Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej forumku!

Z pamiętniczka randoma:

26.10 - RDR2 wychodzi na konsolę, ale usilnie gram w AC:O i wzbraniam się przed jakimikolwiek informacjami na temat mesjasza. Z uporem maniaka staram się nie przyjmować nowej gry R* do wiadomości i świadomości. Oszukuję się sam że RDR2 może poczekać.

 

27.10 - czytam o mesjaszu na forumku. Zachwytom nie ma końca. Ponadto koledzy w pracy już grę kupili i mega zachwalają. Nadal staram się nie myśleć o przygodach na Dzikim Zachodzie i skupiam się ma starożytnej Grecji i polowaniu na Kultystow.

 

28.10 - Budzę się rano. Wracają mi wspomnienia z pierwszego rdr i dziesiątek godzin eksploracji, jeżdżenia bez celu i tego niesamowitego klimatu, zwłaszcza podczas burzy lub nocnych wypraw. Wieczorem zaglądam na forumek. Zachwytom nadal nie ma końca...

 

29.10 - Silnej woli i chęci skupienia się tylko na Assassynie wystarczyło mi na trzy dni.. nie wytrzymałem, pojechałem do sklepu i kupiłem mesjasza.

 

20181029-142817.jpg

 

Edytowane przez SebaSan1981
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, SebaSan1981 napisał:

29.10 - Silnej woli i chęci skupienia się tylko na Assassynie wystarczyło mi na trzy dni.. nie wytrzymałem, pojechałem do sklepu i kupiłem mesjasza.

 

20181029-142817.jpg

 

W UK widzę prawilnie, @SebaSan1981 jedzie sobie do sklepu 3 dni po premierze i zawija bez problemu Ultimate a u nas jak chlewie obsranym gunwem. Nie dość że Ultimate miał tylko RTV-EURO to jeszcze w śladowych ilościach :mad: Jedyne gdzie można dzisiaj kupić to od januszy na allegro za 549-599 sku$@$!syny :shotgun:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Sorry Winietu, co zrobić... mnie nie winić. Ale była spora kolejka w Game, tak na oko to gdzieś w drugiej dziesiątce stałem i wszyscy jak jeden mąż brali te "ultimejty". Nawet dziewczyny kupowały! Do bani ze w naszym kraju nawet dystrybucja wersji z dodatkami traktowana jest po macoszemu :(

Odnośnik do komentarza

Przy okazji sam sobie odpowiadam na pytanie co oznacza przerywana linia w około miasta.

 

Pamiętajcie. Jak nie chcecie mieć Bounty podczas rabowania:

- maska

- inny zestaw ciuchów, nieznany dla lokalnych

- nie rzucająca się w oczy broń - 

- koń - nie swój bo Cie zidentyfikują

 

Howdy cowboy's ! Yiiiihaaaa

 

xr9fi2q6g4v11.jpg

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zwiedzam dzisiaj polnocny wschod mapy i kur wa jakie tam sa miejscowki :obama:

 

Ktos juz znalazl meteoryt? xD

u3dMKFr.jpg


 

Spoiler

 

Wodospad, domek na krawedzi skarpy w ktory (pipi)nal meteoryt, spora jaskinia pelna psycholi, porabanych zwolk i glow nabitych na jakies wlocznie i jakas jakby elektrownia do ktorej niestety nie mozna wejsc

MyJtPjJ.jpg

 

qe0ZCni.jpg

 

QxY7pUv.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie sledzilem ostatnich 100 stron ale chcialbym napisac:

 

kurła to takie gry teraz robio? :nosacz:

 

Ale sztos szczęka na podłodze, tyle możliwośći. Moje hobby ostatnio to zbieranie babek z dróg, które zabladzily albo koń im zdechł, pytaja czy podwioze do domu, a jakze oczywiscie. Wsiadaja mi na kucyka, jedziemy sobie do lasu, ona mowi ze to nie tedy, ja milczenie, wjezdzamy glebiej do lasu, zsiadam z konika, krępuje ja sznurem, szukam w okolicy wilka/niedzwiedzia lub innego aligatora, zostawiam ja w okolicy zwiazana, odpalam fajka w grze i sobie ogladam co sie dzieje. Ehhh cudowny sandbox :fsg:

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ten filmik, co wczoraj wrzuciłem, oburzył jakiegoś gostka - tak bardzo, ża napisał pod nim komentarz - "I will not buy this game because of this shit."
Odpisałem, że o co mu chodzi, przecież to nie gra, tylko ja to uczyniłem, ciekawe czy odpisze.
Ale kliknąłem na jego profil no i wszystko jasne - Hindus :D

Poniżej wrzucę jeszcze raz w spoiler dla tych, którzy nie kojarzą :)

 

Spoiler

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Napad na chatę z Javierem, idziemy i Javier poważnym tonem mówi że 

 

ta rodzina przebywała w odosobnieniu tak długo że wykreowała swój wlasny dialekt. Ja już myślałem będzie jakiś creepy motyw w stylu wzgórza mają oczy a okazało się że to typowe wieśniaki z tekstami typu "Osz ty w piz.du", "trza to ugasić" albo "wykończyć psubrata" XDDD

 

Uwielbiam że ta gra mimo poważnego tonu ma komiczne momenty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...