Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny bajer sobie odkryłem, a mianowicie wlazłem sobie na stronę social club i można zrobić zakupy, kupić jakieś bułki, wędliny, naboje i wszystko to dostajesz w grze - oczywiście jeśli masz kasę. Niby nic, a cieszą takie smaczki, no i wygoda przede wszystkim, ktoś się nudzi, może sobie w robocie pooglądać - ciekawe czy aplikacja też zapewnia takie luksusy?

Odnośnik do komentarza

Jade se konikiem w Valentine co by zrobić coś z wlosami. Nagle z salonu wypada typ przez okno i koles go dosiada klepiac po mordzie, aby sie odwalil od jego kobiety. :dynia:

 

Mialem okazje interweniowac ale z poziomu konia to tak komiczne wygladalo ze parsknalem tylko na sam widok :ragus:

 

Rockstary wy miszcze. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, II KoBik II napisał:

Te stękanie o brak podrozy, a później wyjaśnienie typa ze tak naprawdę huya zagrał bo nawet nie doszedł do wybrania sposobu podrozy z obozu. :reggie:

 

Bo simsy, bo paski, bo trzeba jesc, bo trzeba klepac konia.. Qurwa BO TRZEBA GRAC :dafuq:

 

Po prostu widac, ze wiekszosc starych ciuli graczykow nie ma czasu na gierki i chce przeleciec ja na pelnej kuhwie. Po co zabieracie sie za takie gry? Fortnite meczyk pyknij, stuknij zonke i lulu, bo dalej trzeba splacac kredyt. :ragus:

 

powinni te bomby prawdy drukować na okładce stealbooka

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ficuś napisał:

 

Btw nie umniejszajac rockstar zawsze bede ciekaw jakby wygladaly gry i branza jakby wiecej firm mialo przywilej robienia tytulu przez tyle lat w tyle osób i z takim budzetem

 

Jak Crackdown 3, FInal Fantasy XIII, Final Fantasy XV i Mass Effect Andromeda.

 

Jednym jest mieć czas, a drugim umieć z niego skorzystać.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Szymek_PL_ napisał:

Wy piszecie o niedźwiedziu że jakieś uniki, obrazenia po pazurach i wgl Leos Di Caprio. Dostal serie z karabinku która go nie powstrzymała i od razu połknął moją głowę. Jest tu jakaś rolka czy tylko ten skok??

Jest rolka. Podczas celowania wcisnij O + kierunek :x

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, bebbop napisał:

Jest rolka. Podczas celowania wcisnij O :x

Dzięki..tak myślałem że gdzieś podczas celowania ale dojechał mnie tak szybciutko że nie było szans na reakcję.

Ależ pięknie się prezentuje to boczne poruszanie koniem i wystartowanie sprintem :)

zakupione ulepszenia do obozu przechodza do następnego??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...