przed zrezygnować, czy jeszcze można korzystać póki opłacone. Tak, można korzystać.

Odnośnik do komentarza

Hej działa wam na appce w tv szajsunga Netflix? Godzine temu nagle się wyłączył i nic. Inne appki chodzą piknie.

Mi przestał działać już jakiś czas temu w TV, ale Sony, aktualnie nie wiem czy coś się zmieniło od tego momentu, bo jak przestało działać, to zacząłem oglądać na konsoli.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...