Skocz do zawartości

Wasteland 3


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio gram w to na XSX i przyznam że na razie gra działa poprawnie i nawet większych błedów nie zauważyłem, choć jestem dopiero po mniej więcej dwóch godzinach. Była jakaś większa aktualizacja końcem stycznia.

Swoją drogą bardzo dobry tytuł, trochę miałem obawy co do sterowania kontrolerem ale niesłusznie. Gra się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Wydaje się że na nowych generacjach gra jest już w dobrym stanie technicznym, pisze z perspektywy Xboxa ale myślę na Playstation jest podobnie.

Już ładne parę godzin za mną, raz się gra wykrzaczyła do menu ale kombinowałem z podmianą drużyny i ekwipunkiem wtedy i żasnego progresu nie straciłem.

Jak na nowe standardy to loadingi są stosunkowo długie, ale to tylko góra parwnaście sekund. Człowiek szybko się do dobrego przyzwyczaja.

Na tę chwilę mogę polecić rozpoczęcie rozgrywki jeżeli komuś w okolicach premiery dokuczały błędy. Gra jest zacna, krótko mówiąc.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

A jak w to gra się na padzie? Gierka jest dobrze pod to przemyślana czy tak jak porty z PC (np. Orginal Sin 2). 

Nie mam porównania do wersji PC ale jest dobrze, a nawet lepiej niż się spodziewałem. Na konsoli chyba nie grałem jeszcze w żadnego izometrycznego rpg i jestem dość pozytywnie zaskoczony. Może to kwestia gry a nie próbowałem ani DoS 2  czy PoE 2 i ciężko porównać.

Wiadomo sterowanie po ekwipunku jest upierdliwe, ale to dotyczy w zasadzie wszystkich gier.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wejdź do MS Store i tam w tą strzałkę na dół (prawy górny róg), będziesz miał pliki do pobrania i aktualizacje, ale nie zawsze się tu pokazuje, zobacz czy masz grę w ostatnich aktywnościach, jak tak to kliknij na nią i u góry zamiast graj na niebieskim tle powinno być pobierz aktualizację albo samo się powinno zacząć aktualizować.

Mi tak znajduje, ale to raczej tylko chodzi o to, żeby znaleźć grę w Windows Store, więc pewnie jak wpiszesz w wyszukiwarkę, znajdziesz grę i klikniesz na nią będzie ten sam efekt.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 28.09.2016 o 18:56, Bansai napisał:

DAY FUCKIN' ONE :banderas:
Ale sie jaram :fsg:

 

Dobrze wchodzi, to fakt Twórco tematu.

Pytanko do osób, które ograły "dwójkę" i "trójkę" - czy po ostatniej części poprzednia jest znośna do ogrania?

Pytam abstrahująco, ponieważ ogrywam aktualnie Witchera 2 po grubo ponad setce godzin w W3 i drewno jest mocno trudne do przeżucia; chwilami robię przerwy na fajka, mimo że nie palę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...