Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że robi się chyba jednak zbyt śmiesznie (patrząc na wrzutkę krupka) i przy okazji zbyt późno. Miło było wrócić choć na chwilę do czasów jak nie nadążało się odpisywać i czytać.

Zmęczyłem się max, jednak to już nie te lata, lecę spać.
 

Spoiler

Dobranoc i jebać PiS   

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, balon napisał:

Ja pierdole kolejny, wy naprawdę macie jakąś schizę. Tak to żarciki, dystansik, komiksy, a nagle jaka spinka, za porównanie do sknery. Przecież to żart, już  x razy opisałeś, to dlaczego nie kupisz domu, dokładnie rozpisywałeś swoje determinacje w tym zakresie. Nie mieszkasz przecież w baraku, a w kozak mieszkaniu w drogim mieście…

No ale może, to jakiś czuły punkt, więc z góry przepraszam i już nie będę. 

@_Red_!

@balon lata po PW i wszystkim pisze, ze tak naprawde to nie przeprasza, ale napisal tak, bo jestes zeswirowanym sknerusem-poznaniakiem i boi sie o wlasne zycie.

Chyba tego tak nie zostawisz mordeczko?

Odnośnik do komentarza

Napierdalanka werbalna niczym kłótnie dwóch pato-madek przy osiedlowej piaskownicy :rofl:

- Ej lambadziaro, mój Mariusz jeździ golfem VII i pracuje w N-I-E-M-C-A-C-H

- Chuja się znasz Dżesika bo mój mnie wozi lexusem a na wakacje jedziemy do M-A-L-E-Z-J-I

 

 

Ten Glapa to jest jednak przekozak. Jedną decyzją tak wpłynąć na klimat na forumku.

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, balon napisał:

Myślę, że robi się chyba jednak zbyt śmiesznie (patrząc na wrzutkę krupka) i przy okazji zbyt późno. Miło było wrócić choć na chwilę do czasów jak nie nadążało się odpisywać i czytać.

Zmęczyłem się max, jednak to już nie te lata, lecę spać.
 

  Ukryj zawartość

Dobranoc i jebać PiS   

 

Ale co ty masz do PiS? 

 

Nie pamietasz jak za platformy na smieciowach ludzie tyrali? 

 

Teraz kazdy ma min te 4tys zl i idzie za to zyc i odlozyc nawet cos mozna. A komoruski? Najgorssy prezydent. Duda jak i jego zona to przynajmniej sie prezentuja jakos. A o to chodzi chyba?

 

Mi sie o wiele lepiej teraz zyje, niz za platformy. Do tego wsparcie rodzin,co mi - przyszlemu ojcu bardzo pomaga. 

 

Odpowiedz sobie na pytanie, ile dala ci platforma, a ile zabrala z Rostowskim na czele, a potem na serio pomysl, kogo jebac.

 

Ps. Glosowanie ja KO, to glosowanie przeciwko suwerennosci. Nic mnie tak nie wkurza, jak straszenie PiSem, gdzie za ich rzadow buduja sie osiedla, drogi, ogrombe inwestycje jak gazoport w swinoujsciu czy przekop mierzeji wislanej. 

 

Trzeba byc ignorantem, by tego nie widziec i srac do swojego gniazda

 

Edytowane przez maniekboy
  • Haha 2
  • beka z typa 2
  • WTF 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, maniekboy napisał:

Ale co ty masz do PiS? 

 

Nie pamietasz jak za platformy na smieciowach ludzie tyrali? 

 

Teraz kazdy ma min te 4tys zl i idzie za to zyc i odlozyc nawet cos mozna. A komoruski? Najgorssy prezydent. Duda jak i jego zona to przynajmniej sie prezentuja jakos. A o to chodzi chyba?

 

Mi sie o wiele lepiej teraz zyje, niz za platformy. Do tegj wsparcie rodzin,co mi - przyszlemu ojcu bardzo pomaga. 

 

Odpowiedz sobie na pytanie, ile dala ci platforma, a ile zabrala z Rostowskim na czele, a potem na serio pomysl, kogo jebac.

 

Ps. Glosowanie ja KO, to glosowanie przeciwko suwerennosci. Nic mnie tak nie wkurza, jak straszenie PiSem, gdzie za ich rzadow buduja sie osiedla, drogi, ogrombe inwestycje jak gazoport w swinoujsciu czy przekop mierzeji wislanej. 

