Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Wojtq napisał:

Po wielu trudach udało mi się dzisiaj obrobić tyły apteki w Valentine. Poszedłem za radami forumka i przebrałem się w zupełnie inne ciuchy, przyjechałem na innym koniu i kryjąc gębę za maską zagroziłem aptekarzowi nowym pistoletem. Udało mi się przejść z nim do meliny na zapleczu, gdzie urządziłem 4 strzałową rozpierduchę. W momencie gdy zgarniałem kasę ze stołu, to byłem poszukiwany jako nieznany sprawca, ale jak wybiegłem z apteki (zaraz po aptekarzu, któremu nic nie zrobiłem) wskaźnik pokazał, że to Artur Morgan jest poszukiwany. Nie wiem o co chodzi, ale co ciekawe - grzywna wyniosła tylko 6,50$. Wygląda na to, że nie policzono mi za poczwórne morderstwo bandytów, a jedynie za włam z bronią.

 

No wczoraj po takiej akcji wyszedłem z bounty 130$. Właśnie próbuje to rozkminić bo mi coś nie idzie i zawsze wiedzą, że to ja. Nowe ciuchy, chusta i dalej rozpoznano. Chyba, że konia poznali chociaż zostawiłem go przed Valentine.

Jeszcze pytanie o sejf. Czy udało Ci się do niego dostać? Bo jest tam w środku :D

 

 

13 godzin temu, balon napisał:

Wytworzyłem trochę rożnej amunicji przy ognisku. Jak mogę ją użyć/załadować do broni?

 

Samo się ląduje. Zmieniasz amunicję w menu wyboru broni L1 - strzałki  na bok < > 

 

 

Ciekawostka co do przewożenia skór - skór średniej wielkości np po wilku można mieć sporo. Sam miałem załadowane chyba z 5 skór. Jedna na drugą. Na to można położyć jeszcze dużą skórę ( np Bizon ) albo jakieś truchło.

Wczoraj miałem taką sytuację, że zostawiłem konia z dużą skórą i poszedłem coś działać. Koń przybiegł do mnie bez skóry na koniu ale miałem skórę w inwentarzu !

 

Trzeba sprawdzić, czy to nie jest tylko wizualizacja, a ilość skór jest ograniczona faktycznym miejscem w torbie. Czyli np mogę mieć 5 skór z bizona.

Edytowane przez MeL
sejf
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Faka napisał:

Swoją drogą, wiecie gdzie można znaleźć kryminalną książkę dla Hosea? To w sumie żadne zadanie, a jedynie aktywność związana z obozem. Takie zioła, kwiatki dla jednej babki znalazłem, ale książki za cholerę nie wiem skąd wziąć.

Książka dla Hosea jest w chatce niedaleko Saint Denis, ale nie powiem Ci gdzie dokładnie. Trochę to w sumie głupie, bo te prośby o przyniesienie czegoś znikają po 4 rozdziale i trofeum przepada. A trzeba zrobić takich 5. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Faka napisał:

Swoją drogą, wiecie gdzie można znaleźć kryminalną książkę dla Hosea? To w sumie żadne zadanie, a jedynie aktywność związana z obozem. Takie zioła, kwiatki dla jednej babki znalazłem, ale książki za cholerę nie wiem skąd wziąć.

 

Spoiler

Chatka w Bayou (prawa dolna część mapy), na mokradłach.

 

Edytowane przez Soniacz
Odnośnik do komentarza

Ja już planuję w robo co będę robił w grze :banana:

Kurde, tutaj upolowanie skóry idealnej jakości jest osiągnięciem samym w sobie. Nawet z głupiego szopa, czy jelenia. 

 

Czy traper wytwarza też siodła?

 

@Soniacz

W 2 chapterze mam prośby od Dutcha, Hosea i Pearsona. Więc pewnie później będzie więcej, nie wiem, nie doszedłem jeszcze :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem misję dla fotografa

 

z bandą wilków. Trzy razy do niej podchodziłem bo mnie ubijały a ja nadal nie potrafię w tej grze korzystać ze spowolnionego czasu i namierzać wrogów!

