Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę, jakie ameby tu piszą... 

Na poprzedniej stronie wszystko elegancko wyjaśnił @MeL

Podczas slo-mo przyjeżdżasz celownikiem po przeciwniku/zwierzaku i pojawiają się na nim czerwone Xy. Wciskasz R2 i kule lecą tam, gdzie było zaznaczone. 

Następny level z ręcznym zaznaczaniem jest po to, żeby niechcący nie ustrzelić przypadkowego przechodnia,  albo konia na przykład. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, ornit napisał:

A czym się różni ręczne oznaczanie od strzelania od razu? Muszę wciskać R1 za każdym razem kiedy najeżdżam na przeciwnika czy wystarczy przytrzymać i machać kursorem po ekranie i samo zaznaczy kiedy trafię?

 

Jak odblokujesz manualne namierzanie jesteś Bogiem 

Strzelasz w to co chcesz - koleś trzyma broń? Możesz mu ją wytrącić z ręki 

Zamiast serii w twarz pakujesz kulkę w kapelusz który spada mu z głowy i koleś mięknie 

Jesteś osaczony kilkoma zbirami, każdy przyjmuje po jednej kulce między oczy 

 

Manual to precyzja i twój wybór co i jak rozegrać 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ornit napisał:

A czym się różni ręczne oznaczanie od strzelania od razu? Muszę wciskać R1 za każdym razem kiedy najeżdżam na przeciwnika czy wystarczy przytrzymać i machać kursorem po ekranie i samo zaznaczy kiedy trafię?

 

Nie! 

Przy lvl 2 jak najedziesz kursorem to on sam oznacza miejsca. Dlatego czasami oznaczy 2 x głowę + szyję nim zdążysz przejść na kolejnego przeciwnika.

Przy lvl 3 nie oznacza automatycznie, tylko Ty najeżdzasz na gościa i R1 umieszczasz oznaczasz dzięki czemu możesz oznaczyć 6 typa a każdemu po jednym strzale w głowę.

 

 

Godzinę temu, Faka napisał:

Z tym koniem głównym to jak jest? Jak zostawisz gdzieś go na zadupiu, a jesteś we własnym obozie to koń wróci do Ciebie czy trzeba po niego zapiedalać? XD

 

Do odzyskania w stajni. Zawsze. Jak wsiadłem do pociągu w St. Denis to czekał na stacji docelowej.

 

 

Godzinę temu, Homer S napisał:


Tak, trzeba się wracać. Po kultowej misji z LENNEH obudziłem się na jakimś wyp.izdowie a kobyły nie było w okolicy.

 

Musiałem dymać taki hektar. Jeszcze jak na złość nikt w pobliżu nie jechał. Dopiero później złapałem jakiegoś frajera :D

 

 

 

Ciekawostka nr 2 - dzisiaj kolega co szarpie to na Xie mówił, że miał dziwną sytuację podczas rozbijania ogniska. Podbiło do niego 2ch gości że chce się dołączyć. Po chwili wpadł 3ci ale już z gnatem i powiedział, żeby uważał bo to nie jego rejony :D

 

Ja miałem zasadzkę w Rhodes na mnie, ale wieśniaki nie wiedzieli z kim zadzierają i wszyscy oglądali ziemie ryjem. Z bliska. Z dziurawym ryjem. 

 

A i zauważyłem na forach związanych z RDR2, że wszyscy nauczyli się nowego słowa: IMERSJA. :D Każdy teraz przeżywa imersję. 

 

 

 

BANG Ciekawostka nr 3 - nie wiem czy było. Wciśnij 2x L1 żeby schować broń, a zrobisz to Revolver Ocelot style ! Wyczytane na necie. Wieczorem sprawdzę.

Edytowane przez MeL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, MeL napisał:

nie wiem czy było. Wciśnij 2x L1 żeby schować broń, a zrobisz to Revolver Ocelot style ! Wyczytane na necie. Wieczorem sprawdzę. 


Działa działa tylko z jakiegoś powodu nie dało się tego w prologu zrobić :dunno:

także prawdziwi komboje zawsze chowają swojego gnata podwójnym tapnięciem

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Dobra, wreszcie mam misję z wędka wiec oficjalnie je.bie główny wątek i tylko zwiedzamy mapę polując i łowić ryby :obama:

 

Jakby kogoś interesowalo kiedy się wędkę zdobywa

  Ukryj zawartość

18% fabuły, po pierwszej misji dla Marstona

 

W każdej grze gdzie były różne gatunki ryb i siedziałem i łowiłem jak poyebany. Tu też można jakoś zapisywać je do kolekcji? 

Odnośnik do komentarza

Zrobilem sobie zapalajace naboje do shotguna i strzelilem w typa w srodku domku. Padl na ziemie i oczywiscie ogien szybciutko przeniosl sie na firanki, a troche wolniej na drewniana podloge. Po chwili caly pokoj byl w plomieniach, dobrze ze mialem zejscie do ukrytego pomieszczenia w podlodze bo by chyba mogila byla xD

 

e: tu jeszcze sie zgliszcza dopalaja :banderas:

WxrGpIa.jpg

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...