 

Trzeba byc ignorantem, by tego nie widziec i srac do swojego gniazda

 

Na kredyt i za czyjeś (społeczeństwa) pieniądze to sobie można tak rządzić tylko problem jest taki, że kiedyś to trzeba spłacić.

Niestety Polska nie ma aż tak silnej gospodarki żeby wytrzymać zadłużenie PKB na poziomie Japonii czy nawet USA.

Odnośnik do komentarza
Teraz, BRY@N napisał:

Na kredyt i za czyjeś (społeczeństwa) pieniądze to sobie można tak rządzić tylko problem jest taki, że kiedyś to trzeba spłacić.

Niestety Polska nie ma aż tak silnej gospodarki żeby wytrzymać zadłużenie PKB na poziomie Japonii czy nawet USA.

Ja sie ciesze, ze rata kredytu mi spadnie. Wiecej w kieszeni zostanie

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, BRY@N napisał:

Na kredyt i za czyjeś (społeczeństwa) pieniądze to sobie można tak rządzić tylko problem jest taki, że kiedyś to trzeba spłacić.

Niestety Polska nie ma aż tak silnej gospodarki żeby wytrzymać zadłużenie PKB na poziomie Japonii czy nawet USA.

 

Ale my się nawet nie ocieramy o takie poziomy zadłużenia w relacji do PKB.

Odnośnik do komentarza

Tu nie inflacja, a rozlam miedzy najbogaszym 5% spoleczenstwa, a spora czescia ludzi na granicy ubostwa. Uwazam, ze te nierownosci powinien PiS wyrownac wprowadzajac wyzsze podatki dla najbogatszych. Janosikowe w wysokosci min 60%.

Bogaci tego nawet nie odczuja. Wolniej beda im oszczednosci rosnac. Za to najbiedniejsi beda mielo szanse na taki sam start, jak beda mieli finansowane mieszkania socjalne, komputery pomagajace wejsc w informatyzacje kraju, stypendia naukowe, darmowe podreczniki, obiady w szkolach i wycieczki. 

 

Taki Balon w ostatecznosci by wyrownac taki podatek przeskoczy z paliwa Ultimate na zwykla 95 czy 98

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, maniekboy napisał:

Ale co ty masz do PiS? 

 

Nie pamietasz jak za platformy na smieciowach ludzie tyrali? 

 

Teraz kazdy ma min te 4tys zl i idzie za to zyc i odlozyc nawet cos mozna. A komoruski? Najgorssy prezydent. Duda jak i jego zona to przynajmniej sie prezentuja jakos. A o to chodzi chyba?

 

Mi sie o wiele lepiej teraz zyje, niz za platformy. Do tego wsparcie rodzin,co mi - przyszlemu ojcu bardzo pomaga. 

 

Odpowiedz sobie na pytanie, ile dala ci platforma, a ile zabrala z Rostowskim na czele, a potem na serio pomysl, kogo jebac.

 

Ps. Glosowanie ja KO, to glosowanie przeciwko suwerennosci. Nic mnie tak nie wkurza, jak straszenie PiSem, gdzie za ich rzadow buduja sie osiedla, drogi, ogrombe inwestycje jak gazoport w swinoujsciu czy przekop mierzeji wislanej. 

 

Trzeba byc ignorantem, by tego nie widziec i srac do swojego gniazda

 

 

Jak miło poczytać głównego adresata kiełbasy wyborczej :wub: 

 

Czy już sztucer na armię niemiecką Tuska zakupiony?

 

Dla przypomnienia:

1508833879_anavse_fb_plus.thumb.jpg.7862da7fbf4e2d2901d5951defa7fa5e.jpg

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rudiok napisał:

 

Jak miło poczytać głównego adresata kiełbasy wyborczej :wub: 

 

Czy już sztucer na armię niemiecką Tuska zakupiony?

 

Dla przypomnienia:

1508833879_anavse_fb_plus.thumb.jpg.7862da7fbf4e2d2901d5951defa7fa5e.jpg

Ja oceniam moj standard zycia. Wiec pluj sobie smialo dalej. 

 

Uwazam, ze zyje mi sie o wiele lepiej, wiec nie mam zamiaru wracac do Tuskowej drozyzny, osmiorniczek i afer jak z Amber Gold. Dlatego PiS jest najlepsza opcja - sorry, taki mamy klimat

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...