:/ 

i wracam sobie przez las. W pewnym momencie słyszę powarkiwania niedźwiedzia więc nawet nie widząc zwierzęcia na radarze rzucam się do ucieczki w wyniku, której (sterowanie jak w Wiedźminie) spadam z konia. KUUURWA! MASAKRA!:obama:

 

Nie wiedziałem, że coś takiego w tej grze jest możliwe:banderas:

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Poszukiwacz.01 napisał:

Z moich obserwacji reagują w zasadzie tylko na nas. Przykład: jadę sobie spokojnie, nagle z impetem wpada na mnie jakiś gość. Obaj spadamy na glebę, facet wyciąga broń i zaczyna do mnie strzelać. Ładuje we mnie kulki więc odpowiadam ogniem i w tym momencie jestem poszukiwany za napaść. To, że gość wcześniej prażył do mnie jak do kaczki nikogo nie interesowało.

dobrze ze pogotowie nam juz nie wjezdza w plecy

Odnośnik do komentarza

Ja tej je.banej wędki tez nie mam xD wczoraj trochę pocisnalem fabułę specjalnie żeby zdobyć i misji juz ze 20 zrobiłem i nadal nie ma. Jeszcze dziś przyrushuje di zdobycia jej i potem pasuje fabułę i zwiedzamy świat łowić ryby.

 

Co do minusów z mojej strony na ten moment

-słaby survival -przydałby się dodatkowy poziom trudności gdzie naprawdę trzeba spać, jeść, robac drewno dla wioski itp.

- cover system kuleje czasami

- mapa niestety wcale zbyt duża nie jest ;(

 

No i zginął mi wczoraj mój koń, Andrzej bo przywolil w drzewo ;(

Odnośnik do komentarza

Gdzie szukac tej ksiazki dla mlodego, matko boska, szukanie igly w stogu siana. Jeszcze pomada do wlosow dla Billa ale to luz. 

 

Swoja droga radze wam nie olewac misji. Nie odkladac ich na potem bo przepadaja. Wczoraj mialem ogarnac woz z ropa dla Marstona bo zaakceptowalem ze robimy skok. Odkladalem to na potem. Po jakims czasie znaczniki zniknely i po powrocie do obozu John powiedzial mi ze jestem nieogar i ze ogarneli to za mnie. Misja automatycznie przeskoczyla na part IV :(

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Zgredziula napisał:

Gdzie szukac tej ksiazki dla mlodego, matko boska, szukanie igly w stogu siana. Jeszcze pomada do wlosow dla Billa ale to luz. 

 

Swoja droga radze wam nie olewac misji. Nie odkladac ich na potem bo przepadaja. Wczoraj mialem ogarnac woz z ropa dla Marstona bo zaakceptowalem ze robimy skok. Odkladalem to na potem. Po jakims czasie znaczniki zniknely i po powrocie do obozu John powiedzial mi ze jestem nieogar i ze ogarneli to za mnie. Misja automatycznie przeskoczyla na part IV :(

 

Dobrze wiedziec, misja ze zdobyciem wozu nie byla jakas dluga/skomplikowana, ale nie sadzilem ze sami moga to zrobic.

 

Ksiazek jest kilka do znalezienia, i to jest chyba random, mi wpadla jedna podczas rabowania jakiejs chaty jak sobie bez celu latalem.

Odnośnik do komentarza

 

55 minut temu, messer88 napisał:

ja mam tylko z kryminałem dla Hosea co aktywowało się interakcją z inną książką przy jego namiocie w obozowisku 

 

no i (pipi)a dalej nie mam questu z wędką 

 

 

Quest z wędką jest

Spoiler

u Abigail. 

 

 

30 minut temu, XM. napisał:

Ja tej je.banej wędki tez nie mam xD wczoraj trochę pocisnalem fabułę specjalnie żeby zdobyć i misji juz ze 20 zrobiłem i nadal nie ma. Jeszcze dziś przyrushuje di zdobycia jej i potem pasuje fabułę i zwiedzamy świat łowić ryby.

 

Co do minusów z mojej strony na ten moment

-słaby survival -przydałby się dodatkowy poziom trudności gdzie naprawdę trzeba spać, jeść, robac drewno dla wioski itp.

- cover system kuleje czasami

- mapa niestety wcale zbyt duża nie jest ;(

 

No i zginął mi wczoraj mój koń, Andrzej bo przywolil w drzewo ;(

 

Nie wiem o czego to zależy mi się nagle pojawiła

Spoiler

opcja u Abigail. Ale też zacząłem już pierwsze misje z Marstonem. W sumie to byłem po kradzieży ropy i pozostało mi czekać aż John będzie gotowy do dalszych misji.

- survival jest wg mnie ok. nie trzeba tego robić non stop i się na tym skupiać. 

- cover strasznie skopany

- mapa wystarczająca :) 

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, XM. napisał:

- mapa niestety wcale zbyt duża nie jest ;(

Wuuuuuut :o 

 

Cała nowa część plus New Austin i West Elizabeth są małe? :O Przecież przejechanie z jednego końca na drugi to dobre kilkadziesiąt minut. Mapa jest IMO ogromna i nie sprawia wrażenie pustej, bo każde miejsce jest super zagospodarowane i nie nuży ani chwili.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...