Skocz do zawartości

Wasteland 3


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.09.2022 o 22:10, Dalhi napisał:

Na XSX jest 60 klatek klatek :xboss:.

Gram teraz w to drugie DLC i nie jestem do niego przekonany. Trochę mnie irytuje ten patent na w którym trzeba zapitalac po całym pomieszczeniu żeby wyłączać przełączniki które blokują windy/kanały skąd wyłażą kolejne fale mobków.

Wydłuża to potyczki i jak coś się spartoli to tego g..na na planszy jest od groma.

Sam wątek jest pokręcony i tu może za wcześnie na ocenę. Tylko mnie ten nowe mechaniki wpipi.

Pierwsze DLC ( bitwa o steeltown) przechodziłem po słabym Denver i jeszcze w miarę się broniło, choć już tam wprowadzili motyw z falami mobków i bieganiem za przełącznikami, tak w drugim DLC przegieli pałę. Program jeszcze jutro chwilę, ale coś czuję że odpuszczę ten fragment i wrócę do głównej historii.

 

No ja dość szybko w steeltown wylaczylem te panele ale świadomość że mogłoby być więcej tych fal sztucznie wydłużających starcia trochę mnie przeraża. 

Ja po Steeltown pojechałem do Aspen i mam taki gear oraz level że gwałce przeciwników 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, standby napisał:

No ja dość szybko w steeltown wylaczylem te panele ale świadomość że mogłoby być więcej tych fal sztucznie wydłużających starcia trochę mnie przeraża. 

Ja po Steeltown pojechałem do Aspen i mam taki gear oraz level że gwałce przeciwników 

Plansze w steeltown są małe, dotarcie do przełączników tokwestia dwóch tur.

Wjedziesz do góry Cheyenne gdzie rozgrywa się akcja kultu świętej detonacji to... sam się przekonasz.

Podobno są tacy którym taki obiektowy dodatek do walki odpowiadał. Pewnie bym się zgodził gdyby to było nieco bardziej stonowane jak w Steeltown.

Odnośnik do komentarza

Fajnie po dotarciu do mojej kwatery strażników 

Spoiler

Cordite mnie opuścił, jedna z ważniejszych moich postaci

Kurwa nienawidzę takich motywów to samo było w suikoden 2 gdzie jeden z bohaterów był w ostatniej fazie niedostępny, chuj w dupę twórcom za takie kurwa zjebane pomysły, coja teraz kurwa mam zrobić ? Czekają mnie zapewne ciężkie walki a on miał prawie najlepszy gear w mojej drużynie 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Miałem całkiem dobre zakończenie. Trochę ciekawi jakie jest przy drugiej ścieżce. Na pewno rozczarowała ostatnia walka która była dość prosta, bez żadnej specjalnej muzyki jak inne i bez charakteru. Świetna gierka warta tych 5 dyszek jakie za nią dalem. Został mi tylko dodatek do ogrania ale trochę z nim poczekam, bo zdecydowanie mi się przejadła:D Jeżeli ktoś nie jest wybredny na grafikę ( ta jest tutaj ohydna) lubi turówki oraz ma poczucie humoru to gra jest idealna dla niego. Świetnie się bawiłem aczkolwiek sporo było bugow które wkurzały. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gregorius napisał:

Przez te pierdolone bugi i artefakty nawet nie skończyłem tego.

Pierwszy raz grałem ładnych kilka miesięcy po premierze i było ok, teraz ograłem drugi raz i w zasadzie problemów technicznych nie uświadczyłem... No może poza jednym wyjątkiem gdzie w trakcie walki kilka razy jedna postacią nie mogłem wybrać celu do atak kursor blokował się na tej postaci, ale wybranie innego członka drużyny i powrót do tej poprzedniej postaci ratował sytuację.

Poza tym nic co by się rzucało w oczy i utrudniało wykonanie choćby jednej misji.

 

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.10.2022 o 10:12, Dalhi napisał:

Pierwszy raz grałem ładnych kilka miesięcy po premierze i było ok, teraz ograłem drugi raz i w zasadzie problemów technicznych nie uświadczyłem... No może poza jednym wyjątkiem gdzie w trakcie walki kilka razy jedna postacią nie mogłem wybrać celu do atak kursor blokował się na tej postaci, ale wybranie innego członka drużyny i powrót do tej poprzedniej postaci ratował sytuację.

Poza tym nic co by się rzucało w oczy i utrudniało wykonanie choćby jednej misji.

 

 

Na czym grałeś? Pamiętam, że na premierę tytuł był niegrywalny na konsolach i musiałem zaczynać od nowa z wersją na PC. Zdodatkami warto się zapoznać czy nic specjalnego?

Pytam, bo jest promocja na xboxa - Wasteland 3 Colorado Collection za 52,24 zł. Na gog wołają 200 zł za taki zestaw, a sklepy z cdkeyami mają najtaniej za ok 80 zł.

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Elitesse napisał:

 

Na czym grałeś? Pamiętam, że na premierę tytuł był niegrywalny na konsolach i musiałem zaczynać od nowa z wersją na PC. Zdodatkami warto się zapoznać czy nic specjalnego?

 

Wyłącznie na XSX, te kilka miesięcy to mógł być i rok po premierze, musiałbym sprawdzić dokładnie. Na tę chwilę gra chodzi stabilnie, w zasadzie bez błędów poza drobnymi glitchami.

Co do dodatków to o ile pierwszy jest w miarę ok, tak ten drugi Cult of the Holy Detonation moim zdaniem wprowadza kompletnie nietrafione mechaniki walki i dość srogo się odbiłem. Podstawowa gra jest rewelacyjna to dla mnie tytuł na miarę Fallout 2, natomiast DLC moim zdaniem można pominąć.

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dalhi napisał:

Wyłącznie na XSX, te kilka miesięcy to mógł być i rok po premierze, musiałbym sprawdzić dokładnie. Na tę chwilę gra chodzi stabilnie, w zasadzie bez błędów poza drobnymi glitchami.

Co do dodatków to o ile pierwszy jest w miarę ok, tak ten drugi Cult of the Holy Detonation moim zdaniem wprowadza kompletnie nietrafione mechaniki walki i dość srogo się odbiłem. Podstawowa gra jest rewelacyjna to dla mnie tytuł na miarę Fallout 2, natomiast DLC moim zdaniem można pominąć.

 

Piękne dzięki za informacje. Na premierę to był naprawdę dramat. Gra chodziła (albo raczej nie chodziła) gorzej niż CP77. Diabelnie wciągająca i dobra jak klasyczne Fallouty jednak z dużymi problemami technicznymi czego pozbawiona była wersja na PC. Gra potrafiła kilkukrotnie wysypać się do dasha konsoli. Jeżeli te dodatki są aż tak słabe, to chyba też odpuszczę.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...